Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Na va netycia pasizvalgiau labiau po "Bona" batu parduotuve ir radau tokiu perliuku,jau 4ta pora is ten nesioju ir esu labai patenkinta. Be to esu turejusi ir toki atveji kai batelius grazinau parduotuvei menesi gerai panesiojusi.Jie privalo priimti atgal preke jei pasirodo,kad ji istiesu yra nekokybiska,tai galima padaryti ir nebutinai po 2 sav garantijos.Skambinausi i vartotoju teisiu apsauga ir mane patikino,kad privalo grazinti pinigus.Parduotuveje pamate defekta pardavejos iskart grazino pinigelius.
Atsakyti
Kas dėl avalynės ir rūbų tai tikrai. Galima grąžintis pinigus broko atveju be problemų ir nereikia kreipti dėmesio į pardavėjų nenorą. Teko vieną kartą susidurti, buvo nemalonu.
Bet kas liečia baldus tai nemaišykite. Ba žmonės pradeda galvoti, kad visom prekėm tas pats galioja, o taip nėra, prekės irgi yra skirstomos.
Pvz.: Baldai lietuvoje automatiškai minimaliai gauna 18 mėnesių garantiją, jei gamintojas nenustatė ilgesnės.
Jeigu šio laikotarpio eigoje baldas sulūžo ar kaip kitaip susigadino dėl gamintojo kaltės (kurią nustato kokybės komisija per 6 savaites), jeigu gamintojas pats to nepadaro savanoriškai.
Jeigu komisija nustatė, kad brokas tikrai dėl gamintojo kaltės tada, tada gamintojas turi tris išeitis:
1. Sutaisyti baldą kokybiškai;
2. Jei neįmanoma sutaisyti baldo kokybiškai, tada jį pakeisti nauju;
3. Jei nėra tokio pačio baldo ir neįmanoma pakeisti nauju, tik tada yra grąžinami pinigai.

Būtinai atsiminkite eiliškumą.

Beje baldo negalima po dviejų savaičių grąžinti dėl to, kad nepatiko kvapas, spalva ar dizainas.
Atsakyti
Pas mus tai seimoj visi skirtingose parduotuvese randa batus smile.gif as visad susirandu "Reno" pardoj, vyras dazniausiai "Danijoj", o vaikui perkam turgui kalvariju ir labai gerai dralinam jau ne vienus, esam pakeite jei per mazi ar pan. gal kad noulatiniai tapom klientai biggrin.gif ir kainos prieinamos labai... 4u.gif
Atsakyti
Su batais, tai aš manau tai tiesiog laimės dalykas-arba pavyko nupirkti arba ne. Vieni firminėj parduouvėj pirkti po mėnesio sulūžta, o kita kart gali turguj nupirkti ir metus sekmingai nešioti.
Pati, tai labai dievinu Tomario firmos batus.
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 02 14, 19:42)
Gal yra Viniuj parduotuve Urpeja mirksiukas.gif jei taip-tai paziurek ten smile.gif visada perku ten kokybiski ir nesiojasi tikrai ilgiau negu 3 men.



Dėl "Urpėjos" parduotuvės tai galiu štai ką pasakyti (na bent jau dėl Palangos "Urpėjos"). Batai lygiai tokie pat kaip Kauno bazėje ar truguje, o kaina, tai tikrai didesnė, nei, kad turguje.

Papildyta:
QUOTE(Zoran @ 2006 08 17, 12:25)
Kas dėl avalynės ir rūbų tai tikrai. Galima grąžintis pinigus broko atveju be problemų ir nereikia kreipti dėmesio į pardavėjų nenorą. Teko vieną kartą susidurti, buvo nemalonu.
Bet kas liečia baldus tai nemaišykite. Ba žmonės pradeda galvoti, kad visom prekėm tas pats galioja, o taip nėra, prekės irgi yra skirstomos.
Pvz.: Baldai lietuvoje automatiškai minimaliai gauna 18 mėnesių garantiją, jei gamintojas nenustatė ilgesnės.
Jeigu šio laikotarpio eigoje baldas sulūžo ar kaip kitaip susigadino dėl gamintojo kaltės (kurią nustato kokybės komisija per 6 savaites), jeigu gamintojas pats to nepadaro savanoriškai.
Jeigu komisija nustatė, kad brokas tikrai dėl gamintojo kaltės tada, tada gamintojas turi tris išeitis:
1. Sutaisyti baldą kokybiškai;
2. Jei neįmanoma sutaisyti baldo kokybiškai, tada jį pakeisti nauju;
3. Jei nėra tokio pačio baldo ir neįmanoma pakeisti nauju, tik tada yra grąžinami pinigai.

Būtinai atsiminkite eiliškumą.

Beje baldo negalima po dviejų savaičių grąžinti dėl to, kad nepatiko kvapas, spalva ar dizainas.



Čia turbūt buvo norėta į baldų, o ne į batų temą šitą parašyti.
Atsakyti
na, taip - vieni pataiko nusipirkti, kiti ne. Bet Danijoj tai prastoki batai. Visai gerai batu kalnas, ten tai ir bato vidus odinis (gal ir ne visu, zinoma). Vyrui pirkom batus - tai net ir padas aptrauktas oda! Gal ir ne visada yra pasirinkimo, bet reikia dazniau pasizvalgyti. Yra, aisku, toki ubatu, kaip ir kokioj Danijoj, bet kai batais nusivili, pradedi moketi rinktis. O Batu kalne gali maziau suklysti, nei kitose "prestizinese" Vilniaus centre isitaisiusiose parduotuvese. Gariunuose, sutinku, galima rasti, bet pavargsta akys ir nuo to pacio slamsto, nes jo ten irgi daaaaaug.
Atsakyti
pagaliau uzejau ir as i skyreli apie batus smile.gif
pati dirbu batu parduotuvej ir kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad viskas priklauso nuo ATSKIRO BATO ! Aisku kokybe, patogumas, modelis, isvaizda ir pan. geresne brangiu batu, taip pat patvarumas priklauso ir nuo firmos (yra tokiu, kad bata parduodi ir ramu, gali buti garantuota, kad zmogus negrys). TACIAU net ir patys brangiausi batai gali suplysti, gali 200 zmoniu nusipirkti ir nesioti keleta sezonu, bet vienam visgi gali suplysti po menesio doh.gif Kiti zmones nusiperka pacius pigiausius batus ir ateje giria, sako kokie patogus kaip man gerai, kiek as juos ilgai nesioju thumbup.gif
seip aisku visada reikia ziureti ka perki. nzn ar del to, kad as ju daug jau maciusi, bet paziurejus i bata jau praktiskai galiu pasakyti, kaip jis atodys po menesio nesiojimo.
dar dirbdama pastebejau, kad zmones susiskirste i 2 dideles grupes: vieni nori geru batu keliems sezonams (aisku tokie ir kainuoja), kitiems svarbiausia, kad pigus ir grazus, tada jie daug prisiperka ir daznai keicia (o ka, sako, suplys - ismesiu, tokia ce ta kaina). bet yra ir tokiu fantastu, kurie ieina i parduotuve ir sako: man pigiu ir geru doh.gif va ce tai ziauru. arba perka batus uz 20 lt ir piktinasi, kad neodiniai, arba, kad kinijoj pagaminti doh.gif
del garantijos, tai taip yra: seip mes sakom, kad 14 dienu, bet grazinti galima triju menesiu ar net gi puses metu begyje (nelygu koks defektas). supinatoriui tikrai duodama puses metu garantija. o su kokybes inspekcija musu gazdinti tikrai nereiketu, nes jeigu atsisakome grazinti pinigus, patys siulome ten kreiptis, o tada jau ka kokybe pasako, taip ir elgiames. bet nedaznai taip buna, kad konfliktuotume su klientais. mes irgi puikiai matome, kur tikrai gamintojo brokas, o kur mechaninis pazeidimas (apgrauze suniukas, uzkliuvau uz vielos ir pan.)
Moterys dar turetu isidemeti tai, kad pakulnei garantija nesuteikiama, taigi nuejusiu kulniuku batu parduotuves nesisiulya pakalti 4u.gif
na ce aisku ne sventa tiesa, ka parasiau, bet as susiduriau su tokia praktika smile.gif
siulau visiems isirinkti patogia ir gera avalyne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai aciu, Migliuk, uz profesinius patarimus. Prisipazistu, nelabai moku issirinkt gera avalyne. Nors paskutiniu metu didziausia demesi emiau kreipt i tai, ar batai tikrai patogus. O po to dar labai pagalvoju, ar man ju butinai reikia tongue.gif
Atsakyti
ir dar toks dalykas 4u.gif
nepatarciau is parduotuves iseiti su naujais batais. Na, nebent jus 110 proc. isitikine, kad tikrai viskas bus gerai ir grazinti tikrai nenoresite. Yra duodama 14 dienu apsisprendimui ar jus tikrai norite tu batu. Tai reiskia, kad pavaikstote namie ant kilimo tiek, kad batukai neprarastu prekines isvaizdos, pasimatuojate kaip atrodo prie sukneles, paltuko ar pan., paziurit ar nespaudzia, netrina ir t.t. Jai kazkas netvarkoj, arba apsigalvojot - atnesate (cekuti tureti butina) ir mes pakeiciame i kita dydi, modeli ar graziname pinigus smile.gif
Buna tikrai nejauku, kai zmogus ateina ir pasako, kad jam spaudzia, trina ar pan. ir jis nebegali nesioti siu batuku, o mes niekuo negalime padeti doh.gif
Tai va, avalyne rinkites atidziai drinks_cheers.gif

Fijora, labai gerai darai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki
Aš esu visiškai patenkinta Gino rossi batais. Ir patogūs, ir gražūs ir pakankamai gerai dėvisi. Ir yra parduotuvių į kurias net nekišu nosies. Nes ten mano dydžio batų neturi. Aš, mat turiu bėda, nes mano kojos dydis yra 35 ir ji yra siaura. Tai didžiausia problema su bateliais ir basutėmis ant aukšto kulno. O dabartinės mados mane iš viso varo į depresiją. Jeigu batas smailianosis, tai mano koja nuslįsta į priekį, o jeigu bukas, tai dažniausiai būna per platus. Reikia važiuoti į kokią Japoniją ar Tailandą batų pirkti. Išbandžius jau esu visokius padukus ir pan. Šios vasaros topas tai silikoniniai puspadžiai. Jie mane gelbsti.
Atsakyti
[quote=Migliuka,2006 08 20, 12:43]
"...seip mes sakom, kad 14 dienu, bet grazinti galima triju menesiu ar net gi puses metu begyje (nelygu koks defektas)..."
protest.gif kodel taip sakote, kuo remiantis sakote. Juk LR CK kalbama net apie 2 metus. Labai jau saliskas jusu komentaras, jauciu, kad dirbate parduotuveje.
Mane tai labiausiai erzina, kaip atnesi grazinti nekokybiskus batus ir tau pradeda kabinti makaronus apie tas 14 d. ir tik tada, kaip issitrauki pareiskima, kur nurodyta kokiais aktais remiantis prasai grazinti pinigus, ima visai kitaip kalbeti. gun_rifle.gif
Atsakyti
Du skirtingi dalykai pavaikšioti ant kilimo namie ir išeiti į gatvę. Ant kilimo pavaikčiojus gali būti labai gerai ir patogu ir taip toliau, o išėjus į gatvę ir nuėjus didesnį atstumą išlenda visokie pasislėpę dalykėliai...
Atsakyti