Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Jums vilnietems gerai, arti gariunai, o kagi daryti toms kurios is toliau, pvz as kaliediete, nu isvaikstineju, issukuoju visa klp bet kaip ner geru batu taip ner...
Papildyta:
oi, as klaipediete;)
Atsakyti
Laba,
Man tai sekasi su baciukais. Nusipirkau pries kokius 4 metus ikisamus odinius batelius "Imitz" tai iki siol nesioju. Negaliu tuo net patiket, jau atsibodo nesiot. Be to pries kokius 4 metus nusipirkau Lilonijoj raudonus pusilgius batus - irgi iki siol nesioju clap.gif
Kainos 119 ir 150 litu.
Be to pries 3 metus "Danijoj" pirku zieminius odinius, pilnapadzius - tai ir Suomijos ziemas atlaike ir lietuviskas.
Tai zinokit kita problema atsirado. Jau norisi nauju batuku, ale tie senieji su priekaistu i mane ziuri g.gif tipo "Juk mes dar nesunesioti, panelyte!!!"
Tai va, o gal as tiesiog moku su bateliais elgtis? blush2.gif
Atsakyti
Na vieni moka batue nešiot, kiti ir pačius geriausius greit "sudrožia" biggrin.gif
Papildyta:
Aš irgi turiu batelius, kuriuos pirkau prieš 5 metus biggrin.gif
Nešioju kievieną rudenį ir pavasarį - na tiesa, kai labai šlapia, lyja, tai pasaugau - nes dalis tų batų yra tokia kaip ir medžiaginė.
Ir kaip nauji vis dar atrodo biggrin.gif
Bet visa laimė tame, kad gražesnių už šitus dar neradau per visus 5 metus - taigi jie man neatsibodo, nes neturiu į ką pakeist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vydeli @ 2006 06 07, 08:31)
As tai kiek esu pirkusi batu, nu ir niekur nenusiperku, kad likciau visiskai patenkinta, o siaip pagalvojus , tai pries pirkdama kiek isvaikstineju parduotuviu, kiek issimatuoju, i r galiausiai nusiperku slamsta. matyt lietuvoje dar nera geru batu, nes geri batai nukeliauja kazkur kitur...


Kokybiškus ir man patinkančius batus tai tik Dolitoj randu. Tik kad jų kainos doh.gif Bet kitur ir kainos didelės ir kokybės jokios schmoll.gif

O dukrai tai išvis sunkus atvejis su batukais doh.gif kai ieškojau basučių, tai perėjau visas pardes ir nieko verysad.gif "Tu Tuu" parduotuvėj man išvis pasakė, kad jie orientuoti į nešiojančius iki 26 dydžio blink.gif tai jei mano dukra nešioja 28, tai jai basai vaikščiot reikia ar ką? Lygis tai ką aš žinau doh.gif
Tai dabar išsigelbėjimas eBay thumbup.gif Nusižiūrėjau Akropolyj Ecco už 209 Lt, o eBay už 110 Lt tokius pat radau thumbup.gif O dabar dar ir Naturin'o užtikau super kainom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 06 08, 21:33)
Kokybiškus ir man patinkančius batus tai tik Dolitoj randu. Tik kad jų kainos doh.gif Bet kitur ir kainos didelės ir kokybės jokios schmoll.gif

O dabar dar ir Naturin'o užtikau super kainom thumbup.gif

Kažkada girdėjau, kad Dolitoje pati prasčiausia kokybė. Kaip dabar kaži?
Kur ta Naturin'o?
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 06 08, 23:33)
Kokybiškus ir man patinkančius batus tai tik Dolitoj randu. Tik kad jų kainos doh.gif Bet kitur ir kainos didelės ir kokybės jokios schmoll.gif

O dukrai tai išvis sunkus atvejis su batukais doh.gif kai ieškojau basučių, tai perėjau visas pardes ir nieko verysad.gif "Tu Tuu" parduotuvėj man išvis pasakė, kad jie orientuoti į nešiojančius iki 26 dydžio blink.gif tai jei mano dukra nešioja 28, tai jai basai vaikščiot reikia ar ką? Lygis tai ką aš žinau doh.gif
Tai dabar išsigelbėjimas eBay thumbup.gif Nusižiūrėjau Akropolyj Ecco už 209 Lt, o eBay už 110 Lt tokius pat radau thumbup.gif O dabar dar ir Naturin'o užtikau super kainom thumbup.gif



Jo ir as maciau Ecco batukus, nu tiesiog fantastika, ne bet kainos doh.gif blink.gif man tar neikandamos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vydeli @ 2006 06 08, 09:07)
Jums vilnietems gerai, arti gariunai, o kagi daryti toms kurios is toliau, pvz as kaliediete, nu isvaikstineju, issukuoju visa klp bet kaip ner geru batu taip ner...
Papildyta:
oi, as klaipediete;)

Aš tai ne Vilniete, bet specialiai vaziuoju batu.

O dėl nešiojimo, tai man irgi gerai nesiojasi, bet mano kojos dydis yra pusinis, ir gana plati koja, tai kai parduotuvese uzsidedu kokius, batus, tai kaip i medines klumpes, net paeit negaliu, o kaina doh.gif , arba dauguma is odos pakaitalo gaminti, tai man net kojas isberia, o sumoki, kaip uz gera oda. O vat lenkiski mamn patinka, tikrai odiniai, pagal koja issiformuoja, ir roblemu nebuna, ir nesioju ilgai, vienu batu jau gal 8 metus nesunesioju, bet moraliskai man jie jau atgyveno biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rutakuc @ 2006 06 07, 15:57)
Jei paklausiu, tai aišku sakys lenkiški. O kokia jų firma dažniausiai būna "Buts'?

Žinok, visokių būna, pvz, kai žieminius pirkau, tai ,,Damex" rašė, dabar ,,sagan", ir kt. buna. Aš suprantu, kad lenkiški, nes ant dėžučių būna lenkškai užrašyta. O dėžutės dažnai būna padėtos ir matosi
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2006 06 08, 22:33)

Tai dabar išsigelbėjimas eBay thumbup.gif Nusižiūrėjau Akropolyj Ecco už 209 Lt, o eBay už 110 Lt tokius pat radau thumbup.gif O dabar dar ir Naturin'o užtikau super kainom thumbup.gif

O kur tas eBay?
Čia amerikietiška interneto parduotuvė? g.gif
Apšvieskit blush2.gif
Papildyta:
Nes aš basutes nusižiūrėjau Ecco, irgi virš 200 lt.
Tai gal dar nepirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2006 02 14, 17:23)
Noreciau paklausti gal kas nors zino, kur galima Vilniuje nusipirkti nebrangius ir kokybiskus batus? Anksciau pirkdavau turguje, tai vienus nesiojau 4, o kitus net 7 metus. Rudeni naujus zieminius batus pirkau Gariunuose, bet juos nesiojau tik 3 menesius. Pernai pirkau "Viva batuose", nesiojau tik menesi.


Mes ziemos pradzioje sunui pirkom batus "Step Top" parduotuveje.Pamasciau,kad vaikis jau nemazas.Geri buvo batai :naturalios odod,su naturaliu kailiuku viduje,madingi ir laabai nepigus.Kainavo 250lt.Atgailejau.Sunus buvo labai patenkintas.Nesiojosi kaip ir neblogai,bet viena beda,tik iki Nauju metu sad.gif Tai mazdaug 2-3 men.Paskui padas sau,batas sau. Va tada ir nusprendziau daugiau ten nepirkti,nes tai tiesiog ismesti pinigai i bala.Nuejom i Kalvariju turgu ir nupirkom naujus,taip pat odinius,tik jau uz 120lt.Atnesiojo 2 ziemas ir vargo nemate.
Atsakyti
Na, pasisakysiu ir as smile.gif VAGABOND super batai, tik ir kaina savo turi smile.gif O siaip tai, skirtingose parduotuvese skirtingu batu reiktu ieskoti. Pvz.: Reno perku kedus, batelius - Step Toper perku (tik kai nuolaidos aisq smile.gif Basutes daznai perku Danijoje..taip jau gaunais, kad man pirmoj vietoj bato grozis smile.gif) o kai pradedi nesioti tai ir pasimato visos blogybes...NUsipirkau basutes..bet itariau, kad sintetika (nors ant basutes uzklijuota, kad oda), o ir pardaveja patikino kad oda...bet jauciu, kad isdure mane..tik drasos neturiu pakankamai, kad nueiti ir grazinti... blush2.gif Gal kas galetumete patarti kaip kieta priekini dirzeli suminkstinti, kad taip skaudziai nespaustu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazha @ 2006 07 24, 21:11)
Na, pasisakysiu ir as smile.gif VAGABOND super batai, tik ir kaina savo turi  smile.gif O siaip tai, skirtingose parduotuvese skirtingu batu reiktu ieskoti. Pvz.: Reno perku kedus, batelius - Step Toper perku (tik kai nuolaidos aisq smile.gif Basutes daznai perku Danijoje..taip jau gaunais, kad man pirmoj vietoj bato grozis smile.gif) o kai pradedi nesioti tai ir pasimato visos blogybes...NUsipirkau basutes..bet itariau, kad sintetika (nors ant basutes uzklijuota, kad oda), o ir pardaveja patikino kad oda...bet jauciu, kad isdure mane..tik drasos neturiu pakankamai, kad nueiti ir grazinti... blush2.gif  Gal kas galetumete patarti kaip kieta priekini dirzeli suminkstinti, kad taip skaudziai nespaustu?  4u.gif


Yra specialių priemonių, kurios minkština batus iš vidaus. Kai spaudžia, pvz, trina, reikia ištept priemone ir laikraščiais batą prikišt. Gal kokia nors panaši priemonė padėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 12 rugpjūčio 2006 - 16:27
Radau jusu skyreli apie batus. Labiausiai "ECCO" patinka.Patogus. Visa seima perkam. Nuolaidu korteles turiu ir akropoly ir europoj. thumbup.gif batukai.
Atsakyti