Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Aš ir pastebėjusi esu, kad Batų kalne viena pora apie 40 lt pigiau buvo, nei Diesel parduotuvėj. Tačiau kiek esu buvus, labai jau menkas pasirinkimas, ir daug dermantininių ar kitokios odos pakaitalų batų...
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 05 26, 10:02)
gal ir taip - noreciau, kad butu taip.
BET man pardaveja atiduodama ceki ir batus labai aiskiai pasake GARANTIJA 14 DIENU.
tai cia ne apie nepatikima turbut ejo kalba.


Nereikia klausyti ką jie sako, jie privalo. Tai galioja visose parduotuvėse, o ne konkrečiose (eina kalba ne apie maistą ). Reikia tik pagrasint vartotojų teisių gynimo komisija.
Atsakyti
Oi su tom garantijom tai man nusispjaut, Danijoj atnesiau man spaudziancias basankes, tai prikiso kad tipo padevetos jau, bet buvo panesiotos tik keleta valandu...ir iki siol jos guli dezej nedevimos...
Atsakyti
QUOTE(vydeli @ 2006 05 31, 12:57)
Oi su tom garantijom tai man nusispjaut, Danijoj atnesiau man spaudziancias basankes, tai prikiso kad tipo padevetos jau, bet buvo panesiotos tik keleta valandu...ir iki siol jos guli dezej nedevimos...

tai vat ir sakau - jei per 3 men gali grazinti, tai taip iseina - nusiperki, 3 men paziuri i batus ir nesi grazinti, nes jei uzsidesi bus padeveti ir niekas ju nepriims
Atsakyti
Pries 5 dienas pirkau batelius VIVA BATUOSE. Šiandien aptikau kad nusitrynė vidinė pado puse - matyt buvo ispurksta sidabriniais dažais ir po 5!!!!!! (gal net mažiau) dienų nešiojimo jie atrodo kaip kokius 2 metus nešioti. Ir nesu tikra, bet ar tik ne kardonas iš po tų sidabrinių dažų lenda... o prie viso to niekur nerandu pirkimo čekio verysad.gif

dar beveik nevaikštančiam vaikui pirkau Mariquita basankes. kaina tikrai neatitinka kokybes - pora men teatlaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 02 birželio 2006 - 19:23
As tai kiek esu pirkusi batu, nu ir niekur nenusiperku, kad likciau visiskai patenkinta, o siaip pagalvojus , tai pries pirkdama kiek isvaikstineju parduotuviu, kiek issimatuoju, i r galiausiai nusiperku slamsta. matyt lietuvoje dar nera geru batu, nes geri batai nukeliauja kazkur kitur...
Atsakyti
Gerų batų Lietuvoje yra tikrai pakankamai, tereikia mokėti rinktis ir žinoti ko būtent norisi. Su vyriškais batais problemų neturiu, tarp 120-300Lt ribų randu sau įvairius, nuo basankių iki išeiginių ar sezoninių. Labai padeda išpardavimai sezononiai, kai iki to kainavę batai 400Lt nuleidžiami iki 250Lt ar dar žemiau.
Su moteriškais batais tikrai sunkiau. Megoje ieškojome vasarinių išeiginių batukų, tai teradome tik 4 patinkančius modelius ir vertus dėmesio, pigiausia pora nuo 220Lt prasideda, o patys patys tai už 340Lt.
Vaikiški batukai visiška fufla, labai retai aptinki geros kokybės ir reikiamos išmieros, o kainuoja kaip suaugusių.
Atsakyti
O as tai zinokit, jau visko isbandziau, ir geriausiai man patinka lenkiska avalyne. Ja dazniausiai perku gariunuose. Nes mano koja labai reikli, ir ne bet kokie batai man tinka. O ten ir kaina prieinama, ir kokybe atitinka. Visada nesioju ilgai tuos batus, niekas netrina ir nespaudzia, ko man beveik niekada nebuvo nuo vaikystes. Jie buna visada odiniai, o ne is kokio ten odos pakaitalo. Nu man labai patinka, tai as vien del batu vaziuoju i Gariunus, nes parduotuvese nieko sau tinkamo nerandu.
Papildyta:
QUOTE(Zoran @ 2006 06 07, 09:45)
Gerų batų Lietuvoje yra tikrai pakankamai, tereikia mokėti rinktis ir žinoti ko būtent norisi. Su vyriškais batais problemų neturiu, tarp 120-300Lt ribų randu sau įvairius, nuo basankių iki išeiginių ar sezoninių. Labai padeda išpardavimai sezononiai, kai iki to kainavę batai 400Lt nuleidžiami iki 250Lt ar dar žemiau.
Su moteriškais batais tikrai sunkiau. Megoje ieškojome vasarinių išeiginių batukų, tai teradome tik 4 patinkančius modelius ir vertus dėmesio, pigiausia pora nuo 220Lt prasideda, o patys patys tai už 340Lt.
Vaikiški batukai visiška fufla, labai retai aptinki geros kokybės ir reikiamos išmieros, o kainuoja kaip suaugusių.

Siaip vaikiškus tai aš perku Lenkijoje, o dabar tai pirkau basutes bazėje, tai visai likau patenkinta, mokejau 42lt, ir labai patogios, gerai nesiojasi, odines
Atsakyti
[quote=Sigitano,2006 06 07, 08:59]
O as tai zinokit, jau visko isbandziau, ir geriausiai man patinka lenkiska avalyne. Ja dazniausiai perku gariunuose. Nes mano koja labai reikli, ir ne bet kokie batai man tinka. O ten ir kaina prieinama, ir kokybe atitinka. Visada nesioju ilgai tuos batus, niekas netrina ir nespaudzia, ko man beveik niekada nebuvo nuo vaikystes. Jie buna visada odiniai, o ne is kokio ten odos pakaitalo. Nu man labai patinka, tai as vien del batu vaziuoju i Gariunus, nes parduotuvese nieko sau tinkamo nerandu.
Papildyta:

Aš dar niekada nesu batų pirkusi Gariūnuose. Visada gerose parduotuvėse (nu tipo), bet vistiek turiu labai daug problemų. Batų milijonas, o patogių praktiškai jokių. Gal galėtum parašyti, kurioje vietoje Gariūnuose galima pasižiūrėti tų lenkiškų.
Atsakyti
Gariūnuose yra nemažai kokybiškų prekių
net daugiau negu parduotuvėse

tiesiog reikia lankytis ir turėti kantybės ieškoti

jeigu Gariūnuose nieko nerandu, tai ir neperku
tada važiuoju po kelių savaičių
Atsakyti
Aš dar niekada nesu batų pirkusi Gariūnuose. Visada gerose parduotuvėse (nu tipo), bet vistiek turiu labai daug problemų. Batų milijonas, o patogių praktiškai jokių. Gal galėtum parašyti, kurioje vietoje Gariūnuose galima pasižiūrėti tų lenkiškų.
[/quote]
Zinok, as tiesiog einu, ir ieskau, kol kas neturiu konkrecios vietos. Bet ten ju buna. Kaina dazniausiai iki 200lt. Va savaitgali pirkau uz 140lt dailius batelius, is verstos odos.
Atsakyti
[quote=Sigitano,2006 06 07, 09:28]
[/quote]
Zinok, as tiesiog einu, ir ieskau, kol kas neturiu konkrecios vietos. Bet ten ju buna. Kaina dazniausiai iki 200lt. Va savaitgali pirkau uz 140lt dailius batelius, is verstos odos.
[/quote]
Jei paklausiu, tai aišku sakys lenkiški. O kokia jų firma dažniausiai būna "Buts'?
Atsakyti