Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(rutakuc @ 2006 05 11, 10:26)
Eisiu į Vilniaus gatvę, o gal dar kur nors centre yra?


QUOTE(Romeo @ 2006 05 11, 10:34)
Akropolyje dar yra mirksiukas.gif


"Europoje" III-čiame aukte šalia Big-Star rolleyes.gif . Ten didesnis pasirinkimas, be to jie prekiauja ir Goex produkcija ax.gif . Geresni...
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 05 11, 11:13)
"Europoje" III-čiame aukte šalia Big-Star  rolleyes.gif . Ten didesnis pasirinkimas, be to jie prekiauja ir Goex produkcija  ax.gif . Geresni...


Ačiū! Eisiu pažiūrėt.
Atsakyti
Aš 3 paskutine poras pirkau Danijoj Lorenzo firmos. Visai patiko tampiau ilgai, o svarbiausia kad patogus. Va dabar kankinuosi dėl basučių niekaip nerandu geru odiniu, ir dar kad modelis patiktų. doh.gif
Atsakyti
As perku batu kalne ir kaina gera,ir batai madingi +3men garantija
Atsakyti
QUOTE(*GEN* @ 2006 05 24, 22:54)
As perku batu kalne ir kaina gera,ir batai madingi +3men garantija



Tai, kad tam Batu kalne visi batai jau gerokai moralishkai pasene. Ir papurvinti tokie, lyg deveti.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 05 25, 13:03)
Tai, kad tam Batu kalne visi batai jau gerokai moralishkai pasene. Ir papurvinti tokie, lyg deveti.

aha, ir as nuejau kada paziuret kas ten per stebuklai, tai apsisukau ir isejau... nyku kazkaip pasirode
Atsakyti
man nepasitaike matyti purvinu ir atrodanciu lik panesiotu smile.gif,o del atgivenu.Taip sutinku ,bet pvz vasarines tapkutes ,kedukai ir smailenosei tai per trumpa laika labai nepasikeicia g.gif .Zinoma buvau uzklydus per ispardavima ,tada tikrai graudus pasirinkimas ir mase zmoniu (bet juk tai naturalu).Taip buna ir danijoi ,lilonijoi ir t.t .Ir kiek man teko pirkti batus lilonijose ,nei vieni sezono neislaike,o garantija po 2savaiciu baigesi. sad.gif ir tikrai ne pigiausai buvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*GEN* @ 2006 05 25, 19:37)
man nepasitaike matyti purvinu ir atrodanciu lik panesiotu smile.gif,o del atgivenu.Taip sutinku ,bet pvz vasarines tapkutes ,kedukai ir smailenosei tai per trumpa laika labai nepasikeicia  g.gif .Zinoma buvau uzklydus per ispardavima ,tada tikrai graudus  pasirinkimas ir mase zmoniu  (bet juk tai naturalu).Taip buna ir danijoi ,lilonijoi ir t.t .Ir kiek man teko pirkti batus lilonijose ,nei vieni sezono neislaike,o garantija po 2savaiciu baigesi. sad.gif ir tikrai ne pigiausai buvo sad.gif

aha, vat del 3 men garantijos batu kalne tai maloniai nustebau.
nes man kazkokioj mandroj parduotuvej 14 d. dave tik
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 05 25, 17:58)
aha, vat del 3 men garantijos batu kalne tai maloniai nustebau.
nes man kazkokioj mandroj parduotuvej 14 d. dave tik

14 d. jei batai nenešioti ir tu dėl kokių nors priežasčių apsigalvoji. O jei batai nekokybiški (suplyšta ar pan.) tikrai galima ir po 3 mėn. gražinti. Ėjo kalba apie tai, kad priims įstatymą ar panašiai, kad nekokybiškas prekes bus galima grąžinti ir po pusės metų, bet tikriausiai dar nepriėmė.
Atsakyti
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 26, 10:16)
14 d. jei batai nenešioti ir tu dėl kokių nors priežasčių apsigalvoji. O jei batai nekokybiški (suplyšta ar pan.) tikrai galima ir po 3 mėn. gražinti. Ėjo kalba apie tai, kad priims įstatymą ar panašiai, kad nekokybiškas prekes bus galima grąžinti ir po pusės metų, bet tikriausiai dar nepriėmė.

gal ir taip - noreciau, kad butu taip.
BET man pardaveja atiduodama ceki ir batus labai aiskiai pasake GARANTIJA 14 DIENU.
tai cia ne apie nepatikima turbut ejo kalba.

o del grazinimo... manau daug kur reiketu nemazai nervu susigadinti ir daug tiesu irodyti, kad pavyktu po poros men. suplysusius batus grazinti.. ciagi lietuva
Atsakyti
Beje teko pastebeti kad Batu kalne batukai zymiai pigesni. pirkua Danijoje savuosius uz 130, tuo tarpu kolege tokius pacius nusipirko uz 80:)
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2006 05 26, 16:43)
Beje teko pastebeti kad Batu kalne batukai zymiai pigesni. pirkua Danijoje savuosius uz 130, tuo tarpu kolege tokius pacius nusipirko uz 80:)

nu nieko sau bigsmile.gif
Atsakyti