Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(lelytia @ 2006 05 06, 15:59)
"Viva batuose" pirkau zieminius batukus uz 300 Lt, o atlaike tik pora menesiu.. "A&G" pirktu batuku kulniukas nukrito po 1 dienos (tiesa, nuejau pasiskusti, tai dave 10 Lt pasitaisyti - siule ir patys pataisyt, bet negaleja laukti ax.gif ). O draugei "Zygio batuose" pirktu batu kulnas po kokio menesio per puse perluzo.. Bet drauge ne is kelmo spirta, pykosi daug, bet uztat gavo naujus batus is tos pacios parduotuves (ir dar 50 Lt brangesnius) thumbup.gif 
Todel pritariu jums, kad kokybisku batu uz padoria kaina Lietuvoje nera.

siaip jei dar nezinote TAI JAU ZINOKITE, kad viva batu asortimentas visas yra gariunuose. pigiau, suprantama. ir pati maciau, ir kiti ta tvirtina
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 05 07, 19:39)
siaip jei dar nezinote TAI JAU ZINOKITE, kad viva batu asortimentas visas yra gariunuose. pigiau, suprantama. ir pati maciau, ir kiti ta tvirtina

Tai būt gerai sužinoto ir jų dislokacijos vietą tame turguje:bigsmile:
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 05 04, 14:09)
As irgi nusivylusi visokiom Danijom ir Step Top'ais!!!
Kainas uzsiplesia...o kai nera del ko- Gariuonuose trecdaliu pigiau lygiai tokius pat galima nusipirkt.
thumb_yello.gif
VA,as radau tokia parduotuvele lietuvisku batu prie Operos ir baleto teatro, ir tokia pati parduotuve yra Pylimo g.45.
Tai ten galima pagal pasirinkta modeliuka- issirinkti kulniuka, oda,kokia gelyte gali prisiuti... tai siandien nulekiau ir uzsisakiau,per savaite zada pasiuti. TIk idomu kaip ten pas juo nesiojasi batai g.gif
GAL kas jau yra is ten uzsisakes-nusipirkes batukus?

Jei ne paslaptis, kiek toks malonumas kainuoja. Labai viliojantis dalykas - užsisakyti batukus thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 05 07, 20:59)
Tai būt gerai sužinoto ir jų dislokacijos vietą tame turguje:bigsmile:

na dislokacijos neisidemejau.
bet pries tai nuejus i viva batus ir paziurejus asortimenta, turguje iskarto pasimatys.
as ta atradau jau pries 3 metus, kai viva nusipirkau ir paskui pamaciau turgui tuos pacius. tai net neklausiau kiek kainuoja... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 09 gegužės 2006 - 10:42
Geru firmu avalynes buna Batu kalne (cia priesais Ukmerges g. Senukus kur yra IKI, tai II aukste). Ir kainos tikrai ikandamos thumbup.gif
Atsakyti
Man prieš kiekvieną sezoną su batais problemos. Anksčiau apsipirkdavau Danijoje arba Salamander parduotuvėse. Dabar pastebėjau, kad labai suprastėjo tiek batų kokybė, tiek pasirinkimas. Neturiu batų nei iš Gariūnų, nei iš kitų parduotuvių.
Sudomino žinutė apie batus prie Operos ir baleto teatro (neįsivaizduoju kurioje vietoje ten galėtų būti). O Lietuviški batai, pvz. kaip rašėte Tauro ar Elnio, kaip jų išvaizda? Atitinka bent šiek tiek šių dienų "dvasią"?
Kovo mėnesį buvau Ispanijoje pas draugę. Labai norėjau parsivežti, ką nors vasarai, bet draugė patarė geriau nepirkti, nes ten vyrauja ispaniška produkcija (visur), o Ispanijoje, juk praktiškai visą laiką šviečia saulė ir sausa. Todėl jų batai tik iki pirmos balos.
Ar atkreipėte dėmesį, pvz. Step top, kur pagaminti batai?....... Ispanijoje.
Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2006 05 10, 10:11)
Geru firmu avalynes buna Batu kalne (cia priesais Ukmerges g. Senukus kur yra IKI, tai II aukste). Ir kainos tikrai ikandamos thumbup.gif


sutinku, tik jei koja standartinių matmenų (neplati)


QUOTE(rutakuc @ 2006 05 10, 14:42)
Tauro ar Elnio, kaip jų išvaizda? Atitinka bent šiek tiek šių dienų "dvasią"?


Vyriški tai thumbup.gif . Žieminius sau pirkau rudenį. Tai irgi thumbup.gif , net nesimato, kad visą žiemą nešiojau. Ir modeliukas visai nieko smile.gif . Vasarinių nežiūrėjau, nes perku ECCO blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 05 11, 08:35)
sutinku, tik jei koja standartinių matmenų (neplati)
Vyriški tai  thumbup.gif . Žieminius sau pirkau rudenį. Tai irgi  thumbup.gif , net nesimato, kad visą žiemą nešiojau. Ir modeliukas visai nieko  smile.gif . Vasarinių nežiūrėjau, nes perku ECCO  blush2.gif

As irgi ecco demisezoninius nusipirkau, tai negaliu atsidziaugt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2006 05 11, 08:43)
As irgi ecco demisezoninius nusipirkau, tai negaliu atsidziaugt thumbup.gif


Bet kaip jums modeliai? Aš kiek žiūrėjau, man nei vienas nepatiko.
Pamenu, ateina vieną dieną auklė (moteriškei 56 metai, visą laiką gyvenusi kaime, tik paskutiniai metai Vilniuje), sako "nusipirkau batus ECCO. Baisus, kaip mano gyvenimas, bet už tai patogūs". Nu net jeigu vyresniems nepatinka......
Atsakyti
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 11, 08:49)
Bet kaip jums modeliai? Aš kiek žiūrėjau, man nei vienas nepatiko.
Pamenu, ateina vieną dieną auklė (moteriškei 56 metai, visą laiką gyvenusi kaime, tik paskutiniai metai Vilniuje), sako "nusipirkau batus ECCO. Baisus, kaip mano gyvenimas, bet už tai patogūs". Nu net jeigu vyresniems nepatinka......

sutinku, kad modeliu pasirinkimas tai schmoll.gif , bet as pirkau tokius klasikinius zamsinukus, tai tikrai nieko nesiskiria nuo kitu, bet uztat patogumelis thumbup.gif Tikrai verta tokiu bent viena pora tureti, kai issiruosi savaitgalio kelionems kokioms nors, tai visai nereikia sukti galvos del patogumo ir nuovargio ax.gif
Atsakyti
Nu gerai, eisiu per pietus apsižiūrėt. Pas mane batų "milijonas", o patogių ir neturiu. Kai reikia daugiau pavaikščioti, vakare nebepaeinu.
Eisiu į Vilniaus gatvę, o gal dar kur nors centre yra?
Atsakyti
QUOTE(rutakuc @ 2006 05 11, 09:26)
Nu gerai, eisiu per pietus apsižiūrėt. Pas mane batų "milijonas", o patogių ir neturiu. Kai reikia daugiau pavaikščioti, vakare nebepaeinu.
Eisiu į Vilniaus gatvę, o gal dar kur nors centre yra?

Akropolyje dar yra mirksiukas.gif
Atsakyti