Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Šią žiemą nusprendžiau netaupyti ir nusipirkau ECOO batus. Tai pati geriausia investicija žinokit buvo. Atsipirko su kaupu. Aplink visi ledinėm kojom vaikšto, aš tik strykt pastrykt, nei balos, nei stingdantis šaltis nebuvo baisūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 13, 21:22)
Aš tai visada perku neodinius, atnešioju sezoną ir viskas  biggrin.gif

o kur po to juos dedi smile.gif ?
Atsakyti
Gal kas patars, as su idomiu klausimu? biggrin.gif As visada nesioju odinius batus, bet dabar uzmaciau superinius ir nebrangius, bet dirbtines odos, jie uzdaroki, virs kauliuko truputi, kazi ar nesus koja dirbtiniuose, gal kas pasidalintu mintimis? g.gif
Atsakyti
Dazniausiai humanoj randu. Kainos ivairiai,nuo 10 iki 12 lt ;D
Prie mano namu yra humanos isparduotuve,tai daznai uzeinu,ir gaunu tokiu batu,kuriu parduotuvej galbut neipirkciau
Atsakyti
Labiausiai patinka Step top ir este smile.gif esu ir is interneto siutusis..
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2010 03 13, 18:30)
JAV thumbup.gif
Per 1,5m. nei vienu nepirkau LT
Va kaip puiku ir šaunu thumbup.gif Maždaug prieš tiek pat laiko ir aš paskutinius LT pirkau. smile.gif
QUOTE(BrandNewSmile @ 2010 03 18, 13:04)
Dazniausiai humanoj randu. Kainos ivairiai,nuo 10 iki 12 lt ;D
Prie mano namu yra humanos isparduotuve,tai daznai uzeinu,ir gaunu tokiu batu,kuriu parduotuvej galbut neipirkciau
Esu 'Humanoj' užtikus tikrai dailių batukų, dar visai geram stovyje. thumbup.gif Tik gaila, kad jie ne mano stiliaus, tik šiaip, simpatiški. smile.gif
Ir labai gaila, kad dažnai slampinėdama tose parduotuvėse, nerandu nė vienų batų tinkamų sau. Visi būna gerokai panešioti, aptrinti ir baisu, kad bus išnešioti pagal kito koją, o man jau bus sunku.
Atsakyti
ivairiose pardese perku, ir bazej perku ir internetu perku
Atsakyti
Dazniausiai apsiperku Danija, Gino Rossi, Salamander parduotuvese. Dolitos kainos man atrodo per aukstos, Zygio batuose ir Step Tope mazai ka randu gero.
Perkant batus ziuriu visu pirma i kokybe, ar kokybiska oda, ar nepraleis vandens, ar padas neprasiutas. ar patogus ir paskui i kaina. Jei batai lb patogus ir kokybiskis- pinigu negailiu. Nes tarnauja ne vienerius metus.
Ne odiniu neturiu, nebent balerinos vasarai vienam sezonui.
Papildyta:
QUOTE(Paules @ 2010 03 15, 11:48)
Šią žiemą nusprendžiau netaupyti ir nusipirkau ECOO batus. Tai pati geriausia investicija žinokit buvo. Atsipirko su kaupu. Aplink visi ledinėm kojom vaikšto, aš tik strykt pastrykt, nei balos, nei stingdantis šaltis nebuvo baisūs  bigsmile.gif



Turejau nuo mokyklos laiku Ecco batukus su vilna. Atnesiojau gal 5 metus, kol pabodo. Bet dar yra geri!
Atsakyti
Batukus perku visur, neturiu favorite parduotuves, nors siaip tai daugiausia Step Top randu, aisku Dolitoj buna lb smagiu, bet is ten turiu tik dvejus (nes kainos biski kandziojasi..), dabar paskutiniu metu keleta batuku uzsisakiau internetu is Jav, dar vienus zadu pirkti is Italijos, irgi internetu, nes si sezona musu LT parduotuves buvo laaabai nyku ir liudna verysad.gif jokio pasirinkimo, o beto uzsienietiskose parduotuvese (tik as nekalbu apie kinieciu kokybe brrr)ir idomesni ir kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 03 18, 12:51)
Gal kas patars, as su idomiu klausimu?  biggrin.gif  As visada nesioju odinius batus, bet dabar uzmaciau superinius ir nebrangius, bet dirbtines odos, jie uzdaroki, virs kauliuko truputi, kazi ar nesus koja dirbtiniuose, gal kas pasidalintu mintimis? g.gif

Avalynės pardavėjai deklaruoja, kad pakaitalas dabar kokybiškas, net su odos priemaišomis.
Bet man tai nesvarbu dažnai, jei man patinka, nebūtinai odiniai gali būti, o pakaitalo ir kaina gera. Va tik žiemai visuomet odinius renkuosi smile.gif
Atsakyti
gal kas zino kur nupirkti vagabond batu pigiau nei Danijoje? ax.gif
Atsakyti

 i 
Čia ne Skelbimų lenta, kad galėtumėt skelbt skelbimus, kad ieškot ar parduodat.
Skelbimai už Skelbimų lentos yra trinami. Nariams gali būti skiriami įspėjimai.
Atsakyti