Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Aš esu tik kartą pirkusi inernetu, bet dydis tai netiko sad.gif
Atsakyti
As irgi pirkau internetu paskutinius, lb nusivyliau, tai sakiau, kad baigsiu su tokiais pirkimais verysad.gif schmoll.gif
O siaip megstu Step top, Este. Man graziausi batai butent ten. Nemegstu labai parduotuviu, kuriuose turginiai batai parduodama uz gan solidzias kainas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viliux1: 22 vasario 2010 - 21:29
Sau gražiausius ir tinkamiausius batus randu dvejose parduotuvėse. Elegant line ir Este smile.gif Ten daug klasikinių batukų, vyriško tipo. smile.gif Ten man priimtina ir kaina, ir kokybė.
Tačiau vis dėlto daugiausia batų perku užsienyje, užsisakau internetu arba siuvuosi pas batsiuvius. smile.gif
Atsakyti
O kaip reaguojat į odos pakaitalą? Kada nuspręstumėt pirkti neodinius batus? Tarkim jei kaina labai gera ar gal vienam kartui kokiai nors progai?
Aš šiaip niekada neperku kasdieniam avėjimui odos pakaitalo batų, bet kartą esu pirkusi, kokrečiai vienai progai tik tinkančius prie vieno sijono smile.gif Nežinau nelabai jie man..neodiniai ta prasme..
Atsakyti
Kai reikia batu, tai pereinu per parduotuves, o jei netiketai kur nors randu grazius, kokybiskus ir t.t., tai ir perku smile.gif Nera taip, kad apsipirkineciau vienoj kurioj smile.gif
Atsakyti
Perku Elegant line ir parduotuvyte cup'e, pavadinimo nepamenu biggrin.gif
Atsakyti
ar kas nors nepirkote guminių batų BOGS? "Panoramoje" priešais RIMI kasas moteriškė kampuke įsikūrusi jais prekiauja. Kaina apie 250 Lt, bet pagal pateikiamą info, tai vidus iš naro kostiumo medžiagos, turėtų atlaikyt temperatūrą iki -30 šalčio... klausiau, kaip prakaituojant kojai tie batai, tai sako nėra taip, kaip paprastuose guminiuose, tačiau rekomenduojama judėti, kad tipo ventiliuotųsi... Žodžiu, svarstau mergiotei mint į mokyklą nupirkt ir abejoju vis... tik dabar jau dydžių nelikę, tik apie 37 ir 41, 42 likę, sakė turėtų kovo mėn. užvežti, reikia apsispręsti iki to laiko ax.gif o gal kokių įdomesnių guminių batų alternatyvų kas galit parekomenduot, nes gyvenam užmiestyje, tai paprasti batai šlapio pavasario tikrai neatlaikys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2010 02 24, 14:15)
ar kas nors nepirkote guminių batų BOGS? "Panoramoje" priešais RIMI kasas moteriškė kampuke įsikūrusi jais prekiauja. Kaina apie 250 Lt, bet pagal pateikiamą info, tai vidus iš naro kostiumo medžiagos, turėtų atlaikyt temperatūrą iki -30 šalčio... klausiau, kaip prakaituojant kojai tie batai, tai sako nėra taip, kaip paprastuose guminiuose, tačiau rekomenduojama judėti, kad tipo ventiliuotųsi... Žodžiu, svarstau mergiotei mint į mokyklą nupirkt ir abejoju vis... tik dabar jau dydžių nelikę, tik apie 37 ir 41, 42 likę, sakė turėtų kovo mėn. užvežti, reikia apsispręsti iki to laiko ax.gif o gal kokių įdomesnių guminių batų alternatyvų kas galit parekomenduot, nes gyvenam užmiestyje, tai paprasti batai šlapio pavasario tikrai neatlaikys doh.gif





Mane irgi sudomino tie batai... Irgi galvoju ar verta mokėt tokius pinigėlius... O gal tikrai jie superiniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(trys gilės @ 2010 02 23, 12:21)
O kaip reaguojat į odos pakaitalą? Kada nuspręstumėt pirkti neodinius batus? Tarkim jei kaina labai gera ar gal vienam kartui kokiai nors progai?
Aš šiaip niekada neperku kasdieniam avėjimui odos pakaitalo batų, bet kartą esu pirkusi, kokrečiai vienai progai tik tinkančius prie vieno sijono smile.gif Nežinau nelabai jie man..neodiniai ta prasme..
Tik vieną kartą esu pirkusi neodinius batus. Taip pat vienai progai, prie vieno drabužio, bet labai jau reikėjo ir kaina, kaip tam vienam buvo super gera smile.gif

O šiaip, niekad nepirkčiau odos pakaitalo batų. Daug anksčiau, prieš kokius 8-9metus, tokius batus pirko mano klasiokės (apsipirkinėjančios gariūnuose), tai vos po kelių mėnesių, ties kojos pirštų linkiais net tik raukšlės susidarė (kas būna beveik visuose batuose), bet tiesiog sutrūkinėjo ir tas pakaitalas pradėjo lupinėtis. Atrodė baisiai doh.gif

Aš esu tokios nuomonės, kad geriau vieni geri (ir tikriausiai brangesni), nei daug ir š... smile.gif
Atsakyti
Perku ten,kur pamatau man patinkancius ir visai nesvarbu ar tai butu zygio batai,ar Salamander,ar gariunai mirksiukas.gif
Atsakyti
JAV thumbup.gif
Per 1,5m. nei vienu nepirkau LT
Atsakyti
QUOTE(trys gilės @ 2010 02 23, 13:21)
O kaip reaguojat į odos pakaitalą? Kada nuspręstumėt pirkti neodinius batus?


Aš tai visada perku neodinius, atnešioju sezoną ir viskas biggrin.gif
Atsakyti