Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Sveikutes, turiu irgi tokia beda plona blauzda 4u.gif , tai dazniausia mano batu rinkimasis baigiasi beveik asarojimu, atrodo ir tu noriu ir tu noriu, bet tada pradedi galvoti, o jei aulo nesusiaurins ar negraziai padarys, tai visi pinigeliau bus kaip siniui ant uodegos... bet dabar isigijau vienus, jau netoli 30 metu sioj zemej, o normalius ilgaulius pirma kart turesiu blush2.gif , o ka daryti tokiom kojom nesiuna. Zodziu noriu paklausti gal kas zinote gera batsiuvi Vilniuje (kad kokybiskai ir nebrangiai ax.gif ) pas kuri kreiptis del aulu susiaurinimo? Dekui labai
Atsakyti
QUOTE(ericsse @ 2008 12 10, 17:29)
Sveikutes, turiu irgi tokia beda plona blauzda  4u.gif , tai dazniausia mano batu rinkimasis baigiasi beveik asarojimu, atrodo ir tu noriu ir tu noriu, bet tada pradedi galvoti, o jei aulo nesusiaurins ar negraziai padarys, tai visi pinigeliau bus kaip siniui ant uodegos... bet dabar isigijau vienus, jau netoli 30 metu sioj zemej, o normalius ilgaulius pirma kart turesiu  blush2.gif , o ka daryti tokiom kojom nesiuna. Zodziu noriu paklausti gal kas zinote gera batsiuvi Vilniuje (kad kokybiskai ir nebrangiai  ax.gif ) pas kuri kreiptis del aulu susiaurinimo? Dekui labai

Aš taip pat tokią bėdą turiu. Bet vieną kartą susiaurinau ir daugiau nebenoriu, nes bato forma tokia keista pasidarė. Ypatingai kai iš šono pasižiūri.
Atsakyti
QUOTE(ericsse @ 2008 12 10, 17:29)
Sveikutes, turiu irgi tokia beda plona blauzda  4u.gif , tai dazniausia mano batu rinkimasis baigiasi beveik asarojimu, atrodo ir tu noriu ir tu noriu, bet tada pradedi galvoti, o jei aulo nesusiaurins ar negraziai padarys, tai visi pinigeliau bus kaip siniui ant uodegos... bet dabar isigijau vienus, jau netoli 30 metu sioj zemej, o normalius ilgaulius pirma kart turesiu  blush2.gif , o ka daryti tokiom kojom nesiuna. Zodziu noriu paklausti gal kas zinote gera batsiuvi Vilniuje (kad kokybiskai ir nebrangiai  ax.gif ) pas kuri kreiptis del aulu susiaurinimo? Dekui labai

Kadangi turiu tą pačią bėdą, tai galiu rekomenduoti batsiuvį - mano paskutiniuosius trejus ilgaaulius siaurino jis.
Tai taisykla yra Ševčenkos g. 16A, kieme. Žodžiu įeinant į teritorijos vidų būdavo ale sargų būdelė. Joje pasiklausk - paaiškins 4u.gif Šiaip reikia įeiti į vidų tos teritorijos, ir po dešine puse bus pastatas, ten lyg ir iškaba buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal žinote, kokiose parduotuvėse (Vilniuje) būna Sally'O'Hara firmos batai? Be to, domina vokiškos avalynės (išskyrus Salamander) buvimo vietos. Prieš gerą pusmetį Delfyje žadėjo, jog kažkokia tai įžymi vokiečių avalynės kompanija rudenį atidarys savo parduotuves (Vilniuje ir dar kažkur). Gal ir atidarė, tik ar kas žino kur?



Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 01 09, 19:07)
Gal žinote, kokiose parduotuvėse (Vilniuje) būna Sally'O'Hara firmos batai?

Kažkada esu pirkusi šios firmos - berods Danijoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 01 09, 22:26)
Kažkada esu pirkusi šios firmos - berods Danijoj g.gif

Aš esu pirkus Vilniuje, Flagmane. Deja, neprisimenu, kurioje parduotuvėje, o dabar jos ten nėra. Negaliu atsidžiaugti batų dailumu ir patvarumu - jau 3 metus atitrepsėjo ir dar bent 2 sezonus atlaikys. Aišku, matosi, kad nešioti, bet tikrai dar nenunešioti. O kulnai, išvis, kaip vakar gimę. Dyvai, vienu žodžiu...


Atsakyti
Nagi, moteriškės, geriau geruoju smile.gif prisipažinkite, kur matėte vokietukų pagamintus batus?
Atsakyti
as vagabondus visada perku, man labai patinka. nors kokybe tik pusmeciui su musu dregnu oru.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 01 12, 16:28)
Nagi, moteriškės, geriau geruoju smile.gif prisipažinkite, kur matėte vokietukų pagamintus batus?


Salamander daug mačiau, patinka ir man vokiečių batai smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tos visos firmines parduotuves visai nepatinka schmoll.gif visa seimyna perkam Kauno Urmo bazeje 3 sandelyje odinius batus ir galiu pasakyti tikrai thumbup.gif nei kulnai luzta, nei padai atplysta ir pasirinkimas lb. didelis 4u.gif o kai pastovus klientai tai ir nuolaidele visada padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai is uzsienio gryzus cia batai visur labai grazus, nes amerikoj jei grazius nori nusipirkti, o ypac ziemai, tai labai nemazai pinigeliu reikia pakloti. o cia lietuvoj, tai islaukus iki nuolaidu sezono galima pakankamai pigiai ir labai kokybisku nusipikti ESTE, man labai patinka si parduotuve thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As noriu pasiulyti savo Ugg batus - parsisiunciau per mazus,kaip ir dar viena mama patikejau, kad reikia pirkti dydziu mazesnius.O taip ju laukiau, o tokie grazus... verysad.gif Raso 37d., bet realiai, manyciau - 36.5d, gal ir 37d,bet tom, kuriu neissisoves nikstys i prieki,kaip kad mano verysad.gif verysad.gif
Batu nuoroda
Atsakyti