Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Manau kad dabar geras metas pirkti prasidejo isspardavimai thumbup.gif
Atsakyti
Gal matet kokioj pardej baltus ilgus batus?
Atsakyti
Gal galit pasakyt iš kur veža CLARKS batus į LT (vilniaus akropolį)? dydžiai ten įdomus, niekaip neatkapstau a rpagal uk, ar pagal usa g.gif
Atsakyti
Merginos turiu pasiulyti UGG batukus smile.gif atsisiunciau is Anglijos laukiau daugiau negu 3 savaites - o pasirodo per mazi smile.gif
abi poros 38 dydzio (juodi ir pilki) "mezginukai"... (patikejau gamintojo rekomendacija jog reikia uzsakyti 1 dydziu mazesnius, nes maniske peda 39...)
kaina: 300Lt uz 1 pora...
Atsakyti
QUOTE(Brigituke456 @ 2008 09 11, 19:27)
Merginos turiu pasiulyti UGG batukus smile.gif atsisiunciau is Anglijos laukiau daugiau negu 3 savaites - o pasirodo per mazi smile.gif
abi poros 38 dydzio (juodi ir pilki) "mezginukai"... (patikejau gamintojo rekomendacija jog reikia uzsakyti 1 dydziu mazesnius, nes maniske peda 39...)
kaina: 300Lt uz 1 pora...



Gal gali įdėti foto?
Atsakyti
Vakar pirkau danijoj batus uz 600 doh.gif Bet nuspredziau grazinti, gal geriau dvi poras pigesniu. Nors tie nerealiai grazus.. Lauksiu ispardavimo unsure.gif
Atsakyti
Merginos, gal matet Gariunuose tokius
http://www.allegro.p...39.html#gallery
nes man labai reikia po kiema lakstyti, tai man sie pats tas butu, lengva apsiauti, galima ir nuoga koja ikisti, ir negaila butu, jei kaina nedidele butu. Nes galvoju, ar verta man is Kauno varyti, veltui tik suvazineciau gal g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2008 06 09, 19:52)
Gal galit pasakyt iš kur veža CLARKS batus į LT (vilniaus akropolį)? dydžiai ten įdomus, niekaip neatkapstau a rpagal uk, ar pagal usa  g.gif


Clarks batu dydis pagal uk, beveik kiekvienam uk miesteli yra si paduotuve. man nesiojanciai 38d. tinka uk5 is Clarks. smile.gif
Atsakyti
kaune batu kalne uzsukit savanoriu prospekte lb geros kokybes batu yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 12 01, 18:15)
kaune batu kalne uzsukit savanoriu prospekte lb geros kokybes batu yra 4u.gif

na batų kalne dar nebuvau bet šeip tai kiek jieškojau tai nieko gero nors tipo išpardavimai Danijoj radau vienus ilgi minkštučiai nu 300lt bet jokio pašiltinimo,nu tai kur ta krizė batai brangūs gauni 660lt batai 300lt tai kaip gyvent????? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 11 30, 20:05)
Merginos, gal matet Gariunuose tokius
http://www.allegro.p...39.html#gallery
nes man labai reikia po kiema lakstyti, tai man sie pats tas butu, lengva apsiauti, galima ir nuoga koja ikisti, ir negaila butu, jei kaina nedidele butu. Nes galvoju, ar verta man is Kauno varyti, veltui tik suvazineciau gal g.gif .


ne surišamus, o tik įmaunamus ir ilgesnius mano sesė Batų kalne Kaune pirko už 50 lt wink.gif
Atsakyti
Dekui
Atsakyti