Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Siaip jau seniai besu isigijusi batus, kad butu kokie nors nekokybiski ir pan., tai kazkaip priejau isvada, kad tiek parduotuvese, tiek turguje batu kokybe zenkliai padidejo. Atsimenu pries kokius penketa ir daugiau metu, tai buna nusiperki batus ir ne mensiui nepraejus jiems kazkas nutinka- atsiklijuoja kulniukas, skyla padas ar "issizioja". Dar juokais vadindavom tokius batus "pagrabiniais", nes tik i graba su jais ir gultis, o ne nesiot smile.gif O dabar is esmes esu patenkinta avalyne, pirkta tiek turguj, tiek parduotuvej. Siaip dazniau perku turguj, nes ten man modeliai idomesni ir grazesni, parduotuvej retai kada ka grazaus matau, o jei ir matau, tai kaina buna doh.gif Tiesa, berasydama prisiminiau viena batu trukuma- tai kad nusibraizo kulniukas (bent jau turguj pirktu, nes pardej paskutini karta pirkau be kulno) ir, kaip taisykle, pats kulniukas buna pagamintas is kitokios plastmases spalvos, nei pats batas, t.y. paskutiniai mano aukstakulniai buvo raudonos spalvos, bet kulniukas pagamintas is baltos plastmases ir nudazytas raudonai, tai kiek kartu netycia kur kulniuka nubrezus buvau, visi ibrezimai paliko baltas dryzes ant kulniuko ir nezinau, kas daryt, kaip jas paslept.
Atsakyti
As batus perku parduotuveje - Dolita
Atsakyti
QUOTE(samiene @ 2006 10 29, 13:24)
As batus perku parduotuveje - Dolita


Mano mėgstamiausia parduotuvė thumbup.gif
Tik kad ne per išpardavimus brangu... Ai, bet verta smile.gif
Atsakyti
Na as vienus Dolitos pavasarinius batus nesioju jau trecia sezona,niekaip nepasibaigia,kainavo 250lt.,na kokybe tikrai thumbup.gif Si sezona toki patys batai vel Dolitoj,tik ilgi padaryti,tai kaip ir madingi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 29 spalio 2006 - 16:07
QUOTE(remka @ 2006 10 29, 17:04)
Na as vienus Dolitos pavasarinius batus nesioju jau trecia sezona,niekaip nepasibaigia,kainavo 250lt.,na kokybe tikrai  thumbup.gif Si sezona toki patys batai vel Dolitoj,tik ilgi padaryti,tai kaip ir madingi biggrin.gif


Aš dar nei vienų batų iš Dolitos neišmečiau, nes tarnauja gerai. O pirmieji pirkti prieš kokius 6 metus... smile.gif
Atsakyti
O aš pastaruoju metu batus iš danijos perku. Nesu batu manjekė, tai kai nusiperku ir nešioju pastoviai, nes perku tokius kurie man gražūs ir būna gaila lentynoj laikyti 4u.gif Turbūt ir neturiu batų kurious nešiočiau super ilgai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra Dolitos parduotuvių Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2006 10 29, 22:04)
Ar yra Dolitos parduotuvių Kaune?



Yra Laisvės alėjoj mirksiukas.gif
Atsakyti
O as neisivaizduoju, kad tuos pacius batus reiktu nesiot 6metus. Kadangi esu is tu, kurioms batu niekada nebuna per daug, tai sekanti sezona man norisi nauju, nes tie nusibodo, nors ir nesunesioti. Kazkaip as nesu linkusi pirkti itin brangiu batu, nes man visikai nesinori ju nesiot kelis metus. Tai dazniausiai perku turguj araba dar Danijoj, nes kitur man kainos per dideles kaip vienam sezonui smile.gif Mano islgiausiai tarnaujantys batai- kerzai, kuriuos pirkau 1998m. Tiesa, labai retai juos beuzsidedu, tik kai i gamta vaziuojam ar i kaima. Stilius nebe tas smile.gif
Atsakyti
As nesivaikau vardu pirkdama sau batus. Man svarbiausia, kad patiktu, butu patogus ir nevienkartiniai. Madu per daug nesivaikau, ta prasme, kad dabar madingi pilnapadziai - o man nepatinka jie ir viskas lotuliukas.gif Man butinas kulniukas doh.gif Todel gal gan klasikinius perkuosi, nors spalvos labai ivairuoja ir faktura mirksiukas.gif Esu pirkusi Gariunuose ne vienerius ivairiam sezonui, pliusa dedu, nes ilgai laikydavo, grazus budavo, nesutikdavau, kaip nekeista dar su tokiais pat vaiksciojanciu blink.gif blink.gif ""Reno"" negirciau, pernai pirkau patinkancius zieminius batus, tai jau siukslyne guli, pilnai visos ziemos taip ir neatlaike, suplyso... schmoll.gif Zygio batai nei taip, nei ne, pastaruoju metu nieko idomaus nerandu, bet esu turejusi vienus neblogus, du metus nesiojau smile.gif Is danijos dabar berods daugiausia basuciu, bateliu turiu, tai visai nieko mirksiukas.gif , kai pataikai per ispardavimus nupirkt, nes didzia kokybe jie nepasizymi, bet kai nuperki uz 20-30 Lt, kai pries tai kainavo 150-200 Lt, tai negi pyksi? blink.gif Labai ieskojau dabar ilgu rudeniniu batu dramblio kaulo spalvos, niekur negalejau rasti.. doh.gif Norejau priderint prie rankinuko, striukes, pirktu Olandijoje sia vasara. laaabai nustebau, kai radau tarsi is kolekcijos tos pacios grazius batus su nesikandziojancia kaina "'Urpejoje"", Klaipedoje. Puiki parduotuve ir idomus kokybiski batai bei rubai. rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
norejau pirkti "viva batai" uz 280 rudeninius, bet identiskus gariunuose nusipirkau uz 200.
Atsakyti
Sveikos,
gal kam idomu.Noriu parduoti batelius.Kur galima internete ideti skelbima?
Gal domintu? Koralu spalvos, 41 dydzio, 6 cm smaila pakulne,naturali oda,priekyje iskirptas pirstas, naturalios odos. Galiu atsiusti nuotrauka.Nauji.Klaipedoje
Atsakyti