Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(himalaia @ 2006 10 17, 18:47)
Na taip, žieminių ir aš nerandu už 200. Vis dėl to, natūralus kailis kainuoja.
Nebent gal turguj. Bet aš ten ir žiūrėt negaliu, kokie dažniausiai baisūs būna. Ir dauguma aukštakulniai.


Jo, o man dar problema, jei noriu ilgaaulių - mano kojos plonos labai, o kad kojos tabalotųsi batuose nemėgstu... Tai retai ką sau randu verysad.gif
Dabar labai labai noriu šviesiai rudų ilgaaulių demisezoninių, bet visur ne tik kad platūs, bet ir ryži kažkokie schmoll.gif
Lauksiu kito sezono lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu koja standartinė, tai batų parduotuvių milijonai. Jeigu kitokia - tai kaip ir tavo reikalas kur ieškoti. Mano blauzdos storokos, tai ilgaaulių batų be šansų rasti. Net viena pardavėja nusistebėjo, oho kokia blauzda! Atrodo, kad kokia raupsuota esu... O anytos kauliukai iššokę, tai irgi patikėkit, vargsta moteriškė. Pas mus, Lietuvoje, tai tik standartas priimtas, tai velniam tiek tų parduotuvių, jei nėr ką nusipirkti g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif , aš va jau eilę metų perku Hoegl (austriški) firmos batus. Nu man jie labai patogūs ir nešiojasi gerai ir oda liuks. Turiu žieminius trumpus batus, demisezoninius trumpus, batelius an žemo pado, daba va uždaresnius batus nupirkau an kulno, neaukšto, bet patogūs thumbup.gif , visą dieną koja nepavargsta... mirksiukas.gif
Ir daba kaip kokia nelaiminga, atėjus į batų parduotuvę dairausi tik tos firmos batų. Kitų net nematuoju. Na dar Ecco ir Clarks batai geri, būna ir gražių, turiu galvoje išvaizda. Bet patogūs tai tikrai. Ecoo bateliai pas man ir Clarks basutės odinės... nu ką jūs... jėga. Neturėjau geresnių. Iš pirmo kart gali apsiaut ir eit, nei trina nei ką... kaip ir Hoegl firmos, rodos tavo kojai siūti. Na mano mama jau nuo senai sakydavo, kad aš dėl batų pakvaišus... matyt, kad vaikystėj negalėjau avėt tokių kokių norėjau ir kokie man patiko, todėl dabar savo kojytes bandau lepint. tongue.gif Nes sako reik mylėt save, vadinas ir savo kojukes reik mylėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 17, 14:09)
Sveikutes!!!
Gal galite patarti, kur galima butu rasti guminiu batu, tokiu spalvotu, kaip pernai Danijoj, ir net Maximoj man atrodo maciau? Va dabar prireike labai  doh.gif Nezinau, kur ieskot  schmoll.gif


Tai nieks nežino dėl spalvotų guminių botų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 18, 19:44)
Tai nieks nežino dėl spalvotų guminių botų?  lotuliukas.gif


Manau, sezonui artėjant, vėl atsiras, bet jei ant smūgio reikia, nebet paprastus galima rast, be pribombasų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 10 18, 20:19)
Manau, sezonui artėjant, vėl atsiras, bet jei ant smūgio reikia, nebet paprastus galima rast, be pribombasų smile.gif


Mes sekmadienį į kažkokį naktinį žygį po miškus eisime, tai noriu tų lnksmų spalvotų lotuliukas.gif
Arba nežinau, ką nors reikia sugalvot, kad kojos nesušlaptų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 19, 10:16)
Mes sekmadienį į kažkokį naktinį žygį po miškus eisime, tai noriu tų lnksmų spalvotų  lotuliukas.gif
Arba nežinau, ką nors reikia sugalvot, kad kojos nesušlaptų  g.gif


Blogiausiu atveju paprastus guminius susiveikt reiks. O čia jau ne problema smile.gif Pilnas turgus.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 10 17, 14:09)
Sveikutes!!!
Gal galite patarti, kur galima butu rasti guminiu batu, tokiu spalvotu, kaip pernai Danijoj, ir net Maximoj man atrodo maciau? Va dabar prireike labai  doh.gif Nezinau, kur ieskot  schmoll.gif

Reno pažiūrėk
Papildyta:
QUOTE(Frosted @ 2006 10 17, 20:39)
Jo, o man dar problema, jei noriu ilgaaulių - mano kojos plonos labai, o kad kojos tabalotųsi batuose nemėgstu... Tai retai ką sau randu  verysad.gif
Dabar labai labai noriu šviesiai rudų ilgaaulių demisezoninių, bet visur ne tik kad platūs, bet ir ryži kažkokie  schmoll.gif
Lauksiu kito sezono  lotuliukas.gif

Mano irgi plonos blauzdos, bent man taip atrodo. tai prie džinsų nešioti dar randu, bet kad galėčiau sijoną nešioti ir blauzdos batuose nesitabaluotų, tai nerandu. pasiguodžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2006 10 18, 15:20)
Labas  4u.gif , aš va jau eilę metų perku Hoegl (austriški) firmos batus. Nu man jie labai patogūs ir nešiojasi gerai ir oda liuks. Turiu žieminius trumpus batus, demisezoninius trumpus, batelius an žemo pado, daba va uždaresnius batus nupirkau an kulno, neaukšto, bet patogūs  thumbup.gif , visą dieną koja nepavargsta... mirksiukas.gif 

O kur tos firmos batų galima rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2006 10 19, 11:54)
O kur tos firmos batų galima rasti?  g.gif


Salamander parduotuvėse tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(audrona @ 2006 10 19, 10:42)
Reno pažiūrėk
Papildyta:
Mano irgi plonos blauzdos, bent man taip atrodo. tai prie džinsų nešioti dar randu, bet kad galėčiau sijoną nešioti ir blauzdos batuose nesitabaluotų, tai nerandu. pasiguodžiau ax.gif

Anksciau irgi susiduriau su plonu-blauzdu-placiu-aulu problema smile.gif Sprendimas ilgainiuj atejo pats savaime - nebenesioju sijonu thumbup.gif
O jei rimtai - daugumai batu placius aulus galima pasiaurinti pas batsiuvi. Kazkada man net batu perduotuvej siule, kai skunziausi kad labai patinka bet aulai per platus, kad jei norit - galim pasiaurinti per pora dienu. Berods net nieko tai nebutu kainave....
Atsakyti
QUOTE(Sporty @ 2006 10 20, 11:37)
Anksciau irgi susiduriau su plonu-blauzdu-placiu-aulu problema smile.gif Sprendimas ilgainiuj atejo pats savaime - nebenesioju sijonu thumbup.gif
O jei rimtai - daugumai batu placius aulus galima pasiaurinti pas batsiuvi. Kazkada man net batu perduotuvej siule, kai skunziausi kad labai patinka bet aulai per platus, kad jei norit - galim pasiaurinti per pora dienu. Berods net nieko tai nebutu kainave....



Aulus siaurina,bet jei odiniai batai tai kainuoja apie 40lt.
Atsakyti