Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(lilget @ 2011 02 10, 17:15)
As tokiu atveju nekviesciau

Aš irgi nekviesčiau, nes beveik esu tikra, kad pakviestieji tikėtųsi "normalių" vaišių. Aišku, jei perspėt, kad tik į bažnyčią, tai taip, bet su parkeliu tada neprasidėčiau, atsisveikintume prie bažnyčios smile.gif
Atsakyti
Jau radau sagucius, kuriu noriu sveciams. Tik pries uzsakaknt iskilo pora klausimu.
Pirma- o juos segti reikia tik sveciams? T.y. kas ieina i tuos svecius? Kriksto mama, tetis, krikstukas ir jo tevai neieina? (Galvoju kiek ju uzsakyti).

Ir kita problema... Issirinkau baltus angeliukus. Taciau as suplanavus, kad musu sventes dress kodas bus balta spalva. Tai galvoju susilies jie su drabuziais ir viskas... O jei zydri angeliukai? Labai ne i tema? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 02 11, 22:57)
Ir kita problema... Issirinkau baltus angeliukus. Taciau as suplanavus, kad musu sventes dress kodas bus balta spalva. Tai galvoju susilies jie su drabuziais ir viskas... O jei zydri angeliukai? Labai ne i tema?  blush2.gif


As ir naudosiu angeliukus sveciu zenklinimui, tik juos darysiu pati. ax.gif

Jei ir drabuziai ir angeliukai balti, tada nelabai ziuresis. O tu nenori pvz tu angeliuku tvirtint ant zydro kaspiniuko. g.gif
Atsakyti
Kur dingo planuotojos blush2.gif
As tai dabar mastau apie apranga mano ir mb, radau suknute linine, mastau gal ir vyra lininem kelnem ir marskiniais papuosiu, nes krikstukas tai tikrai lininis bus, ka jus mastot, ar aplamai neskiriat demesio savo aprangai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 02 14, 11:51)
Kur dingo planuotojos  blush2.gif
As tai dabar mastau apie apranga mano ir mb, radau suknute linine, mastau gal ir vyra lininem kelnem ir marskiniais papuosiu, nes krikstukas tai tikrai lininis bus, ka jus mastot, ar aplamai neskiriat demesio savo aprangai  g.gif

Mes visi irgi buvom baltai apsirengę, jei ne linu, tai bent panašaus audinio drabužėliais. Suknelę dar turiu, labai graži, bet negi rengsiesi ta pačia doh.gif Reikės galvot kažką kito smile.gif Šiaip labai gražu man, kai balta spalva vyrauja aprangoje, šventiškai, nekasdieniškai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ir mes jungiames i busimu krikstuku buri thumbup.gif Pas mus bus dvigubos krikstynos bus du vaikiukai, musu su vyru dukryte ir vyro sesers sunelis, busim vieni kitu kriksto tevais, tik vat dabar pradejau abejot paskaicius jusu temuke ar man leis doh.gif As pati esu krykstyta staciatikiu baznycioj, vyras katalikas, tuoktis mum leido kataliku baznycioj g.gif ka tokiu atveju daryt? suknele mazylei jau kaip ir nuziurejau, baznycia irgi tik dar nesusitarem su kunigu, data planuojam liepos 2. Sventes vieta is pradziu galvojom svesti kaime, ten pirtis, kubilas, didele pavesine yra, bet kas jei blogas oras? doh.gif tai nusprendem imti sale su pirtim nuosavam name, jei geras oras galesim ir kieme but. Planuojam be tu visu dovanu, tik grazius kvietimus padarysim. Fotografe irgi jau esam nuziureje, tik nesitarem dar ax.gif
Atsakyti
dėl galėjimo negalėjimo kuzytei, viskas priklauso nuo kunigo... nes realiai... ne... jūs negalit krikštyt nes krikšto esmė ir yra tikėjimo tiesų krikšto vaikui perdavimas, vedimas jo teisingu krikščionybės keliu, o jūs gi stačiatikė... bet realiai gyvenime yra kaip yra... mes 'kariavom' su giminėm ilgai ir nuobodžiai nes tiek jie, tiek kunigas mato ir matė tik viena - turi būt pakrikštyti... kieno nesvarbu doh.gif
Atsakyti
o gal kas zinote kaip yra su Vytauto baznycia Kaune: ten masiskai vaikucius krikstija ar yra galimybe, kad krikstytu tuo laiku mano viena vaika?
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 02 14, 12:37)
o gali imest kokia foto kokia tai suknele, galvas nukirpk , na taip smalsu kokio stiliaus rubeliai pas tevus buna  blush2.gif  O ir sunui ieskau patrauklaus modeliuko, kuri uzsakyt siut, neissirenku nieko  doh.gif gerai, kad bent laiko dar daug  biggrin.gif

Na štai kaip mes atrodėm smile.gif
Krikštukas
user posted image
Šeima
user posted image
Suknelė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 02 14, 20:24)
o gal kas zinote kaip yra su Vytauto baznycia Kaune: ten masiskai vaikucius krikstija ar yra galimybe, kad krikstytu tuo laiku mano viena vaika?

abejoju ar Vytauto baznycioj kristyja po viena, nebent tai butu nepopuliari data t..y ziema, gal pavasari, nes pernai krikstyjau sunena rugpjucio men, tai krikstyjamu vaiku berods buvo 7 - 8.

QUOTE(estetė @ 2011 02 14, 21:54)
Na štai kaip mes atrodėm smile.gif

labai graziai atrodet!!!labai grazus lininiais drabuziukai!
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 14, 21:54)
Na štai kaip mes atrodėm smile.gif


Atrodet labai graziai wub.gif

As noriu baltos suknikes, bet per juosmeni plataus zydro kaspino, kaip dirzo. ax.gif Nenustatysiu aprangos kodo, tik va prasysiu visu sveciu rengtis kiek imanoma sviesiau, ir tureti zydra akcenta. ax.gif
Mazajam noriu lininio kostiumelio, bet dar neapsisprendziu kokio.
MB planuoja linini kostiumeli, kelnes ir marskinius
Atsakyti
As kazkaip ir abejoju, kad visi bus baltai apsirenge. Kitiems gal net ir brangu- pvz seimoje 2 suauge ir 2 vaikuciai. Jei neturi baltu drabuzeliu, nu tai tikrai brangu visiems specialiai piekti schmoll.gif Tai irgi tik akcentuosiu, kad drabuzeliai butu kuo sviesesni.
Na bent jau teveliai ir kriksto teveliai bus baltuteliai smile.gif
Atsakyti