Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 02 06, 21:29)
o nertu sukneliu yr kur pardavime? ar uzsakyt reik kazin? g.gif  jus cia is didesniu miestu gal zinot kur yra o gero blush2.gif  bigsmile.gif

Man atrodo reikia užsakyt, nelabai kas ners gatavai pardavimui, manau, čia ne siūtas dalykas smile.gif Pasižiūrėkit, yra SM mamyčių, kurios neria, kaip ir tų, kurios siūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 06 vasario 2011 - 19:58
QUOTE(slitka @ 2011 02 06, 18:24)
oi man sunku derint pagal vaiko miega, nes antrasis miegelis buna ivairiai gali ir 16 val lusti, gali 17.30, na ziuresim, o sventimo laikas gal tikrai 18-19 val per velu,niu bus matyt, ryt sesiu sudeliosiu plana smile.gif
as noriu paklausti del tu lininiu drabuziuku, ar jie plonyciai? ar po jais mamos dedat pedkelnytes ir pan, juk ***** geguzes menesi jei krikstysiu, tai nemanau kad gales vien tik su lininem kelnytem varyt  g.gif

Na tokiu atveju yra siuloma detis siltesni balta bodziuka ir storesnes frotines pavz pedkelnes baltas, arba lininius rubelius siutis su pasiltinimu, smile.gif siuvau nekarta tokiuas ir vaizdas toks pats geras kaip be pasiltinimo, net gi maziau glamzosi tada ax.gif
Atsakyti
Ogo kokios diskusijos cia verda blink.gif

Bukim tolerantiskos, juk tokia nuostabia tema diskutuojam...

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 02 04, 19:25)
drinks_cheers.gif

Turiu klausimeli tom, kurios krikstys berniukus. ka planuojat, noretumet rengri vaikiukui? Ar is tu kostiumu, kur buna spec krikstynom, ar tarkim lininius rubelius g.gif


vilmux0520 as nusprendziau savo maziukus ir mergyte ir berniuka su lininiais rubeliais aprengti, susiziurejau kur nusipirkti lino, pasirodo jis nera toks brangus, kaip man galvoje svietesi ax.gif o mama mano pasius rubelius ne tik jiems bet ir man su vyru ax.gif

tiesa atejau su jumis pasidalinti informacija mes norime leisti i dangu helio balionus, tad susiradom kur gauti helio, jei kam idomu parasysiu mirksiukas.gif

Mes noretume baznycioje atlikti visas apeigas iki 14h, nes labai noriu, kad visa svente vyktu diena, nes ji skirta yra vaikuciams, kad jie paduktu pasiaustu ir uzsibaigs apie 18-19h 4u.gif

Aciu Dievui, musu abieju vaikuciu krikstateviai vede ir prieme santuokos sakramenta, tad del to galvos nesuku, tik reikia greiciau sumislyti pakvietimus ir kviestis svecius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 02 07, 12:50)
o kas fotografuos mes taip pat is klaipedos labai aktualu yra nes nzn kokios kainos o graziu nuotrauku noretusi smile.gif


juratux88, mes nusisamdem fotografa Toma jis dirba megaplazoje 3aukste turi fotostudija, pas ji pries pora savaiciu buvom fotosesijoje, suneliui buvo lygiai puse metu tikrai saunios foto gavosi, esame patenkinti smile.gif jei noresi kontaktu i az brukstelk mirksiukas.gif o kada jusu krikstynos?
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 02 07, 13:23)
o del helio tik Klaipedietems info aktuali ar ir Vilnietes gali kazkaip tuom pasinaudoti, jei nenorite viesai parasykite i az, aciu  wub.gif  4u.gif


ne cia ne tik klaipedietems info yra tokia firma AGA jie parduoda helio dujas maziausias kiekis 5ltr ir jo kaina apie 130LT priklausomai nuo balionu dydzio galima pripusti nuo 50 iki 100 balionu bigsmile.gif dar skaiciuoja baliono nuomos mokesti bet ten keli centai parai mirksiukas.gif tai stai kai paskaiciuoji, kokioj balionu salyje 1 balionas su heliu apie 4lt...tai koki 50 pripusti kainuos 200Lt...tikrai manau apsimoka is ten imti, as jau cia suziurejau viska susikambinau ir tikiuosi kad leis finansai paleisti "tokius pinigus i ora" blush2.gif

QUOTE(juratux88 @ 2011 02 07, 13:32)
musu krikstynos bus geguze kai gris vyras suderinsim viska noretume sveksnos baznycioje krikstyti ir atsvesti uz keliu kilometru pas vyro mama smile.gif


musu irgi geguze bet gale, man sveksnos baznycia grazi, bet...mane labiau traukia tokios jaukesnes ir sviesesnes, kaip Kristaus Karaliaus mirksiukas.gif
tuoj brukstelsiu i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galvojanti @ 2011 02 07, 13:41)
ne cia ne tik klaipedietems info yra tokia firma AGA jie parduoda helio dujas maziausias kiekis 5ltr ir jo kaina apie 130LT priklausomai nuo balionu dydzio galima pripusti nuo 50 iki 100 balionu   bigsmile.gif  dar skaiciuoja baliono nuomos mokesti bet ten keli centai parai  mirksiukas.gif  tai stai kai paskaiciuoji, kokioj balionu salyje 1 balionas su heliu apie 4lt...tai koki 50 pripusti kainuos 200Lt...tikrai manau apsimoka is ten imti, as jau cia suziurejau viska susikambinau ir tikiuosi kad leis finansai paleisti "tokius pinigus i ora"  blush2.gif
musu irgi geguze bet gale, man sveksnos baznycia grazi, bet...mane labiau traukia tokios jaukesnes ir sviesesnes, kaip Kristaus Karaliaus  mirksiukas.gif
tuoj brukstelsiu i AZ  mirksiukas.gif


Man tai gailoka 130 uz helio dujas, + baliono nuoma ir dar + balionai, sumoj minimum 150Lt dar ir neuzteks (priklausys dar kokie balionai) .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 07 vasario 2011 - 13:00
Gal kas žinot kiek vienas helio balionas vidutiniškai kainuoja parduotuvėse ar firmose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 07, 16:16)
Gal kas žinot kiek vienas helio balionas vidutiniškai kainuoja parduotuvėse ar firmose?  smile.gif


Balionu salyje 4LT o kitur irgi tiek pat jei su savo tada 3lt mirksiukas.gif

vilmux0520, as tai net negalvoju tu rubeliu naudoti dar karta...mes tikriausiai tenkinsimes sortukais ir liemene bernuzeliui ir suknyte merginai, po sventes padesiu rubelius i dezutes ir paliksiu atminimui, o gal savo vaikucius krikstys su jais 4u.gif na nezinau man tie rubai bus tarkim sventi, nenoreciau jokiai kitai progai ju vilkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2011 02 08, 12:22)
Mes tai su MB judam (t.y. as viena viska isjudinau, sugalvojau, jam pasiuliau ir gavau patvirtinima kad tinka). Rytoj vaziuosim apziuret sventes vietos.
Beja mes irgi dviguba svente darom drinks_cheers.gif
Gal galetum parodyt man kaip tas kvietimu maketukas atrodo? nes as galvoju : uzsakynet ar paciai daryt g.gif


thumbup.gif nu tai liuks kad ne vien as krutu biggrin.gif as tau siulyciau toki padaryti cia maketas http://www.supermama...?...2151&st=372 o kelis psl atgal toje temoje paejusi pamatysi kokius padaro is tu sukneliu pakvietimus, man tai jie nuostabus wub.gif o as darysiu meskucius, nes pas mane ir berniuko ir mergytes krikstynos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galvojanti @ 2011 02 08, 15:15)
thumbup.gif  nu tai liuks kad ne vien as krutu  biggrin.gif  as tau siulyciau toki padaryti cia maketas http://www.supermama...?...2151&st=372 o kelis psl atgal toje temoje paejusi pamatysi kokius padaro is tu sukneliu pakvietimus, man tai jie nuostabus  wub.gif  o as darysiu meskucius, nes pas mane ir berniuko ir mergytes krikstynos  mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif

kiek ziurejau internete grazus jau paruosti pakvietimai nuo 7-12 lt/vnt. Cia sakyciau brangoka g.gif

O kur galima storo grazaus popieriaus nusipirkti?? Viln cia butu
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2011 02 08, 14:21)
Dekui 4u.gif

kiek ziurejau internete grazus jau paruosti pakvietimai nuo 7-12 lt/vnt. Cia sakyciau brangoka g.gif

O kur galima storo grazaus popieriaus nusipirkti?? Viln cia butu


As zinau tik kur klp, bet pas mus cia jau nerealiai grazus tie popieriai, bet manau ir kanceliarinese rastum ir office1 butu, tik ten jau pokais pirkti reiketu...bet gerai paieskojusi rastum o jei ka tai paklausk vln nuotaku, jos tikrai zino, nes jos ten visos masiskai darosi, bent jau klp nuotakos mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip galima parasyti raides su wordu, kad gautusi viena raide per visa a4 lapa g.gif
Atsakyti