Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(giedrrre @ 2011 04 28, 13:50)
Sakykit ka jus nutaret del smuiko? Ar atsirado koks smuikininkas Kaune?  rolleyes.gif Is pradziu negalvojau, bet dabar noriu, kad baznycioj pagrotu biskiuka...  smile.gif  Per vestuves (Irgi Gertrudos baznycioj) tai grojo saksofonas... Man tokia saksofono muzika romatiska...  rolleyes.gif  Tik va krikstynom jis nelebai manyciau... Labiau smuikas... (Nukrypau nuo temos). Tai va gal kas pasidalins naujienom apie tuos smuikininkus? Ir DAR: - HELIO BALIONAI... Tai kaip manot kur juos pigiau gauti? Ar uzsakineti is tu Balionu saliu visokiu, ar atskirai pirkti heli ir pildyti???  g.gif


Na, smuikininke buvau radus, bet mano manymu per didele kaina. Dukterecia sutiko trumpa kurineli pagroti pacioj kriksto pradzioj.
Balionus uzsakinesiu is www.balionucentras.lt
Atsakyti
Sveikutes, aciu uz nuomones, as jau radau smuikininke. Susitarem, kad gros. Sake jei kunigas leis, tai gali groti visos ceremonijos metu (siek tiek tyliau). Tai va labai patenkinti, viskas kol kas klojasi neblogai. Sekanti mano uzduotis - BALIONAI. Noriu DAUG... Bet nenoriu daug isleisti g.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Einu paziuresiu Jusu minetam balionu centre mirksiukas.gif Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 04 28, 16:33)
o paprasti balionai nepakiltu? blush2.gif

Na ne biggrin.gif

giedrrre, gal gali papasakot api uzsakyta laiva? blush2.gif na kiek zmoniu telp kokia kaina. As ir planuoju sia pramoga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 28, 22:06)
Jau su vyrais geriau nieko nederint,

drinks_cheers.gif
Nusileidau jau del tu saukstu. Tik va del dovanos seneliui, nerandam bendros nuomones, ir atidesiu paskutiniai minutei jauciu.
Daugiau viska darysiu, kaip man reik ir suzinos tik pries pat krikstynas ar ju metu.
---
Tiesa buvom planave imt seimininke, pirk savus produktus, kad ruostu viska (butu emus 20 Lt uz zmogu, nesvarbu vaikas ar suauges), bet paskaiciavom, kad ir ant tu produktu iseis ne po 10-20 zmogui. O plius lakstyk pirkt, galvok del seimininkiu apnakvindinimo (svesim sodyboj). doh.gif
Pasiteiravau sodyboj kainos. Tai 2 karsti, pusryciam sriuba/sultinys, salti uzkandziai, alaus stalas ir gaiva 50-55 zmogui, konkrecia kaina pasakys, kai suderinsim meniu.

Papildyta:
Iki dabar skaitinejau apie visokius paprociu ir t.t. doh.gif Praktiskai turiu musu krikstynu scenariju thumbup.gif , tik daba reiks sest kokia diena ir sudet viska tvarkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 28, 23:33)
Tiesa buvom planave imt seimininke, pirk savus produktus, kad ruostu viska (butu emus 20 Lt uz zmogu, nesvarbu vaikas ar suauges), bet paskaiciavom, kad ir ant tu produktu iseis ne po 10-20 zmogui. O plius lakstyk pirkt, galvok del seimininkiu apnakvindinimo (svesim sodyboj). doh.gif

Man kilo dar toks klausimas...
Ar vaišinsite fotografus, kuriuos kviečiate fotografuoti šventės? Aš tai neplanuoju, įdomu kaip kitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 29, 07:43)
Man kilo dar toks klausimas...
Ar vaišinsite fotografus, kuriuos kviečiate fotografuoti šventės? Aš tai neplanuoju, įdomu kaip kitos  g.gif


As kazkaip irgi neplanavau, nes pas mus kai nebus jokiu zaidimu, o tik papasta vakariene, tai net ir sakiau, kad stalo nereikes fotografuot, tik krikstynu torta.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 29, 07:43)
Ar vaišinsite fotografus, kuriuos kviečiate fotografuoti šventės? Aš tai neplanuoju, įdomu kaip kitos  g.gif


Su fotografu tariausi, baznycioj, kazkur gamtoj, pakeliui i sodyba, ir siek tiek sodyboj, na kol sesim prie stalo. Tai manau kad nereiks
Atsakyti
ziuriu akcija Baltos meskos saldainiams, gal reikia nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 29, 10:39)
Su fotografu tariausi, baznycioj, kazkur gamtoj, pakeliui i sodyba, ir siek tiek sodyboj, na kol sesim prie stalo. Tai manau kad nereiks

per vestuves fotografe buvo ikisedimo prie stalo tai gamtoj liepem uzkasti uzkandziu musu ir jai ir operatoriui rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti