Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

o gal kartais turite pavyzduku kaip atrodo tos dektuku dezutes?
Atsakyti
QUOTE(simona090 @ 2011 04 26, 16:22)
o gal kartais turite pavyzduku kaip atrodo tos dektuku dezutes?

kazkas buvo ideja jei gerai paieskotumete temoje tikrai rastumet 4u.gif

na o mes turim tiksle data pagliau geguzes 21d 13val pakvietimus isdalinau per velykas dariau juos ankstu velyku ryta nes is vakaro patvirtino musu data smile.gif
tai visi sake kad as ta kuri viska daro kitaip ir idomiai sugalvoju,jie nera mate tokiu pakvietimu suknyciu tai dziaugiuos kad nustebinau smile.gif
gavosi paprasti,nes nusipirkau paprasta ruzava popieriu bet man patiko ax.gif
Atsakyti
Na štai, dar atkasiau tą dėžutę smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labas planuotojos 4u.gif
aš jau turiu gatavą krikštukės laikraštuką,prisiminimo dovanėles svečiams,viską ''pampersų tortui''-tik surišt liko..,mažylei rinkinuką su cukrum,druska,kruopom,muilu ir moneta (nukalta kalvio)
taip,kad jau į pabaigą pasiruošimas... ,žaidimai atsirinkti-priemonės ir prizai yra thumbup.gif ,dar kelios smulkmenėlės ir tortas užsakyti-(jau išsirinkom), ir viskas ax.gif
va prisigyriau doh.gif blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 04 28, 00:22)
nu saunuole thumbup.gif
priminkit kada krikstysit?
o as tai mokslais uzsikasus dar, nieks nepradeta nei savom nei suneno krikstynom

bis.gif lotuliukas.gif
gegužės 28d.
sudėtingesnis variantas... ,teks pasukti galvą g.gif ,manau svečiai tie patys? nesinorės vienodo turinio... (mažam berniukui turiu scenarijų su visais posmais...nuo-iki. jei prispirs reikalas galėčiau pagelbėti blush2.gif (kaip žemietei biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 04 27, 23:13)
viską ''pampersų tortui''-tik surišt liko


O sakykit turit koki maketuka pagal kuri daret ar siaip pagal nuotraukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 28, 00:51)
O sakykit turit koki maketuka pagal kuri daret ar siaip pagal nuotraukas? g.gif

neturiu schmoll.gif ,nusižiūrėjau foto kur gražiausias ir ten nieko sudėtingo nėra mirksiukas.gif pasidėliokit pampersus-gausis thumbup.gif
pirkau vieną juostą plačią ,kitą siaurutę (dėsiu ant plačios) ir sagų su piešinukais(ant plonos prisiūsiu),ir minkštą žaisliuką ''viršūnei''-čia dar nesugalvojau kaip ''primontuosiu'',bet bedarydama kažką sugalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 27, 23:51)
O sakykit turit koki maketuka pagal kuri daret ar siaip pagal nuotraukas? g.gif

prasom mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Vakar sugebejom su vyru apsipykt, planuojant dovanas seneliams doh.gif Ir likom galutinai nieko nenusprende.
Mano paiulymas buvo:
Mociutems prijuostes su uzrasu "nuo siol gaminu tik Tajui" (buciau pati siuvinejus) ir mediniai saukstai. Tai jis issireiske, kad kam tos prijuostes, juk nei viena ju nenaudoja. Del saukstu kaip ir sutinka, bet jam reikia tarkim degintu, drozinetu, paprasti netinka. O as galvojau simboliskas prijuostes ir paprastus medinius saukstus.
Seneliui (MB tevui): pagal paprocius priklauso lazda (radau kazkur ). Sakau nuperkam simboliskai lazda, esu macius pardei Viskas uz viena eura. Tai netinka tokia per prasta. Reikia kokios tikrai grazios, tarki drozinetos. Ir kut tokiu gaut, kas gali pasakyt? g.gif
Ir cia skaitos surengt krikstynas be dideliu papildomu islaidu doh.gif Mano nuomone dovanos tai jau gaunasi papildomos islaidos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(juratux88 @ 2011 04 28, 09:35)


oi koks grazus wub.gif Bet jau nusuiziutejau sita. Tik ant virsaus planuoju det masina ax.gif
user posted image

Patiko man labai sita ideja. Mastau daryt sales papuosimui. Arba mestelt minti kriksto mamai blush2.gif (Tiksliau savo mamai, nes ji renka viska kas reikalinga kriksto mamai. musu kriksto mama uzsivertus darbais, tai mama renka ir siuncia jai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 28 balandžio 2011 - 09:00
QUOTE(into*in @ 2011 04 27, 23:50)
bis.gif  lotuliukas.gif
gegužės 28d.
sudėtingesnis variantas... ,teks pasukti galvą  g.gif ,manau svečiai tie patys? nesinorės vienodo turinio... (mažam berniukui turiu scenarijų su visais posmais...nuo-iki. jei prispirs reikalas galėčiau pagelbėti  blush2.gif (kaip žemietei  biggrin.gif )

dauguma sveciu skirsis, na bendra mama, mes, na ir dar 4 asmenys bus bendri, o pas juos is viso apie 30-40 zmoniu g.gif bet ten kitokia liaudis, o ir kai vestuves, tai reik kazkaip kazka sugalvot bendrai, bet kad dar jie liudininku neturi, ner su kuo pasitart doh.gif biggrin.gif tai va kad brolis nelabai nori scenariju, zaidimu ir pan, bet tokius pagrindinius musu krikstynom darys nes as noriu blush2.gif o va ju sventei tai gal tik pasizadejimai bus, dar del profesiju paklausiu g.gif nu laikrastukus dar darysiu, bet tai tik krikstynu tematika manau, ar bendra su vestuvem daryt? g.gif
Atsakyti
Na va ir as islendu is uz savo planavimo darbu biggrin.gif Ojojoj, kaip sunku doh.gif Gerai, kad cia mamytes idejom pasidalina, nes man kai kuribingumo stoka, tai sunku ka besugalvoti blink.gif
Tai va - Baznycia uzsakyta (Gertrudos)
Laivas uzsakytas,
Baras uzsakytas,
Angeliukai uzsakyti...

Sakykit ka jus nutaret del smuiko? Ar atsirado koks smuikininkas Kaune? rolleyes.gif Is pradziu negalvojau, bet dabar noriu, kad baznycioj pagrotu biskiuka... smile.gif Per vestuves (Irgi Gertrudos baznycioj) tai grojo saksofonas... Man tokia saksofono muzika romatiska... rolleyes.gif Tik va krikstynom jis nelebai manyciau... Labiau smuikas... (Nukrypau nuo temos). Tai va gal kas pasidalins naujienom apie tuos smuikininkus? Ir DAR: - HELIO BALIONAI... Tai kaip manot kur juos pigiau gauti? Ar uzsakineti is tu Balionu saliu visokiu, ar atskirai pirkti heli ir pildyti??? g.gif
Atsakyti
Kaune smuiku groja drugelis (nick) ax.gif
Balionus as pirksiu ir tikrai neuzsikrausiu darbu dar juos pusti, nors ir butu zenklus kainu skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 28, 14:16)
Kaune smuiku groja drugelis (nick)  ax.gif
Balionus as pirksiu ir tikrai neuzsikrausiu darbu dar juos pusti, nors ir butu zenklus kainu skirtumas.

o paprasti balionai nepakiltu? blush2.gif
Atsakyti