Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

Sveikos mamytes, vasara krikstysiu abu savo maziukus.
Turiu daug klausimu, gal galetume padeti man isspresti kelis iskylusius klausimukus.

Kriksto tevai keturi tarpusavy nepazistami ir skirtingose salyse gyvenantys zmones. Dukrytes kriksto mama sneka rusiskai, dalis sveciu irgi bus rusakalbiai.

Noriu ne pagerimo, o graziu krikstynu, taciau nezinau kaip kriksto tevam paskirstyti pareigas. Plius jei ir paskirstysiu labai noriu, kad abiem vaikuciams tektu panasiai dovaneliu, o juk kiekvienas dovanos savo nuoziura.
Kaip ta viska suorganizuoti? Kaip kriksto tevams priminti, kad jie turi kazka sugalvoti.

Gal man paciai sugalvoti visus zaidimus, viskas atrakcijas ir papasakoti kas ka turi daryti? As ir dovanas savo vaikuciams nupirkciau, bet turbut visai nesamone butu.

Rubelius jau nupirkau, nes bijojau, kad labai skirtingus nupirks..

Gal kas susiduret su panasia situacija?

Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 21, 16:11)
O yra tokių, kurios kviečia žodžiu, be kvietimų? Nes aš tai jų nedarau  smile.gif


Nedarysiu kvietimu ir as drinks_cheers.gif
QUOTE(Esha @ 2011 04 23, 17:02)

Beje dar klausimas del rubeliu. Ar reiktu pasiimti i svente atsarginius rubelius? Issitepimo atveju ir pan? Ar imsite?


Imsiu butinai atsarginius rubelius ..Su vaikais visko buna biggrin.gif


QUOTE(Akvilia @ 2011 04 25, 16:58)

Kokius žaidimus žaisite prie stalo? Aš neturiu kolkas minčių, tik žinau, kad rodysiu filmuką, o daugiau ką g.gif  g.gif  visi diplomai ir pasižadėjimai man nea..gal kas mestelsit kokią mintį  bigsmile.gif
O ką kalbėsit dovanodami krikštatėviams ir seneliams dovanėles? rolleyes.gif svečiams mes nedovanosim, tik vaikučiams angeliukus wub.gif

As per vyresnelio krikstynas zaidziau toki zaidima susipazinimui: kiekvienas svecias atsistoja, pasako savo varda ir palinki krikstukui dalyku is tos raides, is kokios prasideda to svecio vardas .. Pvz: As Simona, krikstukui X linkiu saules, sveikatos, stiprybes ir t.t.
Dar pries svente buvau priputus daug balionu ir sukabinus kavinej, kurioj sventem .. Tada kiekvienam sveciui reikejo issirinkt po baliona ir ji susprogdint - o ten uzduotis .. Pvz. Nupiesti krikstuko sarza, padainuoti lopsine krikstukui ir t.t. ir t.t.
Atsakyti
O as ziurinejau ziurinejau kriksto rubeliu ir nieko nieko patinkancio neradau verysad.gif
Man niekada neteko naudotis siuvejos paslaugomis blush2.gif blush2.gif Ydomu jos pasiuna tiksliai pagal norus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 25, 22:09)
O as ziurinejau ziurinejau kriksto rubeliu ir nieko nieko patinkancio neradau  verysad.gif
Man niekada neteko naudotis siuvejos paslaugomis  blush2.gif  blush2.gif  Ydomu jos pasiuna tiksliai pagal norus?  blush2.gif

Vaikams nesu ir as naudojusis siuvejos paslaugom .. Bet man paciai ankstyvoj jaunystej buvo uzejus faze, kai istisai naudojaus siuvejos paslaugom - prisigalvodavau visokiu modeliu, nusipirkdavau medziagos, o siuvejai belikdavo igyvendint mano uzgaidas blush2.gif Kartais rezultatu ne itin likdavau patenkinta (gal tiksliai ko noriu nuaiskint nemokejau), bet kartais rezultatas pranokdavo mano lukescius bigsmile.gif .. Zodziu, nuo siuvejos priklauso .. Siuveja kaip ir kirpeja, kartais ieskai ir randi is kelinto karto, kad tiktu, o kartais ir is pirmo karto pataikai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 25 balandžio 2011 - 21:18
Mergytes, ko reikia kad per krikstynas galima butu parodyti slide sou? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuls @ 2011 04 25, 21:37)
Sveikos mamytes, vasara krikstysiu abu savo maziukus.
Turiu daug klausimu, gal galetume padeti man isspresti kelis iskylusius klausimukus.

Kriksto tevai keturi tarpusavy nepazistami ir skirtingose salyse gyvenantys zmones. Dukrytes kriksto mama sneka rusiskai, dalis sveciu irgi bus rusakalbiai.

Noriu ne pagerimo, o graziu krikstynu, taciau nezinau kaip kriksto tevam paskirstyti pareigas. Plius jei ir paskirstysiu labai noriu, kad abiem vaikuciams tektu panasiai dovaneliu, o juk kiekvienas dovanos savo nuoziura.
Kaip ta viska suorganizuoti? Kaip kriksto tevams priminti, kad jie turi kazka sugalvoti.

Gal man paciai sugalvoti visus zaidimus, viskas atrakcijas ir papasakoti kas ka turi daryti? As ir dovanas savo vaikuciams nupirkciau, bet turbut visai nesamone butu.

Rubelius jau nupirkau, nes bijojau, kad labai skirtingus nupirks..

Gal kas susiduret su panasia situacija?

nelabai supratau,tai paimk ir pasakyk kad nori kad kazka tai sugalvotu idomaus mirksiukas.gif
dovanas gali pirkti nuo saves,o krikstotevai tai vistiek dovanos,kazkaip labai susiparinus ziuriu 4u.gif paimk ir pasisnekek su jais kas tave neramina, visos problemos issispres
o kalba siais laikais tai ne problema,sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuls @ 2011 04 25, 21:3)
.

Gal man paciai sugalvoti visus zaidimus, viskas atrakcijas ir papasakoti kas ka turi daryti? As ir dovanas savo vaikuciams nupirkciau, bet turbut visai nesamone butu.

Rubelius jau nupirkau, nes bijojau, kad labai skirtingus nupirks..

Gal kas susiduret su panasia situacija?

as viska pati darau nes sveciai,kriksto tevai tokiose krikstynose su visokiais diplomais krikstukais etiketemis ir zaidimais nera buve inesiu as i vyro seima truputi naujoviu smile.gif rubelius as taip pat pasiprasiau kad man numegztu kriksto mama dave pinigeliu nes musu skoniai labai skiriasi
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 04 25, 21:16)
Nebyli istorija is gimdymo namu
Išrenkamos 3 poros. Vaikinai vaidina tėvus, merginos – mamas. Nupasakoju žaidimo situaciją: tėčiai stovi lauke, o tik ką pagimdžiusios mamos už lango palatose. Tėvai užduoda mamoms klausimus, o mamos turi pavaizduoti atsakymus (nes jų atsakymų tėvai per triukšmą negirdi).
Tėvams duodamos kortelės su klausimais:
• Kas gimė?
• Kokiu vardu krikštysim?
• Koks kūdikio svoris?
• Ką tau atnešti kitą kartą?
Mamoms duodamos kortelės su atsakymais, pvz:
• Mergaitė. Birutė. 6000 g. Bananų, veido kaukę, maitinimo liemenuką.
• Berniukas. Jonas. 4,180 kg. Pampersų, šlepetes, cukiniją.
• Dvynukai. Adomas ir Ieva. 2300 g. ir 2600 g. Vokų, chalatą, plaukų balzamą.
Apdovanojame visas poras čiulpinukais



Šitas labai linksmas atrodo lotuliukas.gif Jau dabar juokas ima biggrin.gif 4u.gif

Aš vis abejoju ar verta šitaip suplanuoti visą eigą ir suskirstyti etapais.
Na, kad dabar žaidžiam tą, po to aną, tada žiūrim kažką ..... g.gif
Pusei svečių grafikas patinka o kita pusė iš vis nemėgsta kai juos "judina" g.gif

Tai net nežinau .. Labai jau nesinori matyti surūgusiu veidu einančio užduoties vykdyti .. Kaip to išvengti net nesumastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 25, 21:09)
Man niekada neteko naudotis siuvejos paslaugomis  blush2.gif  blush2.gif  Ydomu jos pasiuna tiksliai pagal norus?  blush2.gif

mums siuvo praeitą vasarą, na panašiai palei norus gavosi, tik mes užsieny buvom tai sudėtingiau truputį, negali pakoreguot eigoj..
Vilmux, ačiū tau 4u.gif turbūt padarysiu su daiktais iš vardo raidžių,o daugiau dar kažką reiks išsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 26, 09:55)


Tai net nežinau .. Labai jau nesinori matyti surūgusiu veidu einančio užduoties vykdyti .. Kaip to išvengti net nesumastau  g.gif

tai va va, del to as per musu krikstynas noresiu tik pasizadejimo ir profesijos zaidimo, dar kazka su palinkejimais noriu sugalvot, na musu liaudis dar biski linksmoka tai gal ka ir dugalvosiu, paziuresiu, nes darysim kaime, bet va kai krikstysim sunena, ten ir vestuves tuo paciu tai is vis nzn ka daryt, klausiua ar bent pasizadejimus padaryt, tai sake kaip nori, nu zodziu nzn, ten tai va galiu but nesuprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 26, 09:55)
Aš vis abejoju ar verta šitaip suplanuoti visą eigą ir suskirstyti etapais.
Na, kad dabar žaidžiam tą, po to aną, tada žiūrim kažką .....  g.gif
Pusei svečių grafikas patinka o kita pusė iš vis nemėgsta kai juos "judina"  g.gif


planuoju pasiruost eiga, ir tada ziuret pagal situacija ax.gif

QUOTE(Akvilia @ 2011 04 26, 09:56)
Vilmux, ačiū tau  4u.gif turbūt padarysiu su daiktais iš vardo raidžių,o daugiau dar kažką reiks išsirinkt  biggrin.gif


Ner uz ka mirksiukas.gif . Dziaugiuosi, kad kazkam pagelbejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 26, 10:55)
Tai net nežinau .. Labai jau nesinori matyti surūgusiu veidu einančio užduoties vykdyti .. Kaip to išvengti net nesumastau  g.gif

Ypač vyrai gali būti nepatenkinti, bent jau iš savo varpinės kai žiūriu, tai matau, jog tikrai nepatiktų maniškiams, kuriuos kviesiu smile.gif
Atsakyti