Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

as taip pat jau baigineju kvietimus smile.gif dariau juos kompiuterine programa,ir siunciu per skype smile.gif nes esame uzsienyje kitaip nelabai iseitu smile.gif galiu parodyti savo smile.gif
tik is tirko net nzn kaip cia ikelti blush2.gif jis (slide shou)


kox gmailas? rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/p...e1c55c30151.jpg

cia mano kvietimai, kam smalsu i az parasykit slaptazodi duosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 04 21, 15:35)
http://www.part.lt/p...e1c55c30151.jpg

cia mano kvietimai, kam smalsu i az parasykit slaptazodi duosiu  blush2.gif

O yra tokių, kurios kviečia žodžiu, be kvietimų? Nes aš tai jų nedarau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 04 21, 16:11)
O yra tokių, kurios kviečia žodžiu, be kvietimų? Nes aš tai jų nedarau  smile.gif


manau tikrai yra, cia gi ispindejimas su tais kvietimais, bet po 2m sedejimo namie vis kazkoks uzsiemimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Del kvietimu, tai is mano puses ju tikrai nereikia, bet is tecio pyuses butini... Bet kadangi jiems jau dariau, tai ir saviskiams padariau biggrin.gif Bet jauciu jie nelabai ir supras kam tie oficialumai smile.gif

As jau apsisprendziau del krikstynu fotografo ir jau ji rezervavau thumbup.gif Dar viena bedele maziau
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 21, 17:09)
Del kvietimu, tai is mano puses ju tikrai nereikia, bet is tecio pyuses butini... Bet kadangi jiems jau dariau, tai ir saviskiams padariau biggrin.gif Bet jauciu jie nelabai ir supras kam tie oficialumai smile.gif

As jau apsisprendziau del krikstynu fotografo ir jau ji rezervavau  thumbup.gif  Dar viena bedele maziau


kaip tik ziuryneju dabar fotografu krikstynu foto ir eilini karta galiu konstatuot fakta, kad kai grazus zmones ir nuotraukos grazios, aisku, kiekvienas gal per svente sau graziausias, o as tai nuo dienos lb priklauso apgadinsiu foto ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti
As su tuo planavimu jau turbut is krasto pradedu iseit biggrin.gif
Bet visgi, vakar masciau kaip mes ten balionus leisime ir palinkejimus rasysime ir pasiliko mintys su tuo "rasysime", tusinuku isekojime, ju laukime ir t.t. ir t.t. Tad sumasciau padaryti tusinukus su uzrasu "Emilio krikstas", su kuriai sveciai parasys palinkejimus ir paskui pasiims kaip atsiminima sau namo.
Tai dabar ieskau kur galeciau uzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 22, 15:07)
As su tuo planavimu jau turbut is krasto pradedu iseit biggrin.gif
Bet visgi, vakar masciau kaip mes ten balionus leisime ir palinkejimus rasysime ir pasiliko mintys su tuo "rasysime", tusinuku isekojime, ju laukime ir t.t. ir t.t. Tad sumasciau padaryti tusinukus su uzrasu "Emilio krikstas", su kuriai sveciai parasys palinkejimus ir paskui pasiims kaip atsiminima sau namo.
Tai dabar ieskau kur galeciau uzsisakyti.


oho kokia gera mintis bigsmile.gif gal ir man jau reikia to, kazi kokia kaina gautusi blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, o gal turit kokių įdomesnių tekstų, įrašyti į kvietimus? 4u.gif Būčiau laaaabai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 04 22, 16:17)
oho kokia gera mintis  bigsmile.gif  gal ir man jau reikia to, kazi kokia kaina gautusi  blush2.gif

Kiek ieskojau (ieskojau nelabai daug), tai kainos truputi pribloske...
25 tusinukai ~140 lt. 50 tusinuku kaina tokia pati. Ir cia su nuolaida.
Daauuug.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 22, 22:00)
Kiek ieskojau (ieskojau nelabai daug), tai kainos truputi pribloske...
25 tusinukai ~140 lt. 50 tusinuku kaina tokia pati. Ir cia su nuolaida.
Daauuug.


Argi daug ? g.gif

140/25 ~5,5 Lt už vnt .. .. g.gif
O tai po kiek pagal jus turi kainuoti toks darbas ? unsure.gif
Papildyta:
Va čia už 1,5 Lt .. bet popierinis ...
Na bet kam ko reikia 4u.gif

http://www_mgreklama...kliai/index.php
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 04 23, 14:16)
Argi daug ?  g.gif

140/25 ~5,5  Lt už vnt .. ..  g.gif
O tai po kiek pagal jus turi kainuoti toks darbas ?  unsure.gif
Papildyta:
Va čia už 1,5 Lt  .. bet popierinis ...
Na bet kam ko reikia  4u.gif

http://www_mgreklama...kliai/index.php

Radau siaip ir pigiau (1 lt logotipas/uzrasas+tusinio kaina), bet va su drauge kalbejau kuri daznai firmai uzsakineja reklaminius tusinius, tai sake, kad geriau visai ju nedaryti, nei pigiausias variantas, nes jie tragiskai negraziai atrodo doh.gif
Tai dabar man beliko apsisprest ar noriu papildomu 150 lt tusinukams smile.gif
Atsakyti