Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

Paisistengiam merginos nepazeist taisykliu, kaip supratau del tortu ir buvo uzrakinta tema, aciu moderatorei uz geronoriskuma ir anksciau atidaryta tema 4u.gif wub.gif

cia galit paskaityt paskutinius komentarus,kad butu aiskiau ir neliktume kita karta visai be sios temos 4u.gif http://www.supermama...?...69687&st=24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 30 kovo 2011 - 12:45
Vis tiek kai kurios nepaskaitėte taisyklių cool.gif

Jeigu jau citatoje pasitaiko nuotrauka, paimkite ir iš citatos ištrinkite [ img] [/ img] kodus, esančius prieš ir po nuotraukos nuorodos. Tada vietoje nuotraukos citatoje bus nuoroda į nuotrauką, kurią paspaudus, matysis ir pati nuotrauka.

Ir pasistenkite neatsakinėti vien tik šypsenėlėmis. Ypač jei šypsenėlė, kaip atsakymas, padėta po ilgiausios citatos ar citatos su nuotrauka.


Na ir nenustebkite, kartą per savaitę- dvi kai kurias žinutes ištrinsiu, palikdama tik tas, kuriose yra visoms dabartinėms ir būsimoms krikštynų planuotojoms naudinga informacija bei jau įvykusių krikštynų ataskaita. Bet tai nereiškia, kad galima šiukšlinti ir kalbėti apie ką tik norit. Nepamirškite tema skirta- Krikštynų planavimui.
Sėkmingo pasiruošimo krikšto šventei 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

Kaip tik dabar planuoju savo dukrytes krikstynas kurios bus birzelio 4d, ir suku galva ka paovanoti krikstoteveliams g.gif galvoju apie vardinius ranksluoscius,bet neisivaizduoju kur tokius gaut doh.gif gal jus zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2011 03 30, 17:29)
O tu varge  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Cia turbut as su tais tortais pridirbau 


aš irgi prisidėjau doh.gif LABAI ATSIPRAŠAU 4u.gif daugiau taip nedarysiu schmoll.gif

QUOTE(kokosiuke @ 2011 03 30, 17:34)
sveikutes 4u.gif

Kaip tik dabar planuoju savo dukrytes krikstynas kurios bus birzelio 4d, ir suku galva ka paovanoti krikstoteveliams  g.gif  galvoju apie vardinius ranksluoscius,bet neisivaizduoju kur tokius gaut  doh.gif  gal jus zinot?  ax.gif


sveika 4u.gif

šitas klausimas ir man neduoda ramybės doh.gif teko matyti rankšluostukus išsiuvinėtus,čia tikrai padarys siuvyklos,(mačiau reklamas didžiosiose,parduotuvėse,kad siuvinėja) ,jei linksmiau norisi galima seilinukus išsiuvinėti ir baliaus metu krikštatėviai jais ''papuošiami' (foto mačiau-visai nieko biggrin.gif )
mes krikštatėvius paženklinsim tokiais ženkliukais-nemaži ,su užrašu krikšto mamytė ir krikšto tėvelis,tegul būna matomi (čia jau kavinėje ženklinsim...),pirksiu gatavus,parduotuvėje yra

didelių dovanų niekam nedarysim,nes ir taip visam kam išlaidos nemažos,tai simboliškai tiktai blush2.gif mačiau tokius šokoladus-kaip didesnė atvirutė dydžio (beveik paveiksliukai ) ir su angeliuku atspaustu,o tema angeliukai,tai manau tiks? ir dar tėvai kažką galvoja-lyg ir foto įrėmintas g.gif

dar diplomų neturiu,bet jei nepadarysiu,tai ir apsieis... kažkaip daug gaunasi visko,tai pradedu mėtyt iš sąrašo kas manau ne taip būtina ar įdomu ...

jau sugalvojau kaip pagerbsim promočiutę,močiutes ir krikštukės mamą... ir žodžius turiu, ir dainą įrašiau-turėtų būti gražu... mes per gimtadienius gėlių įteikiam ir mamoms,ne tik vaikus sveikinam,tai teko pasukt galvą ką čia įdomaus padarius ax.gif
giminaičio krikštynose ,tai visiem patiko šita dalis,nes buvo gražu-nebanalu,bet šilta -juk viskas prasideda nuo mamos wub.gif
Atsakyti
nu ir man ramybes neduoda dovana krikstotevams. kazkaip ysakymu nenoriu daryti, nes jau labai grieztai atrodo. Gal geriau kokius diplomelius? g.gif labiau noreciau praktiskos dovanos. As pati galvoju apie vyno taures su data isgraviruota ant ju.

Atsakyti
QUOTE(ledidama @ 2011 03 31, 10:28)
nu ir man ramybes neduoda dovana krikstotevams. kazkaip ysakymu nenoriu daryti, nes jau labai grieztai atrodo. Gal geriau kokius diplomelius? g.gif labiau noreciau praktiskos dovanos. As pati galvoju apie vyno taures su data isgraviruota ant ju.

As irgi greiciausiai darysiu diplomus, o ne isakymus ..
Dovana mano manymu, labai originali butu su tom taurem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kazkuri lyg buvo radusi Kaune smuikininke? Ar klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 03 31, 13:43)
Sveikos  4u.gif

Kazkuri lyg buvo radusi Kaune smuikininke? Ar klystu  g.gif

manau del smuikininkiu kaune paprasciausia butu nueiti i muzikos akademija dabar ten teatro akademija gal vadinasi ir susitarti su kokia studente tikrai neatsisakytu:) pati esu buvusi muzikante ir ten mokiausi smile.gif jei vis dar reiks paklausti galiu drauges kuri ten studijuoja siuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 03 31, 12:49)

Dovana mano manymu, labai originali butu su tom taurem  drinks_cheers.gif


o as saviskiam nieko neruosiu sad.gif nes.... tie diplomai bus tikrai nugrusti kazkur smile.gif o taures tai net nezinau sad.gif su data man rodos svarbu tokios datos tik tevams o krikstateviams tai.....
nu pvz. mes turim taures gave vestuviu proga su isgraviruotais zodziais ir data smile.gif tai isitraukiam vestuviu metinems smile.gif o jei tureciau taures su kriksto sunaus data tai kada traukt? lotuliukas.gif ar sveciams nepaduosi tu tauriu su kazkoia data sad.gif ir turbut negautu nei vienas krikstatevis tauriu rinkinio biggrin.gif paprastai dvi taures graviruoja smile.gif
as manau kad sugebesiu kazka idomiau sugalvoti smile.gif kaip padekoti krikstateviams ir kad nuo tu daiktu paskui nereiktu dulkiu valyti biggrin.gif
Atsakyti
Dalyvavau vienuose krikstynuose kur teveliai krikstatevems padovanojo ispudingai papuosta gera brendzio buteli Jis buvo taip papuostas ,kad net nepasakysi kad ten yra butelys Sunku nupasakoti be foto g.gif O krikstateviai pazadejo ji saugoti kol krikstasuniui nesueis 21 meteliai

Gal manau nebloga dovanele Na is sono atrode grazi dovana mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir pas mus sventeje nebus jokio pasizadejimu ir jokiu isakymu. Nebus ir diplomu. Krikstateviai keliaujantys, mokosi sveiose salyse, dar ir patys nezino kur ateity apsistos, tad jiems papildomas bagazas (kurio isties net ir nesitemptu) tikrai nereikalingas. tad suksiu galva ka cia padovabnot originalaus "suvartojamo".
Atsakyti
Kalbėjau šiandien su savo mama ir toks klausimas mums iškilo...Ar reikėtų pakviesti ir pirmojo sūnelio Krikšto tėvelius į antrojo Krikštynas svečiais?
Man atrodo, kad ne, o mama sako, kad negražu nepakviest, tai dabar pasimečiau, nes neplanavau kviesti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 31 kovo 2011 - 20:58