Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

kaip jums tokios sukneles?
user posted image
user posted image

su kriksto mama busima nesutampa skoniai nors tu ka doh.gif ji galvoja kad as juokauju kad tokios sukneles noriu mergytei,jai ji nepuosni ir kasdieniskai atrodo doh.gif sakiau nebe rodysiu jai foto pamatys visi per krikstynas smile.gif
Atsakyti
kuo ausit vaikukus kuriems metuku nebus? g.gif musiskei 8 bus, bet sakiau noriu normaliu, ne nertu, batuku jei jau sugebetu pastovet, ar prilaikoma pazingsniuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 03 26, 22:27)
kuo ausit vaikukus kuriems metuku nebus? g.gif  musiskei 8 bus, bet sakiau noriu normaliu, ne nertu, batuku jei jau sugebetu pastovet, ar prilaikoma pazingsniuot unsure.gif


Maniskei bus 6 menesiai, desiu va tokius panasius tiapukus: http://www.nextdirec...ls/newborn/19/1
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 03 26, 23:58)
Maniskei bus 6 menesiai, desiu va tokius panasius tiapukus: http://www.nextdirec...ls/newborn/19/1


Nepaprastai gražūs 4u.gif
Kad berniukams būtų toks pasirinkimas kaip mergaitėms wub.gif

Vis neapsisprendžiu dėl spalvų .. ar laikytis taisyklių ar mados.. Žydra ar rožinė unsure.gif
Kaip darot mamytes ?
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 26, 10:20)
kaip jums tokios sukneles?


Labai grazios thumbup.gif As uz antra modeliuka 4u.gif Pati nertus rubelius uzsakiau savo mergytei, man grazu

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 03 26, 23:27)
kuo ausit vaikukus kuriems metuku nebus? g.gif  musiskei 8 bus, bet sakiau noriu normaliu, ne nertu, batuku jei jau sugebetu pastovet, ar prilaikoma pazingsniuot unsure.gif

Nertais tapukais ... As irgi krikstysiu, kai maniskei bus lygiai 8 men. Nemanau, kad ji vaikscios, net ir prilaikoma g.gif
Sunus ismoko vaiksciot 1 m. 3 men. tai manau, damocka irgi iki 1 m. nevaikscios dar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(erikae @ 2011 03 27, 00:24)
Nepaprastai gražūs  4u.gif
Kad berniukams būtų toks pasirinkimas kaip mergaitėms wub.gif

Vis neapsisprendžiu dėl spalvų .. ar laikytis taisyklių ar mados.. Žydra ar rožinė  unsure.gif
Kaip darot mamytes ?

As irgi mergytei galvojau deti rozines spalvos i suknyte .. Bet pagal taisykles ne rozine, o zydra turetu but.. Tai nusprendziau, kad rubeliai bus vien tik baltos spalvos ... O visur kitur dominuos balta ir rozine .. Sunui buvo balta ir tamsiai melyna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 26 kovo 2011 - 23:26
QUOTE(erikae @ 2011 03 26, 23:24)
Vis neapsisprendžiu dėl spalvų .. ar laikytis taisyklių ar mados.. Žydra ar rožinė  unsure.gif
Kaip darot mamytes ?


As manau laikysiuos taisykliu. Krikstinanat suneli rubeliai buvo balti, tik skraiste su rozine juostele. Si karta irgi agal taisykles darysiu- bus visiskai balta suknele, bet skraiste su melsva juostele.
Atsakyti
Na apie kokias taisykles čia kalbate? Kai krikštyjome sūnų,kunigo užklausiau,kaip ten su tom spalvom,tai jis tik nusijuokė ir atsakė,kad bobučių išmislais nesidomi,o krikštui svarbiausias rūbas yra balta skraistė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 26, 11:20)
kaip jums tokios sukneles?

Man pirmas modeliukas wub.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 03 27, 00:27)
kuo ausit vaikukus kuriems metuku nebus? g.gif  musiskei 8 bus, bet sakiau noriu normaliu, ne nertu, batuku jei jau sugebetu pastovet, ar prilaikoma pazingsniuot unsure.gif

Man pasiuvo viena mamytė va tokius batukus smile.gif Sūnui buvo 9mėn., truputį jau vaikščiojo prilaikomas. Užteko mums tokių batukų smile.gif
user posted image
Atsakyti

 i 
Prašau bendraujant laikytis forumo taisyklių ir skyrelio taisyklių. Ir primenu, kad laikantis LR įstatymų, prekyba maisto gaminiais, užsakymų priėmimas ir bet koks namudinių maisto gaminių reklamavimas forume yra draudžiamas. Tad apie forumietes, namuose gaminančias tortus, viešai prašau nerašyti ir neaptarinėti.

Tikiuosi, kad daugiau neteks uždaryti šios temos.

Atsakyti
Ačiū moderatorei už kantrybę 4u.gif
Bendraujam toliau ir stengiamės laikytis taisyklių smile.gif
Aš greitu metu žadu važiuoti į Kauno bazes. Jau esu minėjus, kad ten daug visokio gėrio Krikštynoms yra.
Pavyzdžiui, kad ir tokia besiskleidžianti lotoso žvakutė tokį įspūdį svečiams padarė ir iš tiesų labai gražu buvo. Tiesa, ji grojanti ir groja dainelę "Su gimimo diena", tai šitas nelabai į temą, bet galima laidelį nukirpti ir nebegros smile.gif
Kainytė 3Lt

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 30 kovo 2011 - 11:21
QUOTE(estetė @ 2011 03 30, 12:20)
Ačiū moderatorei už kantrybę  4u.gif
Bendraujam toliau ir stengiamės laikytis taisyklių  smile.gif
Aš greitu metu žadu važiuoti į Kauno bazes. Jau esu minėjus, kad ten daug visokio gėrio Krikštynoms yra.
Pavyzdžiui, kad ir tokia besiskleidžianti lotoso žvakutė tokį įspūdį svečiams padarė ir iš tiesų labai gražu buvo. Tiesa, ji grojanti ir groja dainelę "Su gimimo diena", tai šitas nelabai į temą, bet galima laidelį nukirpti ir nebegros smile.gif
Kainytė 3Lt


O gal galit pasakyt, kuriuose sandeliuose ieskot tu gerybiu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2011 03 30, 14:04)
O gal galit pasakyt, kuriuose sandeliuose ieskot tu gerybiu? wink.gif

11-12 sandėliuose smile.gif Tiesa, kainytės gali skirtis, nepatingėkit keliose vietose pažiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 30 kovo 2011 - 12:22