Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(Esha @ 2011 03 23, 22:53)
Nesupratau  blink.gif Tai pagal ka pas ja kainos nustatomos  g.gif
Paklausiu as jos draugiskai smile.gif

O gal gali tos mamytes nicka man parasyti? smile.gif Kad ir až, jei man paciai nepavyks, tai jos tadapaprasyciau angeliukus serveteliu laikikliams sukonstruot. Nes kaina nereali  thumbup.gif  Nu kad ir brangiau lituku kokiu bus (nes tau gal kaip pazistamai biggrin.gif ), bet vistiek apsimoka smile.gif

net nzn as net nerasiau jai kiek noreciau vienetu smile.gif

NeiVile mirksiukas.gif nemanau kad ji supyks nes ji uzsiima visokiais rankdarbiais ir pardavineja smile.gif

del tortu man ir aktualu kada uzsakyti?pati nemoku ir nekepsiu,ir siaip mes patys zadejom uzkandzius salotas daryti bet jau persigalvojam po truputi netoli baznycios yra grazi sodyba kai vaziuosim i baznycia uzsuksim ten pasiklausyneti kokios kainos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratux88: 24 kovo 2011 - 08:01
Del maisto:
Torta uzsakinesiu. Jau zinau is kur noriu, tik reiks issiaiskint, kaip ten su modeliu pavyzdziais. Gal daro pagal uzsakyma. Ir zinoma nusprest kokio skonio noresim.
Karstus uzsakinesiu. Butu labai puiku, jei pavyktu uzsaktu uzsakyt tik karsta.
visus uzkandzius: Misraines, vyniotinius ir taip toliau. Planuoju kalbet su teta, kad darytu ji. Ruosia ji maista vestuvem. Aisku padeciau ir pati kiek galeciau
Atsakyti
QUOTE(kastonyte @ 2011 03 24, 10:22)

beje ,kur tortus uzsakinejat


As Vilniuje uzsakinesiu turbut is cia
www.bijola.lt
Atsakyti
As smuiko Kaune ciut ieskojau, tai ir dar neradau. Reiks rimciau uzsiimt iekojimu

O gal kas Kaune kontaktu zino? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 03 24, 22:20)
As smuiko Kaune ciut ieskojau, tai ir dar neradau. Reiks rimciau uzsiimt iekojimu

O gal kas Kaune kontaktu zino? smile.gif


cia smuikininko Kaune ieskot? pazistu, rasykit jei reiks kontaktu man zinute:)
Atsakyti
Sveikutes ,
noriu ir as isijungti i diskusija apie drabuzelius, suneliui isrinkom stai toki komplektuka
http://www.mazyliosa...-berniukui.html
patiko tai, kad kostiumeli vaikutis gales nesioti ir veliau, tiek kelnytes, tiek megztuka ir nebus veltui vienam kartui ismesti pinigeliai, cia toks mano sprendimas.
kvietimai pas mus kaip ir isdalinti , dariau juos pati, galit paziureti mano albume http://public.fotki....kai-kvietimai-/
ir kelias foto ikelsiu cia smile.gif
sis butent dedikuotas krikstotevams
user posted image
o cia sveciams kvietimai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 25 kovo 2011 - 10:17
Siandien manes laukia rubeliu paieskos doh.gif O del smuiko, tai as prasiau pas dukterecia, kad pagrotu ka nors. Tai sake pagalvos (kukulinasi biski biggrin.gif ) ir duos atsakyma. Atsisakys, tai sakiau apsieisim be smuiko smile.gif


O man del tortu toks klausimas iskilo. Per krikstynas gi mergaitei eina melyna spalva, berniukui rozine. Kaip jus su tortais darysit? Berniukui tarkim melyna ar rozini uzsakinesit?
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 03 25, 12:05)
Siandien manes laukia rubeliu paieskos  doh.gif  O del smuiko, tai as prasiau pas dukterecia, kad pagrotu ka nors. Tai sake pagalvos (kukulinasi  biski  biggrin.gif ) ir duos atsakyma. Atsisakys, tai sakiau apsieisim be smuiko  smile.gif
O man del tortu toks klausimas iskilo. Per krikstynas gi mergaitei eina melyna spalva, berniukui rozine. Kaip jus su tortais darysit? Berniukui tarkim melyna ar rozini uzsakinesit?


as nesilaikysiu sito, pas mane berniukas ir dominuos zydra/melyna spalva visur 4u.gif
Atsakyti
o man tai įdomu kiek laiko likus iki šventes dalinot ar pradėsite dalinti kvietimus?
Atsakyti
QUOTE(ledidama @ 2011 03 25, 15:03)
o man tai įdomu  kiek laiko likus iki šventes dalinot ar pradėsite dalinti kvietimus?


du men iki sventes, jei butu ne vasaros laikas alima butu ir pries menesi, bet man tai pvz pagal save kuo anksciau zinot tuo butu maloniau 4u.gif

beja mes vasara busim ir kriksto teveliais, vakar uzmeciau aki i sidabrinius saukstelius, ar ju kainos tikrai apie 200 ar as cia taip uztaikiau blush2.gif
Papildyta:
ir dar.... mano drugeliai sveciams prie krutines, ka manot blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2011 03 25, 12:36)
Ir dar klausimukas smile.gif Niekaip nesuprantu kaip jus tokios drasios perkate rubelius savo mazuju krikstynoms, kurios dar po keliu men? Nebijot kad bus per dideli ar per mazi?  g.gif  g.gif  g.gif  As kazkaip bijau... Tai ir neperku nieko kolkas  4u.gif  Tiesa esu nusiuziurejus viena suknele Next  ax.gif  Mazai princesei  thumbup.gif


Buvau ir as Next'e suknele nuziurejus. Vakar dar buvo, bet lekiau pas mus po pardes pasidairyt. Nieko neradau, galvojau siandien uzsakysiu. O siandien jau nebera verysad.gif cray.gif cray.gif Nebezinau dabar ka daryt ir kur beieskot. Gal kuri kokia siuveja galit rekomenduot???
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2011 03 25, 12:05)
O man del tortu toks klausimas iskilo. Per krikstynas gi mergaitei eina melyna spalva, berniukui rozine. Kaip jus su tortais darysit? Berniukui tarkim melyna ar rozini uzsakinesit?


Berniukui bus su zydra. Jau nusiziurejau modeli, kokio noreciau. Jei aisku darys pagal musu modeli.
Atsakyti