Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(Domke @ 2011 03 23, 01:16)
As dar fotografui nesiskambinau .. Galvoju tai padaryt likus kokiem 3 men. iki sventes .. Kaip manot, ne per velu bus?  g.gif

as kazkaip galvoju, kadf kuo ankciau tuo geriau, nes jei krikstynos vasara ir dar sestadieni, tai jau daugelis neblogu fotografu bus uzimti
Atsakyti
Na va jau sutarta baznycioje. Zinoma tiksli data ir laikas, taigi galima imtis planavimo toliau.
---
Del drabuzeliu jau ir apsisprendem. Tik reikia susitart kas pasiutu.


QUOTE(juratux88 @ 2011 03 22, 19:56)
gmaile radau tokia ideja ir labai noriu taip padaryti ar uzsisakyti suverti kiekvienam po maza angeliuka smile.gif
kaip tai padaryti?
user posted image



QUOTE(estetė @ 2011 03 22, 21:27)
Pernai kažkuri mamytė buvo suvėrus tokius angeliukus, gal užsuks ir pasakys kaip tai padaryti, man irgi aktualu  smile.gif


Va cia mergaites
http://www.make-stuf...ead_angels.html
As planuoju daryt pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 03 22, 22:59)

na,bus jauki maža šventė artimųjų rate-ką dabar padarysi... daugiau išvykusių,nei šalia gyvenančių  verysad.gif
dar gerai,kad iš anksto žinot jog nebus,o ne iš vakaro pasako...


nu dar ta 1 seima nzn tiksliai, nuo vyro grafiko priklausys, tikiuos kad jie dalyvaus, nes man ten brangus zmones, as ir buvau ju vaikiuko krikstynose, turejau but ir kriksto mama, bet turejo siulyt vyro brolio seimai, nes zinojo kad uzpyks kitaip, deja tie sutiko biggrin.gif na dar 1 kvietimo negave, dar gal ir atsauks, o planuojam zaidimu ir pan, bet tuoj nebus kam zaist, ir pavesines ieskom kad lauke statyt, na zodziu bus kitaip nei noriu nujauciu na bet ka dabar ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady-G* @ 2011 03 23, 00:12)


Beje, del biudzeto, tai ir as vis skaiciuoju skaiciuoju, tai tokios sumos gaunasi  doh.gif tai vis svecius tik mazinu, mazinu... o beje, kiek laiko likus iki sventes jus kvieciat svecius??

musu krikstynos birzeli, kvietimai beveik visi isdalinti rolleyes.gif o kai planavom daryt kavinej, ieskojom jos pagal baznycioj uzsakyta data
Papildyta:
o del rasto patvirtinancio dirmavone jei reik, tai cia manau kaip ir santuokai, toj baznycioj kurioj krikstinais, priemei komunija, sutvirtinima isduoda lapuka kur viska suraso, nes jie viska turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man irgi labai patiko ta mintis su angeliukais, labai jau grazus wub.gif
Mes krikstyjame dukryte Liepos menesi. Kvietimus lyg ir pasidariau, bet nezinau ar ne per anksti juos dalinti g.gif nors noreciau kuo greiciau, kad zmones pasiplanuotu i prieki. Vis del to vasaros vidurys, daug kas atostogauja, bijau kad isvaziuos astostogu tuo metu. Va geriausia drauge jau ir nebus, nes isskrenda i uzsieni atostogu
Atsakyti
Siaip tuos angeliukus manau tiktrai pasipraktikavus galima ir paciai pasidaryti.
Siaip pasianalizuosiu ir as ta visa technika... Nes pamaniau jei jau sveciai seges angeliukus, tikrai graziai deretu angeliukai-serveteliu laikikliai g.gif
Aga, imsiu ta reikala biggrin.gif

O del kvietimu as juos jau seniausiai pasidarius. Tiksliau uzsisakius maketus ir atsispaudinus. Super labai grazus tie mano kvietimai (kas daugiau pakels sau uodega...). taip graziai mano sunelis iterptas kaip angeliukas wub.gif Neapkrautas ir skoningas sakyciau (baisiai pasigirt norejau biggrin.gif ).

Tik va ir nezinau kaip juos ir kada dalinti. Na artimiausiom giminem tai pries menesi duosiu ir ok, bet va bus kita puse gimines, kurie anuko net nemate... Jiems gal ankscisu iteikt reiktu...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 03 23, 19:14)
Del angeliuku, tai mano nuomone vaikams butinai  bigsmile.gif  Juk jiems taip smagu seget angeliukus, jausis puosnus. Juk cia vaiku svente  wub.gif

Parodyciau kur nors ne viesai tik. Nes ten mano vaikutis yra, o jo as nenoriu viesai deti..
Juratux, jei ne paslaptis, uz kiek tau padarys tuos angeliukus?  blush2.gif


Sakykit, o kur daret pakvietimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristux 05 @ 2011 03 23, 18:46)
Sakykit, o kur daret pakvietimus?  blush2.gif

Uzsakinejau pas Laura Petrauskiene. Fotofantazija.lt
Atsakyti
Sveikos planuotojos,

aš dėl tų saldainių popierėlių noriu pasiklausti. Kaip galima pačiu paprasčiausiu būdu juos pasidaryti? Be jokių photoshopų? Gal turit minčių?
Atsakyti
QUOTE(Ziezulele @ 2011 03 23, 19:39)
Sveikos planuotojos,

aš dėl tų saldainių popierėlių noriu pasiklausti. Kaip galima pačiu paprasčiausiu būdu juos pasidaryti? Be jokių photoshopų? Gal turit minčių?


Wordas, exelis .. arba parsisiūsk šitą nemokama programa fotografijų redagavimui, ter labai paprastai ir rėmelius galima uždėti ir tekstus 4u.gif o po to perkelti į wordą.
http://www.photoscap...in/download.php

Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 23 kovo 2011 - 20:24
QUOTE(Domke @ 2011 03 23, 02:16)
O reikalauja kokio patvirtinancio dokumento "dermavones" is kriksto tevu ar ne .. Maniske "pasidermavojus", bet nezinau, ar beturi koki popieriu, tai patvirtinanti  g.gif

As dar fotografui nesiskambinau .. Galvoju tai padaryt likus kokiem 3 men. iki sventes .. Kaip manot, ne per velu bus?  g.gif


nea,iš krikšto tėvų neprašė,tik sakė sąžinės reikalas...,tiki,kad nesukčiaus žmonės,nes į bažnyčią einama be melo
mūsų tik krikštamotė bus ''dermavota'' ,tai taip ir pasakėm

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 03 23, 15:38)
planuojam zaidimu ir pan, bet tuoj nebus kam zaist, ir pavesines ieskom kad lauke statyt, na zodziu bus kitaip nei noriu nujauciu  na bet ka dabar ax.gif


oi kaip gaila,na gal dar kas pasikeis?

QUOTE(liuoga @ 2011 03 23, 19:03)
O va mergaitei.... tiek graziu sukneliu  wub.gif


aga,ir kaip sunku išsirinkti tą pačią pačiausią doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 03 23, 18:14)
Juratux, jei ne paslaptis, uz kiek tau padarys tuos angeliukus?  blush2.gif

uzsisakiau 30vnt tai iki 70lt sake,cia uzsisakiau is forumo pas viena mamyte kur apie vaikucius bendraujam smile.gif
rasiau toast.lt tai vnt kaina 3,5-4 be grafkutes 2-2,5 mirksiukas.gif

QUOTE(estetė @ 2011 03 23, 22:24)
Aš irgi jau išsivaidzuoju, kaip reaguotų mūsų vyresnėlis, jei neįsegtum jam angeliuko. Vaikai jaučiasi svarbesni už suaugusiuosius smile.gif

del to as ir uzsakiau visiems drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux88 @ 2011 03 23, 22:47)
uzsisakiau 30vnt tai iki 70lt sake,cia uzsisakiau is forumo pas viena mamyte kur apie vaikucius bendraujam smile.gif
rasiau toast.lt tai vnt kaina 3,5-4 be grafkutes 2-2,5 mirksiukas.gif

Nesupratau blink.gif Tai pagal ka pas ja kainos nustatomos g.gif
Paklausiu as jos draugiskai smile.gif

O gal gali tos mamytes nicka man parasyti? smile.gif Kad ir až, jei man paciai nepavyks, tai jos tadapaprasyciau angeliukus serveteliu laikikliams sukonstruot. Nes kaina nereali thumbup.gif Nu kad ir brangiau lituku kokiu bus (nes tau gal kaip pazistamai biggrin.gif ), bet vistiek apsimoka smile.gif
Atsakyti