Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(asterra @ 2011 03 20, 00:45)
ir cia ne prie normalaus altoriaus 

normaliai ten viskas biggrin.gif mes buvom toj koplyčioj kur dešinėje pusėje bažnyčios,man labai patiko (krikštyjo brolis Astijus-super pamokslas buvo)
dėl foto ir aš buvau nusigandus,bet ten jau nuėjus į koplyčią iš karto sakė traukt fotikus ir pleškint (net klaust nereikėjo),o po ceremonijos visą fotosesiją padarėm ir jis pats mielai fotografavosi,o,kad mes visi kadre būtume pakvietė dar kažką (įtariu iš vienuolių) ir tada dar jis mūsų aparatais fotografavo... žodžiu įspūdžiai fantastiški...,nežinau kaip šį kartą viskas bus,bet tikiuosi geriausio...
aš irgi ieškau kažko grojančio,nes ir tuoksis ,ir krikštys-viskam valandą paskyrė,tai nežinau ką su tuo grojimu sugalvot,bet bent santuokai norėčiau-jausmingiau manau būtų? g.gif tik va nelabai randu... Kaune radau,bet jei važiuos tai labai kaina išauga...
jaučiu liks tik firma,na,bet bent žinau,kad padarys viską kaip sutarsim-pernai sveikinimą staigmeną pas juos užsakiau-po metrikacijos zagse grojo saksofonu ir puokštę didžiulę įteikė-staigmena buvo superinė,nes tik aš žinojau apie ją biggrin.gif ,ašaras net vyrai šluostė,moterų neminėsiu -kaip Indų filme senais laikais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo into*in: 19 kovo 2011 - 23:12
QUOTE(into*in @ 2011 03 20, 00:10)
jaučiu liks tik firma,na,bet bent žinau,kad padarys viską kaip sutarsim-pernai sveikinimą staigmeną pas juos užsakiau-po metrikacijos zagse grojo saksofonu ir puokštę didžiulę įteikė-staigmena buvo superinė,nes tik aš žinojau apie ją  biggrin.gif ,ašaras net vyrai šluostė,moterų neminėsiu -kaip Indų filme senais laikais  lotuliukas.gif


ir kiek tas malonumas kainavo?

as galvoju koki studencioka su smuiku nugriegt papigiai rolleyes.gif tik nezinau kur ieskot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 03 19, 21:46)
nedariau  schmoll.gif tiesiog bus tokie ''auksinio'' popieriaus lapeliai ant kurių vienos pusės užrašys spėjimą ant kitos vardą savo ir sumes į krepšelį-tokį gražų ružavą turiu  rolleyes.gif
o nebandėt gugle tiesiog pieštų vaikų paveiksliukų ieškoti? aš mergyčių-angeliukų radau gražiai nupieštų  thumbup.gif

Nelabai ka randu, matyt nemoku doh.gif gal nuoroda galit tu mergaiciu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2011 03 20, 10:40)
ir kiek tas malonumas kainavo?

as galvoju koki studencioka su smuiku nugriegt papigiai  rolleyes.gif  tik nezinau kur ieskot  doh.gif


kaip malonumas tai nemažai biggrin.gif 200 muzika ir 50 didelė rožių puokštė

aš irgi galvoju,bet dar galvoju,o kas jei tas studenčiokas pjaus pro šoną? kaip išsirinkt tinkamą? ir,kad išvis ateitų? g.gif jau nuo skaitymo akys išvarvėjo,bet tik vieną skelbimą radau doh.gif vaje....

Viktorija-tuoj paieškosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytės,
Kątik parlėkiau iš Utenos. Šiandien rezervavom šventės vietą su nuostabiu vaizdu į ežerą wub.gif Dar liko nuvažiuot į bažnyčią ir galima pradėti ruoštis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 03 20, 21:14)


Viktorija-tuoj paieškosiu  mirksiukas.gif

dekui blush2.gif 4u.gif jei ka ziuriu walt disney yra paveiksliuku graziu unsure.gif
Atsakyti
http://www.jul.kirke..._Cli.720.0.html
http://www.google.lt...Gb5PHZRxQS2C_M:
iš šitų prisikuičiau... jei gu reikia parašykit į až savo skype-persiūsiu jau atrinktų,mažiau darbo bus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2011 03 20, 22:14)
Sveikos, mergytės,
Kątik parlėkiau iš Utenos.


thumbup.gif kaip smagu,didelė ''bėda'' nuo galvos biggrin.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 03 20, 22:29)
dekui blush2.gif  4u.gif  jei ka ziuriu walt disney yra paveiksliuku graziu unsure.gif


aš angeliukus dėliojau,nes ir šiaip angeliukų bus dekore,tai derinau... galima juk ką tik norit mirksiukas.gif ,man gražu drugeliais dekoruota,boružėlėm... svarbu daryta su meile wub.gif
Atsakyti
Niu va, o mes siandien isdalinom kvietimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 03 18, 16:49)
drinks_cheers.gif
As dar isvis nezinau, ka paleisiu i dangu  lotuliukas.gif
Beje, zibintai neuzdrausti dabar? Mes kai norejom kavinej svest vienoj, iskart perspejo, kad dangaus zibintai uzdrausti .. Bet gal cia tik ju teritorijoj  g.gif

O as noriu sodint medelius, azuoliuka ir liepaite .. Sunui ir dukrai  ax.gif Sunus jau senokai pakrikstytas, bet savo medelio dar neturi (o tokia tradicija is vyro seimos atejo, kad kiekvienam vaikui sodinamas medelis..) Vyro azuoliukas jau ohoho koks  thumbup.gif Tai galvojam salia jo dar vaikam pasodint krikstynu proga
Tik klausimas, ar gerai sodint rugpjucio men., ne per velu? Ne kokia is manes sodininke, tai nenusimanau  doh.gif



sveikos, mamytes.

labai grazi jusu ideja del medelio sodinimo. vasara lanuojam dukryciu krikstymas, todel irgi uzkabino ideja pasodinti mergaitems po medeli. tik va, noriu paklausti, o kur medelius galvojate sodinti, savo kokioje nuosavoje zemeje ar siaip kur kitur?
Atsakyti
QUOTE(astule5 @ 2011 03 21, 09:39)
sveikos, mamytes.

labai grazi jusu ideja del medelio sodinimo. vasara lanuojam dukryciu krikstymas, todel irgi uzkabino ideja pasodinti mergaitems po medeli. tik va, noriu paklausti, o kur  medelius galvojate sodinti, savo kokioje nuosavoje zemeje ar siaip kur kitur?

Aciu 4u.gif
Savo .. Arba sode arba kaime ....
Atsakyti
asterra, rasti profesionala su 10metu ar dar didesne patirtim uz 200lt ir dar Vilniuje yra neitiketina, bent mano nuomone 4u.gif
Drauges kontaktus kur persiunciau ji tuom uzsiima apie 3 metus ir tai nera jos pagrindine veikla, bet uz panasia kaina manau susitartumet, tik gal Jums nepatiko, kiekvienas mes juk i skirtingas foto skirtingai ir ziurime 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 03 17, 13:45)
Sveika prisijungus  4u.gif
Mes buvom Krikštynose Raudondvario bažnyčioje, labai patiko. Ir pasifotografuoti vietos yra, daug žalumos, ramu, jauku  smile.gif
O mes jau turime Krikšto tėvelius, šiandien galutinai pasakė, jog sutinka. Ir Krikšto mamytė labai atsakinga, iš karto pasakė, kad nupirks rūbelius, klausė kokios dovanėlės norėtų krikštukas. Jau skaito ir domisi apie šią šventę, šaunuolė! thumbup.gif

Mes krikstyjomes Raudondvario baznycioje, kunigelis fainuolis labai geras (Alfonsas vardu) 4u.gif
Atsakyti