Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

Sugalvojau per krikstynas sveciams padovanot po dezute arbatos su uzrasu, imeskit nuorodu, ka galima uzrasyt ant dezutes ax.gif
Atsakyti
kaip paklausau nuomoniu, tikrai ne visi planuoja svente, kitiem net keista kam viso to reikia, visokiu laikrastuku, balionu ir tt g.gif
as manau vis tiek turi būti svente, o ne isgertuves 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2011 01 31, 16:44)
Kaziuko mugėje tikrai galima rasti originalių dovanėlių ir nebrangių. Aš galvoju gal pasidairyt kekvienam svečiui po kokį skoningą mažiuką angeliuką. Pirmagimį kai krikštijom, kiekvienam svečiui įteikėm po degtukų dėžutę su gražiais stilizuotais angelais, užrašais "Benuko ugnelė" ir Krikštynų data. Pas keletą svečių mačiau tas dėžutes, laiko svetainėse prie žvakių, esant reikalui - panaudoja, tai buvo simbolinė, bet praktiška dovana smile.gif

o ką reiskia tokia ugnele dovanoti?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 01, 11:24)
kaip paklausau nuomoniu, tikrai ne visi planuoja svente, kitiem net keista kam viso to reikia, visokiu laikrastuku, balionu ir tt  g.gif
  as manau vis tiek turi būti svente, o ne isgertuves  4u.gif
Papildyta:

o  ką reiskia tokia ugnele dovanoti?

zinok viskas priklauso nuo zmoniu ir ju poziurio, sunena kai kristyjau tai tiek buvau visko susiruosius, bet galiausiai kai kurie zaidimai buvo nepravesti, nes atsirado kai kurie zmones, kurie vienam gale stalo trauke "pas mociute augau", kitam "augo girioj"....juolab vyko svente gamtoj, tai prie stalo ne visad pavykdavo sukviesti visus, buvo kad kai kas padekojo, bet siaip labai nusivyliau, nes pvz. viktorinos prizai-dovaneles buvo ismetyti, laikrastukai palikti ant lietaus ir pan nenoriu net prisiminti, uztai bijau kad nebutu panasios situacijos su mano svente doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 01, 12:24)
o  ką reiskia tokia ugnele dovanoti?

Ugnelė, tai lyg ir krikštuko ugnis, kaip ir Krikštynų žvakė uždegama vaikučiui, tokia paralelė smile.gif
Atsakyti
Bet va skaitom pavyzdzius n kartu aptartus ir vistiek darom ta pati, galvojam dovaneles kiekvienam sveciui, laikrastukus ir t.t., manau apkraunam save, o niekas to neivertina.
Tad mano nuomone, kad dovaneles turi buti maximum seneliams (kad neliktu pamirsti) ir krikstateviams ir tikrai praktiskos (gal kad as praktiskas zmogus doh.gif ) ir jei laikrastukas tai tebunie viena kopija, kuria perleidziat sventes metu, visi pasidziaugia ir dedat i krikto skrynele, kurioje saugot iki vaikiukas uzaugs, o ne pas kazka atsidurs tarp krosnies, kazkas ant lietaus paliks, o dar geriau jei po reikalo pasinaudos blink.gif (gal as perdejau, bet mano tokia nuomone biggrin.gif ) darykim svente grazia, bet neapkraukim saves bereikalingais darbais, o juo labiau sveciu su mintimis, kur paskui padet viena ar kita smulkmena mirksiukas.gif
Ir taip pat del tu isakymu, nu negi Jums jie grazu, as tai nesuprantu tokiu dalyku kaip ipareigot kazkam kazka padaryt is kur cia sitas paprotys blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 01, 15:17)
jai nesunku galit įdeti saldainiu maketus  ax.gif kokius saldainius vyniojat?

Saldainiai man tinkamiausi ir forma, ir skoniu "Meška šiaurėje" pervyniojimui. O maketą galiu paštu atsiųsti, tik susimažinti ir užrašo dalį reikės pakeisti pačiai. Man darė, nemoku koreguoti, parašykit AŽ adresiuką.
Atsakyti
QUOTE(giedrrre @ 2011 02 01, 15:42)
Aciu!! Nuleksim! smile.gif
Papildyta:
Del popieriuku maketu, tai jei turit FB, ten susiraskit DOVEFOTO. Yra graziu variantu ir saldainiams ir sampano buteliams ir dovanu dezutes pvz is krikstynu lauktuvems parsivezti smile.gif Ta dezute popierine su vaiko nuotraukyte ir kitais paveiksleliais. Manau butu tikrai nematyta ir originalu  thumbup.gif

o kaip padaryti, kad ant lapo ne vienas poperelis bųtu?
Atsakyti
gal galit padet patart kaip nespalvotus saldainiu popierelius padaryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 01, 17:16)
gal galit padet patart kaip nespalvotus saldainiu popierelius padaryt?  blush2.gif

Su Microsoft Office Picture Manager programa galima nuimti spalvą smile.gif
Atsakyti
Jei kam reikia, ikeliau cia tuscia saldainio maketa. Kas norit, atsiusiu ir PSD faila 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 01 31, 09:56)
sveikos  4u.gif
Na gal kam bus naudinga, sestadieni nuvykome i Bernardinu baznycia uzzymeti sunaus krikstynu datos liepos 2d., maniau busim labai ankstyvi, o ta diena jau ir 14 ir 15 val vestuves, tai mus iterpe 14.30, tiesa sakant laikas mums tiko, labai dziaugiuosi , kad ilgiau nelaukem  wub.gif  4u.gif

o, kaip tik galvojau apie sia baznycia. mes norim vasario 26d krikstyt...tai gal bus gi vietos.,,,nepopuliarus menuo smile.gif klausimas tik, ko reikejo uzrasant? gimimo liudijimo? o paskaiteliu lankyt nereik toj baznycioj? nes mes norejom zveryno bazn krikstyt, ale ten reik paskaiteles tevams ir krikstotevams lankyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
gertonas krikstynu saldainis

http://www.filestube...s-geltonas.html
Atsakyti