Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(s.saulute @ 2011 02 21, 17:22)
Norejau pasiklausti, gal kuri zinote ar turi buti butinai du krikstateviai?noreciau, kad kriksto mama butu mano vaikystes drauge su kuria draugaujame iki dabar, o va kriksto tecio kazkaip nerandame.Galvoju kad gal gali buti tik vienas is kriksto tevu g.gif


Nebūtinai turi būti 2 krikštatėviai. Gali būti tik krikšto mama arba tik krikšto tėvas, svarbu, kad jie atitiktų reikalavimus.

Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 24, 11:52)
per suneno krikstynas leidom dangaus zibintus

o man atrodo jie jau uzdrausti?! gal ir netiesa, bet girdejau kad ju neleidzia pardavineti ir leisti, nes jie nesaugus ir gali sukelti gaisra

QUOTE(s.saulute @ 2011 02 24, 12:19)
Mes irgi leidome dangaus zibintus per sunaus krikstynas, dabar irgi manau leisime.Kiekvienai seimai buvau nupirkusi po viena, kaip sakant kiekviena seima galejo paleisti savo dangaus zibinta ir sugalvoti nora smile.gif
Papildyta:

Nu teks ir man kokios medikes ieskoti g.gif
vadinasi teks tik stiklainiukus pasiruosti, o turini is vakaro pasiruosti ir sandariai uzdaryti biggrin.gif

vakar kaip tik kalbejau su drauge, tai jos vaiku kriksto mama vietoj tos koses suplake pina kolada kokteili ir supyle i buteli ir ant butelio uzmove senovisko tipo soske, buteli dar siek tiek papuose; visiems labai ptiko!

as dar galvoju daryti sokoladukus su vaiko vardu ir krikstynu data

Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2011 02 25, 02:31)
o man atrodo jie jau uzdrausti?! gal ir netiesa, bet girdejau kad ju neleidzia pardavineti ir leisti, nes jie nesaugus ir gali sukelti gaisra

niu nezinau kaip dabar, bet pernai tai pilnos pardes ju buvo, kazkaip neteko girdet, o leisti juos reikia aisku ne kieme kur namas viens prie kito, reikia truputi erdves.
Atsakyti
Sveikos mes irgi per sunelio krikstynas leodom balionus dabar galvojame leisti dangaus zibintus del dovanos tai sunelio krikstateviams padovanuojame puoduka su jo nuotraukyte tiek kriksto tevas tiek kristo mama iki siol is jo geria,labai jiems patiko,o dabar nz ka dukryciu krikstateviams dovanuoti turbut nalabai bus jei irgi puoduka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dafniele @ 2011 02 25, 14:06)
Sveikos mes irgi per sunelio krikstynas leodom balionus dabar galvojame leisti dangaus zibintus del dovanos tai sunelio krikstateviams padovanuojame puoduka su jo nuotraukyte tiek kriksto tevas tiek kristo mama iki siol is jo geria,labai jiems patiko,o dabar nz ka dukryciu krikstateviams dovanuoti turbut nalabai bus jei irgi puoduka? g.gif

Jei kiti krikšto tėveliai, tai tikrai galit ir jiems puodelius dovanoti smile.gif
Atsakyti
dovanosim krikstateviam puodelius, o dar galvoju gal ireminti diploma g.gif nors nezinau, nebus numestas kur ir pamirstas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 02 25, 15:43)
dovanosim krikstateviam puodelius, o dar galvoju gal ireminti diploma g.gif  nors nezinau, nebus numestas kur ir pamirstas  doh.gif


Ppuodeliais tai tikrai naudosis drinks_cheers.gif ir visada prisimins,o vat diploma gali iruzmesti kur,nebent isakyme bus parasyta kad turi kaboti matomoj vietoj. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linike77: 25 vasario 2011 - 15:03
mes kai krikstijom, gavom grazius zodzius iremintus su padeka, tai nenumetem g.gif
Atsakyti
niu ir as siandien buvau baznycios rastinej tartis del krikstynu, deja, ten kur noriu nekrikstyja, kaunietes zinos mazaja prisikelimo baznycia, tai va joje nekristyja sad.gif liudna pasidare nes joje labai norejau.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 25, 20:46)
niu ir as siandien buvau baznycios rastinej tartis del krikstynu, deja, ten kur noriu nekrikstyja, kaunietes zinos mazaja prisikelimo baznycia, tai va joje nekristyja sad.gif liudna pasidare nes joje labai norejau.

Kaip gaila, tokia graži bažnyčia. Įdomu kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 26, 13:28)
Kaip gaila, tokia graži bažnyčia. Įdomu kodėl  g.gif

kaip sake, todel , kad krikstynos vyksta tik toj didziojoj, nes kunigas neprilakstytu is vienos i kita, juolab sestadieni, gal paprasta diena ir butu galima susitarti, bet tik ne savaitgali sad.gif niu ka teks Silainiu baznycioj krikstyti, nes niekur kitur nesinori sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 02 25, 22:53)
zmoniu apie 40 ir nerandam kur daryt uz padoria kaina, nes kavines arba isnuomotas, arba mazos, telieka sodybos  unsure.gif  nujauciu kad bus atskiros krikstynos, bet datos keist nenoriu  verysad.gif  na zodziu nera zodziu


kadangi esu marijampolietė tai gal padėsiu ax.gif
gera kavinė yra važiuojant gatve tarp įmonių Elekrtos tinklai ir Duonos kepykla-neprisimenu pavadinimo,bet ji dešinėje pusėje šalia benzino kolonėlės ir Kaprato autoaikštelės-,ten rūsyje,gražiai įrengta... mums patiko-maistas skanus,gražiai paserviravo (šventėm jubiliejų) ,mūsų buvo virš 40 ir tilpom ,ir pašokt vietos buvo...
dar yra Kudirkos gatvėj-taip pat rūsyje (įėjimas iš gatvės pusės) ,ten ir vadinasi berods ''Rūsys'' ar pan.? tai irgi patiko viskas -ir kainą surtarėm,ir maistas skanus,gražiai patiektas.. taip pat tiek žmonių laisvai telpa...
o dar vienoj kur teko švęsti tai gal reikėtų vietoj žiūrėt,nes ten buvom apie 25-30 žmonių,bet kadangi šokiam pokiam vietos buvo-tai manau tilptų ir stalų daugiau? čia taip pat rūsys-po buvusia (o gal dar ir yra? g.gif ) '' Ratio '' vaistine (kur visą parą dirbo)-čia kaina buvo priimtiniausia ir išpildė net sakyčiau ''keistokus'' mano norus,nes šventėm dukros gimtadienį-kuris buvo jai staigmena,tai barmenas labai padėjo.. smagi šventė buvo thumbup.gif

o jei mieste nerasit,tai yra už miesto-nuo Marijampolės važiuojant link Prienų kairėje kelio pusėje yra kavinė ''XXL -blynai '' toks didelis vienišas namas-ten pernai šventėm dukros vestuves-kas liečia maistą tai jis toks ''naminis''-norint prabangių patiekalų gal netiks g.gif ,bet skanu ir sotu... vietos tikrai sočiai,kad ir 100 žm. yra vietos nakvynei,kiemas (kas labai patiko,nes žaidėm žaidimus lauke,leidom dangaus žibintus ir fejerverkus-tai niekam netrukdėm thumbup.gif )
didesniam baliui rinkčiausi šitą vietą-tiesa jei transporto problemos nėra ..
jei kas domina galit per AŽ klaust -atsakysiu (kainose paklaida galima,nes jos keičiasi...)
o dabar švęsim krikštynas Vln.-va čia tai galvos skausmas doh.gif -kainos didelės,sąlygų n... ir dar tiek (lyg ne mes pinigus mokėtume...) ,o kadangi yra svečių nenorinčių toli važiuot ''dėl čierkelės'' ,tai Marijampolė atkrenta-kas mums visai patiktų ax.gif
Atsakyti