Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

O man tas sirsiu medus primena toki nutikima, MB negeria ne laso ir jam pakiso ta sirsiu medu ir jis jo nedaug paragavo ir apgirto, akys sublizgo blink.gif daugiau neberagauja, sake skanus, bet kad nesvaigintu but isvis fainai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 02 22, 17:08)
tai kas ten per geris ? as galvojau kad ten paprastas medus dovanojamas  doh.gif  lotuliukas.gif


ten darosi is spirito, kiausiniu tryniu ir cukraus...tikslaus recepto nezinau, bet mazdaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 01 31, 09:56)
sveikos  4u.gif
Na gal kam bus naudinga, sestadieni nuvykome i Bernardinu baznycia uzzymeti sunaus krikstynu datos liepos 2d., maniau busim labai ankstyvi, o ta diena jau ir 14 ir 15 val vestuves, tai mus iterpe 14.30, tiesa sakant laikas mums tiko, labai dziaugiuosi , kad ilgiau nelaukem  wub.gif  4u.gif



o tai per pusvalandi apkrikstina, per pusvalandi ir sutuokia?

kazkaip keistai skamba, per greitai cia man viskas...
Atsakyti
QUOTE(Dodoviledo @ 2011 02 22, 22:54)
o tai per pusvalandi apkrikstina, per pusvalandi ir sutuokia?

kazkaip keistai skamba, per greitai cia man viskas...


o ka, Jus isivaizduojat ceremonija valandos laiko blink.gif nea, nebus to, nebent issiparasysit kazkur , kad prailgintu Jums viska lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nelabai ten vaikai ir iskestu ilgiau negu pusvalandi biggrin.gif
Atsakyti
na kiek esu girdejus tai pagrindiniai rekalkavimai kriksto tevams yra kad nors vienas is jusu butu vyresnis nei 16 metu, gali buti ir vienas kriksto tevas/motina (mergaitei turi buti moteris, berniukui - vyras)

siaip kiek zinau visose kataliku baznyciose reikalavimai yra vienodi ir negali skirtingos parapijos reikalauti skirtingai

o cia citata is vilniaus archikatedros website

Krikšto tėvai turi būti vyresni nei 16 metų ir jau priėmę Krikšto, Sutvirtinimo ir Eucharistijos sakramentus.
Jei krikštatėviai vedę, turi būti priėmę ir Santuokos sakramentą.
Krikštatėviai turi padėti tėvams rūpintis vaiko tikėjimo ir bendruomeniškumo ugdymu.
Malda nuo šiol bus svarbu lydėti naują krikščionį.
Krikštatėviai puoselėja atsakomybę ir dvasinę giminystę su pakrikštytu žmogumi.
Visą gyvenimą krikštatėviai Krikšto sūnų ar dukrą palaiko sunkumuose ir džiaugsmuose.
Jie turi stengtis dalyvauti Bažnyčios gyvenime, švęsti sekmadienius ir krikščioniškai gyventi.

Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2011 02 23, 12:12)
***** is kitos puses man kaip nelogiska, pvz mano broliui , kuris bus mano maziaus kirkstotetis, yra antra santuoka,ir jie su zmona baznycioj negalejo tuoktis, tai ka tada daryt  doh.gif
kiek zinau tai katalikybe netoleruoja antru santuoku, todel ir baznycioje negali tuoktis, nebent jei pirmas sutuoktinis mire, isprotejo ir pan..na yra isimtys, tai naturalu kad antra santuoka pagal katalikybe yra gyvenimas nuodemeje, todel ir toks krikstatevis pagal katalikus butu netinkamas kandidatas
Atsakyti
Norejau pasiklausit tu, kurios darys ar dare sirsiu medu, kur pirkti spirito?juk parduotuveje turbut nelabai yra?
Pradejau rinkti stiklainiukus nuo vaikisku tyreliu-sakiau ten sudeciau sveciams sirsiu medaus, stiklainiukus papuosciau kokiu kaspinu ir pan. tik va pradejau ir galvoti is kur gauti spirito g.gif ir dar toks klausimelis:kiek gali toks "geris"laikytis kad nesugestu?noretusi is anksto pasiruosti, o ne paskutine minute viskuo apsikrauti
Atsakyti
Na man asmeniskai spirito sake parupins mama, ji medike blush2.gif
O kiek domejausi del sirsiu medaus, tai sake isvakarese ji daryti reikia g.gif
Atsakyti
na as jau turiu kur svesti (Gralis) ir beveik turiu kas fotografuos. zinau kokias dovaneles darysiu sveciams, bet as visiems vienodas, bus tiesiog simbolines tokios. dabar reik sugalvoti kokias atrakcijas padaryti krikstynu metu. siaip mes pakrisktinsim savo sunu, o po savaites patys krikstinsime dvynukus, tai man dvigubas pasiruosimas

drauge perleido savo krikstynu pasiruosimo sarsa tai siek tiek gal lengviau bus, bet dar neturejau laiko paziureti kaip ir ka

ka jus idomaus darysite?
ka galima padaryt be balionu paleidimo ir laiveliu plukdymo? gal kas kokiu alternatyviu minciu turite?
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2011 02 24, 13:34)
ka galima padaryt be balionu paleidimo ir laiveliu plukdymo? gal kas kokiu alternatyviu minciu turite?

per suneno krikstynas leidom dangaus zibintus
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 24, 12:52)
per suneno krikstynas leidom dangaus zibintus

Mes irgi leidome dangaus zibintus per sunaus krikstynas, dabar irgi manau leisime.Kiekvienai seimai buvau nupirkusi po viena, kaip sakant kiekviena seima galejo paleisti savo dangaus zibinta ir sugalvoti nora smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 02 24, 12:11)
Na man asmeniskai spirito sake parupins mama, ji medike  blush2.gif
O kiek domejausi del sirsiu medaus, tai sake isvakarese ji daryti reikia  g.gif

Nu teks ir man kokios medikes ieskoti g.gif
vadinasi teks tik stiklainiukus pasiruosti, o turini is vakaro pasiruosti ir sandariai uzdaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2011 02 24, 13:59)
Norejau pasiklausit tu, kurios darys ar dare sirsiu medu, kur pirkti spirito?juk parduotuveje turbut nelabai yra?

Mamytės yra darę ir su degtine, sakė gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 24 vasario 2011 - 14:13