Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

man truksta ideju ka padovanot savo ir vyro broliui (dedems), kadangi visiems ruosiu kazkokias dovaneles, reikia ir jiems, gal ka patartumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 02 21, 00:44)
man truksta ideju ka padovanot savo ir vyro broliui (dedems), kadangi visiems ruosiu kazkokias dovaneles, reikia ir jiems, gal ka patartumet  g.gif

Jei tik simboliškai, tai galima, kad ir po alaus butelį, tik etiketę perklijuoti su užrašu pvz. "Krikštukės/krikštuko (arba konkrečiai vardą rašyti) šventinis alutis dėdei" ir po kaspiną užrišti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 20 vasario 2011 - 23:26
QUOTE(estetė @ 2011 02 21, 11:01)
Kaip smagu, kad patiko, ekspromtu sugalvojau  smile.gif


tikrai liux ideja thumbup.gif
Man su rubais kazkokia mistika, tos kurios specializuojasi kriksto rubeliuose jau tokios nemalonios fui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 21, 11:27)
o kas atsitiko?


man jau nuo pirmo sakynio apie zmogu susidaro nuomone, tad jei ka paraso netaktiskai as nenoriu pas ta zmogu nieko pirkt doh.gif 4u.gif
Ieskausi geros siuvejeles Vilniuje, gal kas ka gali rekomenduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 02 21, 11:28)
man jau nuo pirmo sakynio apie zmogu susidaro nuomone, tad jei ka paraso netaktiskai as nenoriu pas ta zmogu nieko pirkt  doh.gif  4u.gif
Ieskausi geros siuvejeles Vilniuje, gal kas ka gali rekomenduot  4u.gif


sutinku drinks_cheers.gif as irgi neperseniausiai pasiklausinejau pas keleta siuvanciu is sm, bet sakyciau kad netgi kainos labai sukeltos yra, na aisku cia mano nuomone, o suneliui pries pora metu rubelius suvausi cia, tai man patiko mirksiukas.gif tik kiek pamenu jie ne Vilniuje, bet mes susiderinom ismatavimus ir viskas puikiai tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 02 21, 11:37)
sutinku  drinks_cheers.gif  as irgi neperseniausiai pasiklausinejau pas keleta siuvanciu is sm, bet sakyciau kad netgi kainos labai sukeltos yra, na aisku cia mano nuomone, o suneliui pries pora metu rubelius suvausi cia, tai man patiko  mirksiukas.gif tik kiek pamenu jie ne Vilniuje, bet mes susiderinom ismatavimus ir viskas puikiai tiko  4u.gif


nu as kazkodel labai noriu Vilnietes siuvejos, kad po to netektu neatitikus kokiam ismatavimui siuntynetis, nuvezciau primatuotu ir siaip matai zmogu akis i aki visai kitas bendravimas 4u.gif bet aciu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2011 02 21, 17:08)
Liepos 9d. kaip ir visu vaiku-kartu su pirmuoju gimtadieniu smile.gif tave pazinau is kart pasiskaicius sia temele biggrin.gif


mes irgi per gimtadieni planuojam daryti , nors ir ne savaitgali mums iseina , bet skambinausi i baznycia sake krikstija ir paprastom dienom thumbup.gif
Atsakyti
Norejau pasiklausti, gal kuri zinote ar turi buti butinai du krikstateviai?noreciau, kad kriksto mama butu mano vaikystes drauge su kuria draugaujame iki dabar, o va kriksto tecio kazkaip nerandame.Galvoju kad gal gali buti tik vienas is kriksto tevu g.gif
Papildyta:
QUOTE(MaGre @ 2011 02 21, 16:19)
mes irgi per gimtadieni planuojam daryti , nors ir ne savaitgali mums iseina , bet skambinausi i baznycia sake krikstija ir paprastom dienom  thumbup.gif

Mums gausis pora dieneliu anksciau, bet paprasta diena neiseina, nes dauguma sveciu is kitu miestu
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2011 02 21, 15:04)

Man kol kas didziausia problema del sventimo vietos. Kadangi reikia su nakvyne, tai kur tik man patinka-viskas jau uzimta. jau nuo paiesku galva skauga doh.gif


Mes jau radom kur švęsti thumbup.gif ,o beieškant tarp ''kandidatų'' buvo "Bajorų užeiga''-čia Avižieniuose,netoli Vln. Šventėm ten mb brolio jubiliejų tai patiko thumbup.gif ,yra pirtis,nakvynė jei reikia (mums nereikia,tai ir rinkomės kitą vietą arčiau namų),karaoke .. ,tiesa -uždaras kiemas su pavėsine... Na čia gal didesniam baliukui g.gif Bet mums tai patiko.

Aš temukę tik skaitinėju blush2.gif ruošiu anūkutės krikštynas biggrin.gif kadangi vyresnės dukros dukrytę krikštys jaunesnė kuriai egzaminai ant nosies,tai visas šventinis maratonas maloniai buvo ''perleistas'' močiutei... biggrin.gif
tiesa šiokios tokios patirties jau turiu-ruošiau ir krikštynas giminaičiui, ir vestuves dukrai-blynai neprisvilo ax.gif ,tai dabar net smagu thumbup.gif tik per tuos metus naujienų mažokai unsure.gif tenka pasukt galvą-nesinori kartoti to kas jau buvo... krikštynų laikraštuką darau savaip-kai ką ekspromtu įterpiau tiesiog pavarčius paprastą žurnalą,bet juodraštis jaunimui patiko,tai gal ir svečiai nesupeiks g.gif
Atsakyti
skaitinejau apie dovaneles, tai daug kas raso jog dovanoja sirsiu medu, bet niekur neradau paaiskinta, del ko toks pavadinimas "sirsiu medus" ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 02 21, 23:21)
skaitinejau apie dovaneles, tai daug kas raso jog dovanoja sirsiu medu, bet niekur neradau paaiskinta, del ko toks pavadinimas "sirsiu medus" ?  g.gif


todel kad jis darosi is spirito, na toks "piktas" kaip sirses biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 02 22, 00:21)
skaitinejau apie dovaneles, tai daug kas raso jog dovanoja sirsiu medu, bet niekur neradau paaiskinta, del ko toks pavadinimas "sirsiu medus" ?  g.gif

Per Krikštynas jį vadina krikštuko košele, duoda prieš pradedant vaišintis svečiams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 22 vasario 2011 - 12:33