Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011, 8 dalis ............ :)

QUOTE(Esha @ 2011 02 15, 15:20)
As kazkaip ir abejoju, kad visi bus baltai apsirenge. Kitiems gal net ir brangu- pvz seimoje 2 suauge ir 2 vaikuciai. Jei neturi baltu drabuzeliu, nu tai tikrai brangu visiems specialiai piekti  schmoll.gif  Tai irgi tik akcentuosiu, kad drabuzeliai butu kuo sviesesni.
Na bent jau teveliai ir kriksto teveliai bus baltuteliai smile.gif

Man irgi atrodo, kad užteks pasakyti, jog norėtumėte, kad svečiai būtų šviesiai apsirengę smile.gif Aš irgi akcentuosiu šitą dalyką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 15 vasario 2011 - 14:25
Sveikos 4u.gif

QUOTE(lilget @ 2011 02 14, 10:51)
Kur dingo planuotojos  blush2.gif
As tai dabar mastau apie apranga mano ir mb, radau suknute linine, mastau gal ir vyra lininem kelnem ir marskiniais papuosiu, nes krikstukas tai tikrai lininis bus, ka jus mastot, ar aplamai neskiriat demesio savo aprangai  g.gif


As buvau visai prapuolusi doh.gif pasijungem viasata, tai kazkaip neber laiko prie pc sedet lotuliukas.gif o kai silta lauke tupim su vaikuciais biggrin.gif

Mes bandysim visi rengtis lininiais rubeliais smile.gif na musu seima, bet kitiems jokiu nurodymu nebus, nes nematau reikalo prasyti kaipnors ypatingai apsirengti smile.gif vistiek pasipuos zmones smile.gif

Na as jau sutariau su kavinuke preliminaru meniu ir kaina, kazkaip ir lengviau pasidare, bet va neplanuoju jokiu ten dovaneliu, nezinau, nenoriu jokiu programu nieko, noriu tiesiog linksmai pabuti, kad vaikai paduktu o susauge pajuryje pailsetu smile.gif

Jus man paaiskinkite, kodel reikalinga skraiste? negi neuztenka tiesiog rubeliu vaiko baltu?
Atsakyti
suknytes-kvietimai is kortono ar ko daromi? g.gif
Atsakyti
Dar dėl kavinių kainų noriu pasisakyt...
Nesusigundykit labai pigiais pasiūlymais, nes neturėsite ką valgyti. Mums irgi siūlė 35Lt už žmogų, bet kai paklausinėjom ką duos, tai mama direktoriui pasakė, kad per gedulingus pietus geriau ir daugiau duoda biggrin.gif Paskui detaliai suderinom meniu ir gavosi jau 50Lt žmogui, tai buvo nei per daug, nei per mažai, tik tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 02 15, 21:14)
suknytes-kvietimai is kortono ar ko daromi? g.gif


Manau, kad is tokios storesnio popieriaus, bet ne is kartono...

QUOTE(juratux88 @ 2011 02 15, 21:21)
o tai is kur as istraukiau zmogui 80-100lt doh.gif todel ir rinksimes turbut varianta svesti kaime pas MB,sekmad grista vyras pagaliau nuspresim ir kol jis bus nuvaziuosim i baznycia smile.gif


matyt ieskojai kaimo turizmo sodybose, nes ten tokios kainos 4u.gif

estete, vat tas ir yra, kad mes meniu jau suderinom, nu ir man tas neitikimai atrodo...na kol nepabandysiu ten tol nezinosiu, o kita vertus susirinksim pabuti o ne pavalgyti mirksiukas.gif ir juk minejau, kad nedarau ten iki isnaktu noreciau kelioms valandoms tai tikiuosi iki 20h, kad jau busim namie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 15, 23:02)
Dar dėl kavinių kainų noriu pasisakyt...
Nesusigundykit labai pigiais pasiūlymais, nes neturėsite ką valgyti. Mums irgi siūlė 35Lt už žmogų, bet kai paklausinėjom ką duos, tai mama direktoriui pasakė, kad per gedulingus pietus geriau ir daugiau duoda  biggrin.gif Paskui detaliai suderinom meniu ir gavosi jau 50Lt žmogui, tai buvo nei per daug, nei per mažai, tik tik  smile.gif

jei ne paslaptis kokia kavine issirinkot?
Atsakyti
QUOTE(Galvojanti @ 2011 02 15, 23:12)
Manau, kad is tokios storesnio popieriaus, bet ne is kartono...
matyt ieskojai kaimo turizmo sodybose, nes ten tokios kainos  4u.gif

estete, vat tas ir yra, kad mes meniu jau suderinom, nu ir man tas neitikimai atrodo...na kol nepabandysiu ten tol nezinosiu, o kita vertus susirinksim pabuti o ne pavalgyti  mirksiukas.gif ir juk minejau, kad nedarau ten iki isnaktu noreciau kelioms valandoms tai tikiuosi iki 20h, kad jau busim namie  blush2.gif

vseikos smile.gif mesd irgi planuojam adryti krisktynas rugsejo 3 kartu su seses mergyte krikstysim ir svao berniuka smile.gif tai bus dviguba svente tai planuojam pas tevus namie jei geras oras dar bus gales lauke palakstyti o jei ne rasim vietos name smile.gif kol kas planuojame daryti uzkandeles vieno kasnio sumustinukus ir kad netektu sedet susedus kaip per pensininku baliu biggrin.gif nors kaip bus dar neaisku dar tikrai daug laiko iki to smile.gif

del tu kaviniu pasakysiu kad galima ir lb pigiai prasisukti tongue.gif nereik nurasyt kad 35 litai lb mazai smile.gif
pvz mes vaiko gimtadieni sventem berneliuose 15 zmoniu buvo uzsakyti karsti patiekalai tik gaiva ir pora but sampes simboliskai ten jos tik buvo nu dar kazkiek alaus vyrai pasieme smile.gif tai isejo tik biski virs 300 nu grubiai 25 litai zmogui smile.gif
man atrodo super kaip vaiku baliui o tie perkrauti stalai kur puse paskui reik isivezti namo kazkaip musu jau nebevilioja senai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 16, 12:47)
jei ne paslaptis kokia kavine issirinkot?

Mes ČIA šventėm smile.gif
Atsakyti
[quote=lilget,2011 02 17, 11:19]
o kokia kaina, nes as kiek zinau tai tas malonumas apie 3000 kainuoja blush2.gif
Papildyta:


na yra visokiu kainu,yra ir dar brangesniu.as radau 5x10 palapine su kietu pagrindu ,su apsvietimu su baldais,tik be visokiu papuosimube kedziu uztiesalu,kaina 1000lt.ir atveza i siaulius. bet sakau labai sudvejojau siuo zmogumi, nes visiskai neatsako pilnai i mano uzduodamus klausimus.tai bijau kad gali apgauti.nes sako 20% nuo sumos reikia avansa sumoketi.tai galvoju pinigelius pervesiu,o paskui ''ragus'' gausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 18, 12:43)
Mes irgi toje pačioje bažnyčioje ir antrą krikštysim, bet švęsim kitoje jau. Kaip galvojate rengtis? Mes lyg ir turėtume su vyru drabužius, bet tų pačių nenorime rengtis  smile.gif

MB tai sviesu vestuvini kostiuma, bus proga antrakart uzsidet biggrin.gif o as noreciau nertos ar megztos sukneles sviesios, bet bus matyt kaip cia bus su tais norais ax.gif
Atsakyti
kazkuria diena ziurejau senas temas radau emeila ir slaptazodzius
tai gmaile yra
vardas
sm.krikstas
slaptazodis supermama
tai va ten yra keli pvz manau kazkam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 02 18, 12:43)
Mes irgi toje pačioje bažnyčioje ir antrą krikštysim, bet švęsim kitoje jau. Kaip galvojate rengtis? Mes lyg ir turėtume su vyru drabužius, bet tų pačių nenorime rengtis  smile.gif


as jau uzsisakiau suknele is JAV, kad tik tiktu ax.gif tamsiai melyno silko wub.gif o vyras turi kostiuma tamsiai melyna thumbup.gif
Per sunaus krikstynas buvau apsirengus baltai, tai nuotraukose siek tiek susilieje su vaiku, abu balti, gal ir geriau butu kontrastas, nors aisku cia man nera labai svarbu, jei buciau radus grazia sviesia suknele tikrai rengciausi smile.gif
Atsakyti