Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima pakeisti krikšto tėvus?

Sveiki visi, noriu pasidalinti savo patirtim ir paprašyti patarimo.
Noriu sužinoti gal kas turėjo panašios patirties. Mano sūnaus krikšto tėvai visiškai nesidomi savo krikštavaikiu, net per kalėdas ar gimtadienį nepasveikina, jau nekalbu apie šiaip pasiteiravimą be progos kaip sekasi.
Na, aš suprantu, kad tai ne pasaulio pabaiga, bet visgi norisi, kad tos krišto tėvų pareigos būtų ne vien formalumas, kad vaikas paaugęs žinotų kas jo krikštatėviai ir bendrautų sų jais. Sūnui dabar trys metai.
Šiaip kai krikštijom, atrodė, kad tie žmonės pakankamai artimi (draugų pora, ne giminės mums), bendravom, susitikdavom. Bet po to viskas pasikeitė.
Aš labai rimtai svarstau galimybę pakeisti krišto tėvus - ar kas nors tai yra darę? Ar tai leidžia bažnyčios teisė, kokios procedūros, jei taip?
Ačiū visiems už patarimus smile.gif
Atsakyti
Tikrai negalima Yra taip kaip yra mirksiukas.gif verysad.gif
Atsakyti
Labai gaila kad taip nutiko, deja daznai taip buna verysad.gif Del to gerai apgalvosiu ka pasirinkti buti krikstateviais...
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2011 01 20, 01:04)
Labai gaila kad taip nutiko, deja daznai taip buna verysad.gif Del to gerai apgalvosiu ka pasirinkti buti krikstateviais...

Tikrai gaila, as sunaus kriksto tevais pakvieciau buti pussesere su vyru ir patenkinta, nes visgi gimines, ir rysiai nenutruksta kaip tarkim kad su draugais buna ..
Dukrai norejau imt draugu kokia pora, bet paskaicius sios mamytes patirti, apsigalvojau .. Reikes prasyt vel is artimuju tarpo .. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 01 20, 01:03)
Tikrai gaila, as sunaus kriksto tevais pakvieciau buti pussesere su vyru ir patenkinta, nes visgi gimines, ir rysiai nenutruksta kaip tarkim kad su draugais buna ..
Dukrai norejau imt draugu kokia pora, bet paskaicius sios mamytes patirti, apsigalvojau .. Reikes prasyt vel is artimuju tarpo ..  drinks_cheers.gif

kartais ir su giminem rysiai nutruksta...As jau galvoju gal imt net ne pora, o siaip du artimus zmones, nes buna kad issiskyria poros, o vaika kazkas vienas pamirsta kartu su buvusiu/ia. Ir lieka tada vaikas be krikstatevio/krikstamotes....

Kiek zinau krikstateviu pakeist negalima.

Atsakyti
tikrai ne schmoll.gif krikštas yra vienas.
Atsakyti
Kaip ir daugelis rašė, tikrai negalima. Nes mano draugė buvo susidūrusi su tokia pačia problema prieš kelis metus, tai mes užklausėm kunigų, siuntėm el.laišką į arkivyskupyją ar kažkur panašiai dabar nepamenu kur, bet pas aukščiausius bažnyčios vadovus, tai gavom atsakymą, kad jokiu būdu negalima, krikštas suteikiamas vieną kartą gyvenime.
Ką padarysi, nevisada pavyksta gerus krikštatėvius pasirinkti verysad.gif
Atsakyti
Mano krikšto mama (mano tėvo sesuo) nuo pat mano pakrikštijimo jokio dėmesio nerodo. Visą krikštatėvių pareigą perėmė mano krikšto tėvas (mano mamos brolis) su žmona. Šiaip aš ir nepergyvenu - nenori, nereikia. Na ką padarysi, ne visiems su krikšto tėvais pasiseka 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už kometarus.
Belieka tikėtis, kad gal susipras patys... O gal švelnia forma paprotint kaip nors smile.gif
Gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2011 01 20, 01:07)
kartais ir su giminem rysiai nutruksta...


oiii dar ir kaip nutinka ir nutruksta..... patys esam kriksto tevai bet aplinkybes susikloste labai blogai ir tenka nebendrauti bei stipriai apsipykti doh.gif blogai bet yra kaip yra verysad.gif musu istorija tikrai neytiketina ir viskas del turtu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 21 sausio 2011 - 20:20
QUOTE(uogute @ 2011 01 21, 20:19)
oiii dar ir kaip nutinka ir nutruksta..... patys esam kriksto tevai bet aplinkybes susikloste labai blogai ir tenka nebendrauti bei stipriai apsipykti  doh.gif  blogai bet yra kaip yra   verysad.gif  musu istorija tikrai neytiketina ir viskas del turtu  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na šiaip jau turtai pagrindinė pykčių ir nesantaikų priežastis nuo senų senovės tai tikrai jūsų istorija nėra neįtikėtina ir išskirtinė 4u.gif čia bandau paguost biggrin.gif ... be to vaikas dėl jūsų rietenų nekaltas tad čia nepasiteisinimas nei vienai pusei 4u.gif

temos autorei, deja, krikšto tėvų pakeist neįmanoma... dėl to mūsisiškiai jų iki šiol neturi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinna79 @ 2011 01 18, 13:31)
Ačiū visiems už patarimus smile.gif

mums tas pats, bet yra kaip yra. kriksto tevas atliko pareiga ir viso gero, nuo tos dienos nei matem, nei girdejom.
Atsakyti