Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

Labas naktis mergaitės,pradėjau skaityti margučių pirmą temą,tai negaliu eiti ramiai miegoti,įtraukė kaip koks geras romanas. Taip smagiai jos ten visos mezgė,smagu skaityti,skaitau visus puslapius ir visus postus,dabar 37 psl esu,bet jaučiu jau šutinsiu miegoti. Viskas eisiu knistis savo menkam siūlų lobyne ir pradėsiu margutę. rolleyes.gif Buvau nusižiūrėjus visai kitokią suknelę,bet atidedu kitam kartui,imsiuos margės smile.gif
Atsakyti
Iš anksčiau nertų kvadratėlių sukonstravau tokį mini sijonėlį 4u.gif

Mini sijonas
user posted image


Atsakyti
Juodauoga, puikus sijonas thumbup.gif man tie kvadračiukų deriniai ėmė labai patikti.
Atsakyti
Džinė79, dėkui biggrin.gif 4u.gif , jis jau keliauja pas užsakovę, tikiuosi sijonukas patiks ax.gif
Kvadratėliai smagus dalykas thumbup.gif , kažkada nunerus pirmuosius kvadratukus, nemaniau, kad dėl jų galvą pamesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 06, 18:29)
Kvadratėliai smagus dalykas  thumbup.gif , kažkada nunerus pirmuosius kvadratukus, nemaniau, kad dėl jų galvą pamesiu blush2.gif


Rimtai??? o as vis nedristu pradet....... ax.gif

Sijonukas tikrai dailutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 04, 15:41)
g.gif  o gal ne taip jau ir daug tų siūlų sueina. paprastai suknutei 550 g sumezgiau.

pradėjau nerti sijoną, bet vyras užmatė ir pareiškė, kad  niekur su manim neis unsure.gif dar šiek tiek prinersiu ir pasirodysiu čia. gal tikrai tos spalvos neįmanomos g.gif

nu va pagaliau baigiau savąja suknele,
Atsakyti
Son, laukiam foto mirksiukas.gif

kvadratėliai man labai gražu, bet ir aš nesiryžtu. atrodo, kad sudėtinga bus sujungti ir pan. unsure.gif

o čia mano sijono gabalas. tik tiek, kad spalvos ne visai tokios foto atrodo. ir dar tokią bėdą turiu, kad siūlų maždaug pusė turimų susinėrė, mažumėmę trumpas bus.

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Dovanokit, kad lendu i jusu temute, noriu paklausti blush2.gif

Labai noriu, kad man numegstu stai toki bolero, bet bijau kad kas pernelyg neuzkeltu kainos blush2.gif (pinigeliu ir taip per daugiausiai neturiu) Kaip manot, kiek jis mazdaug kainuotu? aciu uz atsakyma 4u.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 06, 21:35)
Son, laukiam foto mirksiukas.gif

kvadratėliai man labai gražu, bet ir aš nesiryžtu. atrodo, kad sudėtinga bus sujungti ir pan. unsure.gif

o čia mano sijono gabalas. tik tiek, kad spalvos ne visai tokios foto atrodo. ir dar tokią bėdą turiu, kad siūlų maždaug pusė turimų susinėrė, mažumėmę trumpas bus.




Man patinka jūsų sijonuko spalvos thumbup.gif
Aš tai vakar dar pusę nakties negalėjau užmigti galvodama kokiom spalvom saviškę nerti,šiandien peržiūrėjus siūliukus pamačiau,kad nieko gero neturiu,tai trečiadienį paskirsiu siūliukų paieškom,tad turiu porą dienikių sugalvoti kokio spalvingumo norėčiau. Dvi jau žinau kokios turėtų būti,bet va prie jų niekaip neikomponuoju dar kažkokių spalvų,nenorėčiau tik iš dviejų spalvų,nu teks pasukti galvelę g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Belesa @ 2011 02 06, 21:55)
Dvi jau žinau kokios turėtų būti,bet va prie jų niekaip neikomponuoju dar kažkokių spalvų,nenorėčiau tik iš dviejų spalvų


pradėjusi nerti aš irgi norėjau daugiau spalvų, pamąsčiau, kad tų keturių užteks (tik ruda man nelabai). o kuo daugiau neriu, tuo labiau manau, kad užtektų tik tamsiai mėlynos ir žalsvos g.gif
Atsakyti
Bet man žinokit rožinės ir rudos spalvos kartu labai gražiai žiūrisi,kai pamačiau vienam vaikiškam multike,paslapčių sode lygtais,vienas iš tų baibokų apsirengęs rūbais su rudos ir rūžavos spalvom,tai šitas man spalvų duetas kuo toliau tuo labiau patinka. O jūsu sijonuke,man visos spalvos gražiai žiūrisi.
Atsakyti
man rožinė su ruda irgi dera, bet va mėlyna su žalsva daug gražiau blush2.gif tik tiek, kad teks ir rudą su rožine sumegzti, nes kitaip vietoj sijono bus tik diržas biggrin.gif
Atsakyti