Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

ta mergaitiška suknelė fantastiška thumbup.gif
negi niekas nebemezga margučių? aš pagaliau susiruošiau ir kompanijos pasigedau.
Atsakyti
marginimo variantas - kvadračiukais wub.gif wub.gif ne mano schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 02, 16:29)
ta mergaitiška suknelė fantastiška thumbup.gif
negi niekas nebemezga margučių? aš pagaliau susiruošiau ir kompanijos pasigedau.


iš ano posto? aš ruošiuosi megzt biggrin.gif eisiu siūlių ieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2011 02 01, 15:41)

suknele fantastiška, gaila kad vašeliu nemoku, na nervai nelaiko......
Atsakyti
Sveikos,ipusejau savo margute,nu bet jomajo,daugiau nesiryzciau tokiai avantiurai doh.gif Ir dar siulu pritrukau,bet nemigo nakti mintyse gime nauja vizija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2011 02 02, 18:57)
iš ano posto? aš ruošiuosi megzt  biggrin.gif  eisiu siūlių ieškot  smile.gif


thumbup.gif lauksim rezultato bigsmile.gif

Sherry, prašom pasidalinti idėjomis.
aš nusprendžiau nusinerti sijoną, nes turiu nei šiokį, nei tokį kiekį siūlų likučių.
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 02 03, 03:14)
Sveikos,ipusejau savo margute,nu bet jomajo,daugiau nesiryzciau tokiai avantiurai doh.gif  Ir dar siulu pritrukau,bet nemigo nakti mintyse gime nauja vizija biggrin.gif

aš savo jau baigineju, kuo toliau tuo labiau ji man patinka, tik va siulu tai jau daug ~800g. mezgu 2nr. virbalais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 03 vasario 2011 - 10:15
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 03, 10:12)
thumbup.gif  lauksim rezultato bigsmile.gif

Sherry, prašom pasidalinti idėjomis.
aš nusprendžiau nusinerti sijoną, nes turiu nei šiokį, nei tokį kiekį siūlų likučių.

mano is kvadraciuku,bet nebeturiu siulu kvadraciukam,tai sugalvojau primegzti rankoves ir kakla,mintyse tai graziai atrodo,kazi kas bus kai igyvendinsiu.
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 02 03, 11:15)
aš savo jau baigineju, kuo toliau tuo labiau ji man patinka, tik va siulu tai jau daug ~800g. mezgu 2nr. virbalais blink.gif


oho, kiek daug. aš naiviai tikėjausi su savo maždaug 300 g likučių nusineerti sijoną g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 23, 00:24)
ieškojau ir ten, bet neradau schmoll.gif


SM tema "Puošimai-gėlytės, drugeliai ir t.t." http://www.supermama...howtopic=451360
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 03, 12:54)
oho, kiek daug. aš naiviai tikėjausi su savo maždaug 300 g likučių nusineerti sijoną g.gif

tiksliau liko po puses matkutes dvieju spalvu, o pagrindine spalva 4matkutes
Atsakyti
g.gif o gal ne taip jau ir daug tų siūlų sueina. paprastai suknutei 550 g sumezgiau.

pradėjau nerti sijoną, bet vyras užmatė ir pareiškė, kad niekur su manim neis unsure.gif dar šiek tiek prinersiu ir pasirodysiu čia. gal tikrai tos spalvos neįmanomos g.gif
Atsakyti