Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

4u.gif ateinu su tokiu klausimu blush2.gif
neriu štai tokiu raštu
user posted image
ir g.gif o kaip viršuje eis susiųti?juk bangos gaunasi g.gif
apačioje tai taip gražu,o kaip pečius sujungti g.gif 4u.gif
Atsakyti
na, man rodos, norint susiuti pecius teks pereiti prie lygaus krasto ineriant trikampiukus.

Va CIA nebloga margute, tiesa nestudijavau dar kaip, bet is trikampiuku pereina i lygu nerini, gal rasi ka naudingo...
user posted image

dar labai grazu marginima radau:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 19 kovo 2013 - 13:04
QUOTE(La Perla @ 2013 03 19, 12:50)
Va CIA nebloga margute, tiesa nestudijavau dar kaip, bet is trikampiuku pereina i lygu nerini, gal rasi ka naudingo...

4u.gif ačiū,kažką tokio ir buvau galvojusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 06, 21:35)
Son, laukiam foto mirksiukas.gif

kvadratėliai man labai gražu, bet ir aš nesiryžtu. atrodo, kad sudėtinga bus sujungti ir pan. unsure.gif

o čia mano sijono gabalas. tik tiek, kad spalvos ne visai tokios foto atrodo. ir dar tokią bėdą turiu, kad siūlų maždaug pusė turimų susinėrė, mažumėmę trumpas bus.

user posted image

laba diena,o cia nerta ar su virbalais megzsta,kur butu galima rast sita rasto paaiskinima,kaip megzst
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2013 03 20, 12:58)
laba diena,o cia nerta ar su virbalais megzsta,kur butu galima rast sita rasto paaiskinima,kaip megzst

pralinksminot lotuliukas.gif nerta cia nerta smile.gif o rasta jei paziuresit vienu postu auksciau tas "motivo" melyna spalva ir bus rasto esme smile.gif stulpeliu skaiciu pasirinkti galite savo nuoziura smile.gif arba ta juoda-balta suknute yra ideta nuoroda "CIA" paspauskite ir bus rastas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 20 kovo 2013 - 13:31
QUOTE(mazge1979 @ 2011 12 06, 11:08)
keliu temą į viršų
user posted image

labai grazi noreciau paaiskinimo sito rasto
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2013 03 20, 16:37)
labai grazi noreciau paaiskinimo sito rasto

Prasom mirksiukas.gif Tik geruju akiu skaicius siame raste mazesnis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2013 03 20, 16:37)
labai grazi noreciau paaiskinimo sito rasto

nemaiau čia jūsų žinutės. raštelis parastas, kaip po Jūsų postu įdėjo mergaitė, tik platindama vis pridėdavau akių kas kažkiek eilių. megzta labai seniai, jau greičiausia neturiu aprašymo.
vėliau Jums paieškosiu
Atsakyti
Sveikos,
Prisireikė ir man margutės suknios biggrin.gif Nuėjau siūlų rinktis ir apsisuko galvelė..., gal galite pasidalinti iš kokių siūlų neriate/nėrėte margutę vasarai?
Atsakyti
QUOTE(Advile @ 2013 03 22, 15:29)
Sveikos,
Prisireikė ir man margutės suknios biggrin.gif Nuėjau siūlų rinktis ir apsisuko galvelė..., gal galite pasidalinti iš kokių siūlų neriate/nėrėte margutę vasarai?

as is maxiuku ax.gif
Atsakyti