Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

sveikos merginos, dairausi po šią temelę, nes planuoju savo mažajai nerti sijonėlį jūsų margučių principu. Gal kada ir suknelė gausis ir gal net ne tik mažajai, labai jau man gražios tos jūsų margutės wub.gif
Na ir pasirodysiu dukrytės šiek tiek kitokią margutę, nertą iš lino

user posted image
Atsakyti
Na ir pasirodysiu dukrytės šiek tiek kitokią margutę, nertą iš lino
[/quote]
Orginali suknutė thumbup.gif
Atsakyti
[b]man-patinka-tyla,[/b], labai graži ir originali suknelė. Gal būtų galima pamatyti, kaip ta suknelė nunerta nugaroje???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mil@na: 26 rugpjūčio 2012 - 14:32
IngridaGal, Mil@na, ačiū smile.gif

o iš nugaros suknytė atrodo štai taip

user posted image
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2012 08 26, 14:12)

jetau kaip gražu wub.gif
Atsakyti
radau labai neblogą margų siūlų panaudojimo modelį, o ir iš vis skirtingos spalvos, manau gražiai žiūrėtųsi
http://www.liveinter.../post234884539/
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 27, 14:28)
o cia mano pernai megzta margute smile.gif siemet jau pailginau kokiais 8 cm smile.gif ai ir rankoves jau pailginau  lotuliukas.gif  gal kada ir iki zemes prasiilginsiu  lotuliukas.gif  bet galiu pasakyti kad tai pati smagiausia ir maloniausia mano suknute sau smile.gif
user posted image
user posted image


kokie tavo cia siuliukai sios suknytes buvo g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif noriu ir as margute parodyt kuria ka tik pabaigiau ir ketinu padovanoti per kaledas draugei ax.gif

user posted image
Atsakyti
daug paveiksliuku - nuotraukyciu neatisidaro...
Atsakyti
[quote=ARasytee,2011 01 19, 13:36]
[quote=Romap,2010 12 23, 13:25]
Kadangi ir aš susirgau margumo liga, tai va rezultatas - tunika....user posted image
Cia daug nerealiu graziu yra!
As noriu paklaust, numezgiau marga dali tunikai, o kaip pereinate prie vienspalvio lygiojo rasto? Ar siaurinate ar tiesiog visas esamas akis mezgat? Pas mane tokie kaip pasiputimai gaunasi tose vietose kur margi trikampiai baigesi... Ar aiskia parasiau?
[/quote]

Gal galit ikelti kas nors sios sukneles rasto schema? aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryte80: 18 sausio 2013 - 17:17
Labai grazu, merginos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos gal kas norėtų man numegzti margą suknelę, man tokios labai patinka bet neturiu laiko, esu iš vilniaus, susitartume ax.gif rašykit į až
Atsakyti