Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

Laba 4u.gif
Prašau pagalbos blush2.gif Jau esu kažkada du tokius margučius sijonukus numezgus, viskas super gavosi, tai noriu dar vieną numegzt dukrytei į darželį. BET nesu tikra, ar gerai pamenu mezgimo raportą doh.gif Verčiau temą, nerandu, schemos neatsiverčia pirmam puslapy, nerodo verysad.gif Gal galit paprastai parašyti. Ačiū labai iš anksto 4u.gif
Atsakyti
http://www.garnstudi.......711&lang=en

va radau tokį suknelės aprašymą anglų kalba, gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
seniai jau nesiojama, o dar seniau baigta ji tik dabar sugebeta ikelti i pc blush2.gif
paprasta, kasdienine suknele, bet man buvo didelis noras pabandyt apvaliai nerti smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 08 20, 13:44)
seniai jau nesiojama, o dar seniau baigta ji tik dabar sugebeta ikelti i pc  blush2.gif
paprasta, kasdienine suknele, bet man buvo didelis noras pabandyt apvaliai nerti

Superinis vaizdas blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 08 20, 13:44)
seniai jau nesiojama, o dar seniau baigta ji tik dabar sugebeta ikelti i pc  blush2.gif
paprasta, kasdienine suknele, bet man buvo didelis noras pabandyt apvaliai nerti smile.gif
user posted image


va, tokia paprasta tai man labai 4u.gif sventines mocherinukes irgi laaaaaaaaaaaaaaabai grazu, tik kad ne kasdienai ax.gif
Atsakyti
aciu mergaites smile.gif grazios man sakykim beveik visos sukneles bet ne su visom galima kas diena vaiksciot smile.gif o as ir norejau paprastos bet savo nertos smile.gif isbandziau kaip sakau jegas ir tokioj vietoj smile.gif
Atsakyti
Būtų labai įdomu pamatyti, kaip ta suknelė atrodo apsivilkus...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 08 20, 13:44)
seniai jau nesiojama, o dar seniau baigta ji tik dabar sugebeta ikelti i pc  blush2.gif
paprasta, kasdienine suknele, bet man buvo didelis noras pabandyt apvaliai nerti smile.gif


Cia is MAXI? Man is tokio margumo MAXI siulu neriant apvaliai gavosi visai kitoks margumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 23, 11:10)
Būtų labai įdomu pamatyti, kaip ta suknelė atrodo apsivilkus...

tai kad manes niekas nenufotkino, gal kada veliau blush2.gif

QUOTE(Viksė @ 2012 08 24, 20:04)
Cia is MAXI? Man is tokio margumo MAXI siulu neriant apvaliai gavosi visai kitoks margumas smile.gif

taip, cia maxiukai smile.gif
Atsakyti
turbut margumo rastas priklauso nuo stulpeliu skaiciaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 08 24, 21:12)
turbut margumo rastas priklauso nuo stulpeliu skaiciaus smile.gif

manau kad taip, ir dar man reikejo pora kamuoliuku pervyniot nes margumas ejo is kito galo tai irgi reik paziuret, nors aisku netrukdo, bet norejosi nors biski vienodumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 08 24, 20:57)
tai kad manes niekas nenufotkino, gal kada veliau

Teks fotkintis per veidrodi mirksiukas.gif
Atsakyti