Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

QUOTE(tura @ 2012 06 26, 19:08)
Aš irgi nuo viršaus

a, tada einu matuoti, gal kazkiek pagelbesiu smile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
tai vat, priekis iki pazastu paneriau 11 cm, paskui kelias eiles pirmyn atgal ir dejau pazastim 25 akytes smile.gif pas mane rankoves jeigu galima jas tokias laikyt tai kaip ir nera, nes man dengia tik pecius, as tokiu norejau smile.gif
siaip as n kartu matavausi ir tik gal trecia karta pataikiau kad nekabotu ir neverstu man smile.gif
Atsakyti
Ačiū Ingauk 4u.gif Vis gal man mažiau ardyt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 06 27, 08:10)
Ačiū Ingauk 4u.gif  Vis gal man mažiau ardyt reiks g.gif

ner uz ka, kad tik padetu 4u.gif
be to, zinok, matavau tau priekio dali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 26, 19:35)
a, tada einu matuoti, gal kazkiek pagelbesiu smile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
tai vat, priekis iki pazastu paneriau 11 cm, paskui kelias eiles pirmyn atgal ir dejau pazastim 25 akytes smile.gif pas mane rankoves jeigu galima jas tokias laikyt tai kaip ir nera, nes man dengia tik pecius, as tokiu norejau smile.gif
siaip as n kartu matavausi ir tik gal trecia karta pataikiau kad nekabotu ir neverstu man smile.gif


Vis tik reikia pagalbos. nes jau ardau ir ardau doh.gif Niekaip neišeina rankovių padaryt.

Kurioj vietoj tas 25 akis pridėjai, pažasties apačioje? Tokį kaip tiltelį? bandžiau taip, tai rankovė apvaliai man tada nesineria schmoll.gif ta juostelė iš 25akių (pas mane 30) ranovei maišo

Turiu kitą variantą
Ar taip daryt? galvoju, kad taip reiktų
1.neriat ratu iki pažastų, kelis ratukus iki to reikiamo ilgio vis paplatinat po 1 akį.
2. tada iš šonų atmatuojat tiek, kad rankos tilptų
3. Toliau varot ratu. tik mažesniu, atmetus rankoves. ir nieko nedaneriat ties pažastimis, tik suimat priekį su nugara ir viskas?

Ar dar negerai? patarkit 4u.gif padėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 06 29, 09:47)
Vis tik reikia pagalbos. nes jau ardau ir ardau doh.gif  Niekaip neišeina rankovių padaryt.

Kurioj vietoj tas 25 akis pridėjai, pažasties apačioje? Tokį kaip tiltelį? bandžiau taip, tai rankovė apvaliai man tada nesineria schmoll.gif ta juostelė iš 25akių (pas mane 30) ranovei maišo

Turiu kitą variantą
Ar taip daryt? galvoju, kad taip reiktų
1.neriat ratu iki pažastų,  kelis ratukus iki to reikiamo ilgio vis paplatinat po 1 akį.
2. tada iš šonų atmatuojat tiek, kad rankos tilptų
3. Toliau varot ratu. tik mažesniu, atmetus rankoves. ir nieko nedaneriat ties pažastimis, tik suimat priekį su nugara ir viskas?

Ar dar negerai? patarkit 4u.gif padėkit 4u.gif

as dariau tai kad neriau pimyn atgal nugaroj is pradziu tik kiek reikia iki pazastu jau neplatindama, paskui taip pat neriau prieki, ir tada su tom 25 akim jungiau tas abi dalis, is pradziu dejau irgi 30 bet man laisvoka buvo, tada dejau 24 bet nesigavo del rasto ir paskui sujungiu tas abi detales smile.gif
o tu darai su rankovem g.gif
Atsakyti
Aš dariau lygiai taip pat. aplink kūną, tai gerai gaunasi. O rankovės tau gražiai apvaliai neriasi?
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 06 29, 11:16)
Aš dariau lygiai taip pat. aplink kūną, tai gerai gaunasi. O rankovės tau gražiai apvaliai neriasi?

as darau be rankoviu smile.gif mano tariamos rankoves ties peciais ir baigiasi smile.gif
Atsakyti
Tura, kaip sekas nerti, as buciau pabaigus penktadieni jeigu ne tie karsciai, dabar nieko negalejau net i rankas paimt, tai per sias dienas jeigu neuzpuls tinguliukas ko gero baigsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 07 09, 14:23)
Tura, kaip sekas nerti, as buciau pabaigus penktadieni jeigu ne tie karsciai, dabar nieko negalejau net i rankas paimt, tai per sias dienas jeigu neuzpuls tinguliukas ko gero baigsiu smile.gif


neriasi gana greit, per savaitę 20cm pailgėja, bet galas dar toli, toli. Dar tik truputį žemiau liemens. O dar kur rankovės. Pas amne siūlai plonyčiai (plonesni už Maxi) ir sagos per visą nugarą, tai vis siūliukus karpau. bet jau greit jungsiu. Tik pronlema su sagom- nerandu tokios spalvos gražių mažyčių sagų doh.gif
Atsakyti
o as laukiu jusu pasirodymu smile.gif

Tura o bus patogu per visa nugara sagutes? o permatomu knopkyciu nenori deti? ar sagutes bus kaip puosmena?
Atsakyti
Ne, man kaip tik gražu, kai įliemenuota ir sugatutės beveik iki užpakalio nugarą pabrėžia. esu prieš kokį 18 metų tokį megztuką turėjus. Tik kartą per laidotuves teko vilkėt, nes juodas buvo, tai kaip nugara paskaudo ant medinių suolų visą dieną atsirėmus doh.gif

Vis dar baimę turiu, kad gali truputį siaura būt doh.gif . Bet kol sagų nesudėsiu ir rankovių daugiau nepanersiu nesužinosiu. Na nieko- tada dukra džiaugsis.
Atsakyti
mano nieko blatno nebus, paprasta marga ir tiek smile.gif pas mane be jokiu saguciu, taip ilendu gerai smile.gif man azartas buvo pagaves ar is vis sugebesiu apvaliai nunerti tokia tai nieko ir prasmatnaus nedarau, kaip sakau bus kasdienine suknele arba isardyta ir karto bent zinosiu kaip toki daikta reikia daryt smile.gif ir bus pas mane be rankoviu smile.gif
Atsakyti