Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

Kokiu gaiviu spalvyciu Romap suknyte thumbup.gif
Atsakyti
gal galit patart kai daryt reglana margutei suknytei kur La Perla mezge, nusineriau kakla bet nenoriu kad butu su rankovom, bet kad dengtu kazkiek pecius tai kaip man dabar daryt g.gif pradejau nerti ratu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 13, 18:37)
gal galit patart kai daryt reglana margutei suknytei kur La Perla mezge, nusineriau kakla bet nenoriu kad butu su rankovom, bet kad dengtu kazkiek pecius tai kaip man dabar daryt  g.gif pradejau nerti ratu  g.gif

tai jei nuo virsaus neri ratu tai ir nerk toliau, kol uzdengs peciu ploti o tada manau teks abi puses atskirai panerti kol uzteks iskirpimo rankovems (o gal uzteks tiek kiek bus nunerta iki peciu, reiks matuotis) o tada palikti tas ranku skyles o likusia priekio ir nugaros dali vel sujungti i ratuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 15 birželio 2012 - 08:04
QUOTE(La Perla @ 2012 06 15, 09:02)
tai jei nuo virsaus neri ratu tai ir nerk toliau, kol uzdengs peciu ploti o tada manau teks abi puses atskirai panerti kol uzteks iskirpimo rankovems (o gal uzteks tiek kiek bus nunerta iki peciu, reiks matuotis) o tada palikti tas ranku skyles o likusia priekio ir nugaros dali vel sujungti i ratuka

ir taip ir taip nakti galvojau kaip man reiks nerti bet jauciu kad teks kazkaip sukiot nerini ir ne aplink nerti nes neuzteks man tokio plocio doh.gif bet tada skirsis kazkiek rastas doh.gif ar geriau ardyt dabar ir nerti sukiojant iki pazastu o paskui i rata g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 15, 09:51)
ir taip ir taip nakti galvojau kaip man reiks nerti bet jauciu kad teks kazkaip sukiot nerini ir ne aplink nerti nes neuzteks man tokio plocio  doh.gif  bet tada skirsis kazkiek rastas  doh.gif  ar geriau ardyt dabar ir nerti sukiojant iki pazastu o paskui i rata  g.gif

norint kad nesiskirtu rastas toj vietoj kur jau reik ne ratu o pirmyn -atgal reikia kiekvienoj eilej nukirpti siula ir pradeti vis is tos pacios vietos, gal supratai ka norejau pasakyt. Kad nerinys gautusi ne pirmyn atgal o tik pirmyn pirmyn pirmyn..
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 16, 13:15)
norint kad nesiskirtu rastas toj vietoj kur jau reik ne ratu o pirmyn -atgal reikia kiekvienoj eilej nukirpti siula ir pradeti vis is tos pacios vietos, gal supratai ka norejau pasakyt. Kad nerinys gautusi ne pirmyn atgal o tik pirmyn pirmyn pirmyn..
supratau, bet gi kiek gaunas galu o as ju taip nemegstu cool.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 16, 13:15)
norint kad nesiskirtu rastas toj vietoj kur jau reik ne ratu o pirmyn -atgal reikia kiekvienoj eilej nukirpti siula ir pradeti vis is tos pacios vietos, gal supratai ka norejau pasakyt. Kad nerinys gautusi ne pirmyn atgal o tik pirmyn pirmyn pirmyn..


Oi doh.gif doh.gif Apie tai nepagalvojau. Ar labai tas raštas skirsis. Aš visą nersiu tamsiai mėlyną, tik apie kaklą, rankogalius ir apačią pamarginsiu. Ir planuoju susegamą sagutėm daryt beveik iki nugaros apačios. tai man siūlą karpyt labai daug reiktų. Ir jau du kartus ardžiau, nes pločio nenutaikiau. O jei viršuje iki margumo palikčiau pirmyn atgal, o paskui pamarginčiau jau nukerpant siūlą ir toliau tvarkingai numirpinėčiau, tai gal nesimatys tas rašto skirumas, nes per atstumą gausis. Ar vis tik ardyt vėl? Ne daug nunėriau, tik per keturis pirštus g.gif
Atsakyti
noriu jusu nuomones smile.gif
kaip graziau butu platinti, keliose vietose neriant aplinkui ar tik sonuose g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 26, 09:31)
noriu jusu nuomones smile.gif
kaip graziau butu platinti, keliose vietose neriant aplinkui ar tik sonuose  g.gif  blush2.gif

hmmm... as kai neriau ratu margute tai kiekvienam motyve praplatinau po stulpeli, tada tolygiai isplateja
Atsakyti
Jau nunėriau kažkur apie 15cm. tuoj reikalas iki rankovių pries. nelabai sugalvoju kaip padaryt g.gif
Ties rankovėm reik skyles palikt ir nert toliau, bet kaip ir apatinės pusės, ties pažastimis vėl nert. Ar vėl paprastai pirmą kartą tik virvutę nert ir antrą ratą neriant jau viskas gerai bus? Ar kažkaip kitaip darot?

Tikiuosi supratot kok klausiu 4u.gif .

Ir kiek maždaug cm skylei palikt? ir gal galit pamatuot kiekcm maždaug nuo viršaus iki tos skylės reikia. Bijau, kad nenutaikius gali pažastis veržt arba kabot
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 26, 13:00)
hmmm... as kai neriau ratu margute tai kiekvienam motyve praplatinau po stulpeli, tada tolygiai isplateja

bet gi as irgi umn.gif umn.gif man dar reikia pirmiausia gi pasiaurint, o prie klubu pradet platint ar nereikia siaurint, siandien nieko ir nepadariau is to nezinojimo blush2.gif

Tura, nelabai galiu padet nes matai as buo virsaus neriu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Aš irgi nuo viršaus
Atsakyti