Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

QUOTE(ingauk @ 2012 03 28, 21:02)
o man reglanas gaunas keturkampis nemoku apvaliai o taip noreciau dukriukui pirma nunerti suknyte, aisku nebutinai gal marga ale niekas nesigauna man sad.gif

kai neri reglana - keturiose vietose platini, o as neriau ratu ir kai platinau tai visur, tarkim pradedi nuo 3 stulpeliu linijoje, po to padarai 5 visur o po to 7 smile.gif ir gaunasi ratu, kai platini visa mezgini tolygiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 20, 21:05)


Atsiprašau, kad cituoju foto, bet gal kas vis tik esat matę jos nėrimo schemą????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 29 kovo 2012 - 14:41
QUOTE(La Perla @ 2012 03 29, 08:36)
kai neri reglana - keturiose vietose platini, o as neriau ratu ir kai platinau tai visur, tarkim pradedi nuo 3 stulpeliu linijoje, po to padarai 5 visur o po to 7 smile.gif ir gaunasi ratu, kai platini visa mezgini tolygiai  smile.gif

Mane irgi domina nerimas ratu, tai dar siek tiek man neaisku. Tai cia prideti stulpeliu reikia tik eilutes pradzioje ir viskas, paskui kitos eilutes pradzioje? Ar as taip suprantu? Ir gal turite sio rastelio schemute?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 03 29, 09:42)
Atsiprašau, kad cituoju foto, bet gal kas vis tik esat matę jos nėrimo schemą????

Tai,kad ir be schemos aiskiau nebuna.Juk matosi viskas is arti.pvz.priekis-prasideda nuo staciakampio nerimo is vidurio.kai jau jis pakankamo dydzio,tada jau prineriami sonai,virsus su iskirpte.Rankoves irgi panasiu principu.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 29, 08:36)
kai neri reglana - keturiose vietose platini, o as neriau ratu ir kai platinau tai visur, tarkim pradedi nuo 3 stulpeliu linijoje, po to padarai 5 visur o po to 7 smile.gif ir gaunasi ratu, kai platini visa mezgini tolygiai  smile.gif

aciu, reiks tada taip bandyt paskaiciavus akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiila @ 2012 03 29, 08:54)
Mane irgi domina nerimas ratu, tai dar siek tiek man neaisku. Tai cia prideti stulpeliu reikia tik eilutes pradzioje ir viskas, paskui kitos eilutes pradzioje? Ar as taip suprantu? Ir gal turite sio rastelio schemute?



QUOTE(ingauk @ 2012 03 29, 09:40)
aciu, reiks tada taip bandyt paskaiciavus akis  ax.gif


neriau situ rastu:
user posted image

kiekvienam motyve yra 5 tiesus stulpeliai. tai va pradzioj mezginio pas mane jie buvo 3, kai reikejo paplatinti is viduriniojo ismezgiau 2 stulpelius tai sekancioj eilej jau buvo 5 tiesus, mezgiau kiek reikejo i ilgi o toliau platindama vel is vidurinio ismezgiau 2 gavosi 7 tiesus, kai ties liemeniu reikejo siaurinti tai is tu 7 du vidurinius sumezgiau i 1 smile.gif gal aiskiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 27, 14:28)
o cia mano pernai megzta margute smile.gif siemet jau pailginau kokiais 8 cm smile.gif ai ir rankoves jau pailginau  lotuliukas.gif  gal kada ir iki zemes prasiilginsiu  lotuliukas.gif  bet galiu pasakyti kad tai pati smagiausia ir maloniausia mano suknute sau smile.gif



Tikrai fantastiškos suknytės!!! thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif O jau pačios komentaras apie pasiilginimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tikrai smagu širdžiai, grožis akims! Šaunuolė!
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 03 29, 11:00)
Tikrai fantastiškos suknytės!!!   thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  O jau pačios komentaras apie pasiilginimą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Tikrai smagu širdžiai, grožis akims! Šaunuolė!

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 20, 22:05)


nuostabi idėja thumbup.gif, gal schemutę turite? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anita25: 29 kovo 2012 - 13:12
Man klausimas, kaip tą vidurį kvadratinio ovalo nerti ? Tiesiog nusinerti virvutę ir aplink kvadratukus išnerti, ar yra kažkoks kitoks būdas ? ax.gif
Atsakyti
Iš margųjų serijos smile.gif... Suknelė "Vasaros gaiva"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2012 04 18, 12:24)
Iš margųjų serijos smile.gif... Suknelė "Vasaros gaiva"

wub.gif thumbup.gif
pasidalinkit raštu ax.gif
Atsakyti