Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

Jetau Rasa 32 jus paciu laiku idejot sia nuotrauka thumbup.gif !!! Kaip tik turiu pora kamuoliu, is kuriu nei megztinio, nei sijono nenumegzi ir metosi senokai. Jau dabar zinau kaip panaudosiu, nu negaliu atsidziaugt, kad siulais atsikratysiu ir grazu ruba turesiu. nu taip upas sukilo megzt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 20, 22:05)
Man grazu wub.gif

Labai gražu wink.gif Aš panašų sesei narplioju priebėgom tarp kitų darbų..
Atsakyti
Gal yra kur tos margutės schema 4u.gif Su vašeliu per daug nedraugauju, bet pati idėja man labai patiko-norėčiau tokią nusinerti 4u.gif
Atsakyti
Aš nėriau pagal šitą
user posted imageuser posted image
4u.gif
Atsakyti
netikėtai, ačiū.Bet gal dar kas įmes kokį pvz, nes kiek suprantu, čia toks ištemptas kvadratas...
Atsakyti
o cia mano pernai megzta margute smile.gif siemet jau pailginau kokiais 8 cm smile.gif ai ir rankoves jau pailginau lotuliukas.gif gal kada ir iki zemes prasiilginsiu lotuliukas.gif bet galiu pasakyti kad tai pati smagiausia ir maloniausia mano suknute sau smile.gif
user posted image
user posted image

o cia dar ir draugei viena surezgiau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 27, 14:28)
o cia mano pernai megzta margute smile.gif siemet jau pailginau kokiais 8 cm smile.gif ai ir rankoves jau pailginau  lotuliukas.gif  gal kada ir iki zemes prasiilginsiu  lotuliukas.gif  bet galiu pasakyti kad tai pati smagiausia ir maloniausia mano suknute sau smile.gif
user posted image
user posted image

o cia dar ir draugei viena surezgiau:
user posted image

Laaabai gražu wub.gif
Čia megzta ar nerta?

Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 27, 14:28)
o cia dar ir draugei viena surezgiau:
user posted image

NU kur tokiu draugiu rasti????? rolleyes.gif bigsmile.gif bigsmile.gif labai grazios sukneles thumbup.gif
Atsakyti
cia nerta smile.gif tai va vis ir pasiilginu su metais lotuliukas.gif
rasa32 - na, kai mano mažyliui reikėjo leisti vaistus anksti ryte, per pietus ir vakare (nes kategoriškai pabėgom iš ligoninės) o draugė pas mus važinėjo, anksti kėlėsi ir leido, tai tas suknutės nunėrimas - vienas juokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 27, 15:20)
cia nerta smile.gif tai va vis ir pasiilginu su metais  lotuliukas.gif
rasa32 - na, kai mano mažyliui reikėjo leisti vaistus anksti ryte, per pietus ir vakare (nes kategoriškai pabėgom iš ligoninės) o draugė pas mus važinėjo, anksti kėlėsi ir leido, tai tas suknutės nunėrimas - vienas juokas smile.gif

o cia reglanu ar ne blink.gif
siaubingai grazu wub.gif wub.gif
o kokie siuliukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 03 27, 15:17)
o cia reglanu ar ne  blink.gif
siaubingai grazu  wub.gif  wub.gif
o kokie siuliukai  blush2.gif

neriau nuo virsaus pradzioj pirmyn atgal (iskirpimas nugaroj) po to sujungiau i rata ir neriau iki pazastu, tada rankoves palikau ir "ratukavau" zemyn smile.gif
o siuliukus pirkau turguje lyg kazkokie turkiski buvo, kaina apie 9 Lt uz kamuoliuka, 100 procentu medvilne labai minkstuciai, bet ne tokie kaip maxi o tokie kaip mezgimo siulai siek tiek su pukeliu jei suprantat apie ka as smile.gif rinkausi juos del plonumo, minkstumo ir dideles spalvines gamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 03 28, 08:59)
neriau nuo virsaus pradzioj pirmyn atgal (iskirpimas nugaroj) po to sujungiau i rata ir neriau iki pazastu, tada rankoves palikau ir "ratukavau" zemyn smile.gif
o siuliukus pirkau turguje lyg kazkokie turkiski buvo, kaina apie 9 Lt uz kamuoliuka, 100 procentu medvilne labai minkstuciai, bet ne tokie kaip maxi o tokie kaip mezgimo siulai siek tiek su pukeliu jei suprantat apie ka as smile.gif rinkausi juos del plonumo, minkstumo ir dideles spalvines gamos smile.gif

o man reglanas gaunas keturkampis nemoku apvaliai o taip noreciau dukriukui pirma nunerti suknyte, aisku nebutinai gal marga ale niekas nesigauna man sad.gif
Atsakyti