Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

QUOTE(rasa32 @ 2011 08 02, 21:10)
As neriau nuo virsaus,tai ne siaurinau,bet platinau,tai dariau tose vietose,kur reikia sumegzti 3 akis,ju nesumezginedavau.O jei Jus megsit is apacios,tai tose vietose reiktu sumegzti iskart po 5akis.


Ačiū labai. Čia kaip visada, pati geriausia palaikymo group.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų
user posted image
Atsakyti
Labas, mezgejeles,
Ar proziopsojau, ar nepamaciau, kur rasti sio grozio mezgimo aprasyma? kaip tik turiu margu siuliuku...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Lauksiu pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Filute @ 2012 02 01, 11:42)
Labas, mezgejeles,
Ar proziopsojau, ar nepamaciau, kur rasti sio grozio mezgimo aprasyma? kaip tik turiu margu siuliuku...

Vaikiškų rūbų temoj yra mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia stai musu margutis jusu teismui ax.gif ax.gif
http://s018.radikal....aacfb153c61.jpg
Atsakyti
super,tikrai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Matararaika @ 2012 02 03, 18:50)
O cia stai musu margutis jusu teismui ax.gif  ax.gif
http://s018.radikal....aacfb153c61.jpg



mataraika, apacia tikrai labai grazi ir tos spalvytes taip tobulai dera wub.gif , bet su virsumi kazko nedadarei..nu prisipazink? smile.gif ar kantrybes ar siulu pritruko? siaip tai net nerasyciau, bet apatine sarafaniuko dalis tiesiog fantastiska ir tikrai man asmeniskai butu gaila ideto darbo nedadaryti iki galo tvarkingai drabuziuko. Aisku cia skonio reikalas, bet pas mane jis toks. Jei nori, kad visi gatveje atsisuktu praeidami pro tave is susizavejimo, tai butinai ardyk lauk ta juodaja dali ir danerk tvarkingai... plius tos sleikutes nlb man..kazkaip netinka.
Atsakyti
Carollina, na as tikrai norejau kitaip biggrin.gif Prisipazistu blush2.gif blush2.gif Bet mano panele pareiske,kad nenori sukneles,o va sumargint iki galo pabijojau pati... Atrodo,kad jau spalvu ir taip perdaug. Visa laika darydama galvojau apie suknele. Tikiuosi mano panele persigalvos ir nunersiu rankoves smile.gif Tik va nezinau ar bemarginsiu jas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matararaika @ 2012 02 04, 20:27)
Carollina, na as tikrai norejau kitaip  biggrin.gif Prisipazistu blush2.gif  blush2.gif  Bet mano panele pareiske,kad nenori sukneles,o va sumargint iki galo pabijojau pati...  Atrodo,kad jau spalvu ir taip perdaug. Visa laika darydama galvojau apie suknele. Tikiuosi mano panele persigalvos ir nunersiu rankoves smile.gif  Tik va nezinau ar bemarginsiu jas g.gif  g.gif

biggrin.gif o as tai labai megstu spalvas...man kuo daugiau spalvu, tuo nuotaika geresne biggrin.gif
sakau dar spalvas taip NEREALIAI graziai suderinai! Manau davaryk iki galo spalvotai, nes rimtai gaila ideto darbuko i neriny, kad paskui guletu nenesiojamas.
ps. margutes suknutes ideja ir yra pagrindine, kad nusispalvintumeme sau grazia diena ir vaikciotumem spalvotos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
man apacia ir patiko,jo cia reiktu ardyt virsutine dali,as ja taip pat pamargyciau smile.gif
Atsakyti
Man, tai atrodo, kad blogai ne tai, kad viršus vienspalvis, o blogai tai, kad jis juodas, nes apačioj juodos spalvos kaip ir nėra 4u.gif Jeigu būtų kokia mėlyna spalva viršus nertas - kitaip žiūrėtųsi...

Iš kitos pusės labiausiai kas man šitam derinyj nesižiūri - tai pilkas golfukas... jeigu nesiruošiat ardyt ir taisyt, siūlyčiau nešiot tik ant juodų marškinukų ar golfuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 vasario 2012 - 20:53
Aciu labai mergaites uz patarimus 4u.gif 4u.gif Net nezinot kaip padejot man blush2.gif blush2.gif Tikrai neturiu su kuo dorai pasitarti,o kelios galvos visada geriau nei viena ax.gif bigsmile.gif Tarsimes su panele kas jai labiau tiks mirksiukas.gif
Atsakyti