Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

QUOTE(Tajka @ 2011 04 09, 20:43)
Numezgiau gerą sprindį ir žiūrau, kad šleivoja man raštas. Tiesiog tos vietos, kur darosi bangos, čiuožia kapitaliai dešinėn.  doh.gif  doh.gif  doh.gif Maž ką ne taip darau?? T.y. gal reik kabinti ne už preitos eilės kilpos, o kitaip?


QUOTE(Forget @ 2011 04 09, 21:20)
man taip buvo, ne sneriant visąda stulpelio kabliuką smeigiu į tarpą. Šitam rašte reikia stulpelis į stulpelį daryt. Tada lygiai bus.
Nežinau ar supratai ką parašiau  biggrin.gif

Nus taip.... Numezgiau 20 cm smeigiant į stulpelį, rezultatas tas pat verysad.gif Šleivoja nors tu šauk gun_bandana.gif Trenkiau į dėžę ir ieškau naujo rašto doh.gif
Sakiau gi, kad bus "penkmečio statybos". doh.gif Kaip BAM'as (kas dar prisimena) cool.gif
Atsakyti
na jei į stulpelio viršutinę kilputę neriat vistiek šiek tiek šleivoja,aš taip visąlaik nerdavau. dabar neriu tašiuką tai neriu į sekančią stulpelio kilputę, t. y. stulpelio viršūnėlė ir po juo esanti kilpelė (ji gunasi išnėrus užmetimą). nežinau ar aiškiai parašiau. vaizdiškai niekaip nerandu parodyt.
va mano tašytės pradžia. sorry kad ne į temą
user posted image

jei paprastai tai rombai būt išėję pasivaikščiot biggrin.gif
Atsakyti
Kad rastas man nesleivotu, neskersuotu, as neriu ,,aplinkui", na be siuliu, tai neriu viena eile pirmyn, o kita atgal. Ikelsiu baigta savo suknele (veliau pati pademonstruosiu, nes patiesta nekaip isrodo, be vaizdo), tai butent ten, taip ir dariau. Tanki eile-pirmyn, reta-atgal. Taip neriau ir savo mergaitems. Jokio skersavimosi ir sleivojimosi.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
kur prasideda spalvota dalis, ten nerta aplinkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELA: 04 gegužės 2011 - 08:26
QUOTE(Kiurtė @ 2011 04 09, 13:52)
Savaja margute dar pries Kaledas numarginau, bet fotika tai tik dabar susitaisiau.. ax.gif
user posted image

Nu kaip gražu,labai labai labai wub.gif
Atsakyti
Labai dailus darbai, ypac su tais rombukais ir kvadratu. Labai dailus darbai. thumbup.gif
Atsakyti
AURELA graži suknytė 4u.gif
Atsakyti
Pasirodom savo pirmą margutę blush2.gif

user posted image

Nuotrauka tik nelabai kokybiška, fotkinta su telefonu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2011 06 01, 08:20)
Pasirodom savo pirmą margutę  blush2.gif

user posted image


Labai smagi suknytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 06 15, 13:38)
Labai smagi suknytė  thumbup.gif

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Aurela, kokia nuostabi suknyte!!! o spalvyciu grazumas wub.gif
Atsakyti
Mielos mezgėjėlės, gal galite patarti tos , kurios mezgėt banguotas margutes - ties kuriom vietom siaurinti, kad gautusi gražiai, kaip nors paaiškinkit , prašau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisė @ 2011 08 02, 19:25)
Mielos mezgėjėlės, gal galite patarti tos , kurios mezgėt banguotas margutes - ties kuriom vietom siaurinti, kad gautusi gražiai, kaip nors paaiškinkit  , prašau  ax.gif

As neriau nuo virsaus,tai ne siaurinau,bet platinau,tai dariau tose vietose,kur reikia sumegzti 3 akis,ju nesumezginedavau.O jei Jus megsit is apacios,tai tose vietose reiktu sumegzti iskart po 5akis.
Atsakyti