Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

aš liemenę sau mezgu, bet ko tai letai, pabaigsiu, gal prisijungčiau, kokius siūliukus naudosit?kažin jei vernito medvilnę? ar nebus per stori, galvoju kaip sarafaną gal pavasariui
Atsakyti
Savaja margute dar pries Kaledas numarginau, bet fotika tai tik dabar susitaisiau.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Labai labai daili 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 13:17)
aš liemenę sau mezgu, bet ko tai letai, pabaigsiu, gal prisijungčiau, kokius siūliukus naudosit?kažin jei vernito medvilnę? ar nebus per stori, galvoju kaip sarafaną gal pavasariui

Jei pavasariui ,tai Vernito storesnioji medvilne tiks,tik motyvai gausis gerokai didesni.O suknelei geriau butu Vernito plonoji ar kiti siulai.

Kiurte ,labai linksma suknele wub.gif
Atsakyti
dėkui Rasa32, pas mus yra Vernito firminė parduotuvė, reikės pasižvalgyti. ta storoji medvilnė man tokia labai stangri gaunasi, mėginau nert suknutę, megztuką, išardžiau. išskalbus gal suminkštėja?
Atsakyti
Forget, rasa32 - aciu 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie margučių ax.gif Labiausiai draugauju su virbalais, todėl manau čia bus pekmečio statybos blush2.gif Bet MB parvežė įvairių spalvų plonų (panašūs į maxi) medvilninių siūlų, taip kad su virbalais nelabai psidarbuot eis.
Iš iškart su problemėle susidūriau. Mezgu pagal šitą raštą
user posted image
Numezgiau gerą sprindį ir žiūrau, kad šleivoja man raštas. Tiesiog tos vietos, kur darosi bangos, čiuožia kapitaliai dešinėn. doh.gif doh.gif doh.gif Maž ką ne taip darau?? T.y. gal reik kabinti ne už preitos eilės kilpos, o kitaip?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 18:24)
dėkui Rasa32, pas mus yra Vernito firminė parduotuvė, reikės pasižvalgyti. ta storoji medvilnė man tokia labai stangri gaunasi, mėginau nert suknutę, megztuką, išardžiau. išskalbus gal suminkštėja?

kur tokia parduotuvė yra bigsmile.gif

QUOTE(Tajka @ 2011 04 09, 19:43)
Jungiuosi ir aš prie margučių  ax.gif Labiausiai draugauju su virbalais, todėl manau čia bus pekmečio statybos  blush2.gif Bet MB parvežė įvairių spalvų plonų (panašūs į maxi) medvilninių siūlų, taip kad su virbalais nelabai psidarbuot eis.
Iš iškart su problemėle susidūriau. Mezgu pagal šitą raštą
user posted image
Numezgiau gerą sprindį ir žiūrau, kad šleivoja man raštas. Tiesiog tos vietos, kur darosi bangos, čiuožia kapitaliai dešinėn.  doh.gif  doh.gif  doh.gif Maž ką ne taip darau?? T.y. gal reik kabinti ne už preitos eilės kilpos, o kitaip?


man taip buvo, ne sneriant visąda stulpelio kabliuką smeigiu į tarpą. Šitam rašte reikia stulpelis į stulpelį daryt. Tada lygiai bus.
Nežinau ar supratai ką parašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 04 09, 21:20)
kur tokia parduotuvė yra  bigsmile.gif
man taip buvo, ne sneriant visąda stulpelio kabliuką smeigiu į tarpą. Šitam rašte reikia stulpelis į stulpelį daryt. Tada lygiai bus.
Nežinau ar supratai ką parašiau  biggrin.gif

Supratau. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 18:24)
dėkui Rasa32, pas mus yra Vernito firminė parduotuvė, reikės pasižvalgyti. ta storoji medvilnė man tokia labai stangri gaunasi, mėginau nert suknutę, megztuką, išardžiau. išskalbus gal suminkštėja?

Siek tiek suminksteja.Bet ,manau,kad problema ne siulo kietume,jis tikrai minkstas.Nerkit kuo storesniu vaseliu mirksiukas.gif As neriu tikrai storu arba net labai labai storu(pas mane numeriu ner),tada gaunasi minkstas nerinys.
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 04 09, 19:43)

aš tokiu rašteliu nert liemenę pradėjau

QUOTE(Forget @ 2011 04 09, 20:20)
kur tokia parduotuvė yra  bigsmile.gif
man taip buvo, ne sneriant visąda stulpelio kabliuką smeigiu į tarpą. Šitam rašte reikia stulpelis į stulpelį daryt. Tada lygiai bus.
Nežinau ar supratai ką parašiau  biggrin.gif

pasinaudosiu jūsų patarimu nes smeigiu į tarpą, bus blogai, praardysiu, dėkui 4u.gif
parduotuvė Marijampolėje

QUOTE(rasa32 @ 2011 04 09, 21:02)

dėkui, vąšelis bus tikrai per plonas. gaunasi nėrinys kaip iškrakmolintas.
Atsakyti
Ale tikrai ugnies ipilta. Sakes kiek grozybiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As taip uzsidegiau tomis margomis suknelemis, kad net sau sugalvojau nusinert ax.gif . Savo paneles papuosiau ir pati noriu pasipuost, nesu sau nerus nieko . Tai ikeliu darbo pradzia, o veliau ir pademonstruosiu tongue.gif ,jei pavyks, zinoma, darbas.
user posted image
user posted image
Trikampis iskirpimas su ilgais raisteliais bus nugara. Raisteliu galai pasiuvineti svarovskio kristaliukais turetu buti ir uzristi kabeti ilgi. Priekio kaklo iskirpte laiveliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELA: 21 balandžio 2011 - 14:31