Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė ir kiti marginimo ypatumai

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 03 16, 21:19)
QUOTE(Krirma @ 2011 03 16, 19:05)

palik ta geltona ji kaip tik tono priduoda kai su kitom susimaisys nebebus tokia ryski, priges. Nu siuliukai neisploniausiu bet is tokiu greitai neriasi mirksiukas.gif. o del patysimo nusinerk mazuti avyzdeli ir iskabk. pamatuok pries ir po skalbimo ir zunosi kiek tysta. Dar gali tysti nuo svorio jei ilga darysi tikrai patys nesiojant.

dekui uz patarimus. va meginuka isskalbt net nepagalvojau. teks bandyt
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 03 16, 20:05)
sveikutes, turiu toki derinuka. kaip manot, visos spalvytes gera? man ta geltona labai ryskiai atrodo. noriu nusinerti suknele arba tunika. kazin ar siuliukai ne per stori ir ar nenutys? http://www.mezgyklel...-art-jeans.html



Dėl spalvų tai viskas dera, geltona dar pagyvins, tik va nėrinys iš jų tai storas, vasariniam rūbui gal nelabai. Su virbalais pats tas.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 03 16, 22:46)
Dėl spalvų tai viskas dera, geltona dar pagyvins, tik va nėrinys iš jų tai storas, vasariniam rūbui gal nelabai. Su virbalais pats tas.

pabandziau 3,5 dydzio virbalais, tai gaunasi kaip retis. gal kokius 2.5 reikia nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 06, 15:24)
Pasidaviau ir aš-margumai iš to kas namuos mėtės biggrin.gif Čia dar švarkelis bus kažkada-guli krepšy,rankovienėm siūlo pritrūkau blush2.gif
user posted image

Jau kaip gražu - kaip vasariška... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 06, 16:24)
Pasidaviau ir aš-margumai iš to kas namuos mėtės biggrin.gif Čia dar švarkelis bus kažkada-guli krepšy,rankovienėm siūlo pritrūkau blush2.gif
user posted image


Nu ir grožis wub.gif
QUOTE(Krirma @ 2011 03 16, 20:05)
sveikutes, turiu toki derinuka. kaip manot, visos spalvytes gera? man ta geltona labai ryskiai atrodo. noriu nusinerti suknele arba tunika. kazin ar siuliukai ne per stori ir ar nenutys? http://www.mezgyklel...-art-jeans.html

user posted image


man tai dera visos. Kai kartu sudėsi norėsis ryškesnės, palik geltoną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 03 06, 17:19)



QUOTE(Romap @ 2011 03 19, 16:29)
Jau kaip gražu - kaip vasariška... wub.gif  wub.gif



QUOTE(Forget @ 2011 03 19, 18:03)
Nu ir grožis  wub.gif


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu su savo naujiena smile.gif Ne baisiai marga,bet i tema biggrin.gif

user posted image user posted image

Tikrosios spalvos antrojoje foto.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 03 23, 23:33)
Keliu tema i virsu su savo naujiena smile.gif Ne baisiai marga,bet i tema biggrin.gif

user posted image  user posted image

Tikrosios spalvos antrojoje foto.

super, saunu, parasta elegantiska, as uz tokias biggrin.gif
Atsakyti
kokie gražūs darbeliai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Netiketai, nuostabiai žaisminga, nuotaikinga, nepakartojama suknutė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Rasa32, labai žavu: elegantiškas ir iškilmingas raštų ir spalvų derinys wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 03 23, 22:33)
Keliu tema i virsu su savo naujiena smile.gif Ne baisiai marga,bet i tema biggrin.gif

Tikrosios spalvos antrojoje foto.

saunuole thumbup.gif labai grazu thumbup.gif primena pavasarines zibuokles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2011 02 02, 20:15)



Sveikos 4u.gif Jau tokiu groziu cia prisiziurejau, bet va ta mergaitiska suknyte tiesiog suzavejo, noreciau tokia dukrytei nunert. Gal kas turi schemute? Zinau, kad yra atskira tema schemu paieskoms, bet as neturiu pakankamo zinuciu skaiciau kad leistu ikelt paveiksleli unsure.gif Gal kuri pades man 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Egzo @ 2011 02 01, 14:41)


Neisikele paveikslelis, va sita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy:) @ 2011 03 26, 12:53)
Sveikos  4u.gif  Jau tokiu groziu cia prisiziurejau, bet va ta mergaitiska suknyte tiesiog suzavejo, noreciau tokia dukrytei nunert. Gal kas turi schemute? Zinau, kad yra atskira tema schemu paieskoms, bet as neturiu pakankamo zinuciu skaiciau kad leistu ikelt paveiksleli  unsure.gif Gal kuri pades man  4u.gif
Papildyta:
Neisikele paveikslelis, va sita  wub.gif

paskutine rusaites mezga
Atsakyti