Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(Kursuotoja @ 2011 11 10, 11:02)
Natele, noriu paklausti ismanancio zmogaus apie tokia priekabele/ kaladele su ratukais user posted image
ar tokios kaladeles tinka prie visu senesniu ir naujesniu automobiliu/sunkvezimiu/traktoriu kaip priekabele?

Mes kiek turim, tai prie visko tinka, kur tik jai kobinukas yra. Paveiksliukuose tos nauju rinkinuku priekabeles atrodo lygiai taip pat kaip senesnes. Tik visiskai naujo daikto dabar praimto neturiu, ner kaip isbandyt, kad garantuociau 100proc. 4u.gif . Jei turi kokia masinyte naujesne praemus, galiu pasiimt priekabele - galim pabandyt. Rytoj eisiu i biblioteka Gvazdiku tako (salia jusu).
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 11 10, 14:47)
Mes kiek turim, tai prie visko tinka, kur tik jai kobinukas yra. Paveiksliukuose tos nauju rinkinuku priekabeles atrodo lygiai taip pat kaip senesnes. Tik visiskai naujo daikto dabar praimto neturiu, ner kaip isbandyt, kad garantuociau 100proc.  4u.gif . Jei turi kokia masinyte naujesne praemus, galiu pasiimt priekabele - galim pabandyt. Rytoj eisiu i biblioteka Gvazdiku tako (salia jusu).


Jei i renginuka ketinote eiti tai jo nebus, turbut, kad i kita penktadieni nukels, mes irgi planavome eiti... As palyginau senesnio traktoriuko ir policijos mikriuko arba gaisrines prikabinima, tai jie vienodi, vadinasi tinka. Labai aciu uz informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 11 10, 16:10)
Jei i renginuka ketinote eiti tai jo nebus, turbut, kad i kita penktadieni nukels, mes irgi planavome eiti... As palyginau senesnio traktoriuko ir policijos mikriuko arba gaisrines prikabinima, tai jie vienodi, vadinasi tinka. Labai aciu uz informacija  4u.gif  4u.gif  4u.gif  smile.gif

Aha, jau kitoj temukej uzmaciau, kad nukeltas... gaila...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 10 lapkričio 2011 - 16:36
Lėkit visos į Prisma, šiandien -40 proc visoms ne maisto prekėms, įskaitant žaislus ir Lego 4u.gif kątik nusiaubiau lego lentynas, kurios sakyčiau garbingai pilnos, nepasakyčiau kad išnešti lauk konstruktoriai ant akcijos. yra kolkas ir didelių rinkinių, pvz didžioji gaisrinė, mačiau ir policijos stotį naują žmonės radę ax.gif čia Kauno prismoje.
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 11 12, 11:54)
Lėkit visos į Prisma, šiandien -40 proc visoms ne maisto prekėms, įskaitant žaislus ir Lego  4u.gif kątik nusiaubiau lego lentynas, kurios sakyčiau garbingai pilnos, nepasakyčiau kad išnešti lauk konstruktoriai ant akcijos. yra kolkas ir didelių rinkinių, pvz didžioji gaisrinė, mačiau ir policijos stotį naują žmonės radę  ax.gif čia Kauno prismoje.


as jau vakar viska apziurejau, ka pirksiu numaciau, kad is pat ryto atbegt ir nusiaubt ir.... vaikas taip susirgo, kad vietoj prismos lekem i ligonine verysad.gif
na, ka padarysi... bus dar tu akciju iki kaledu. tikiuosi smile.gif

beje, norejau pasiklausti ismananciu. 36 lt uz dideli (ta pilka) smulkiuju ledo pada cia gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2011 11 12, 13:24)
as jau vakar viska apziurejau, ka pirksiu numaciau, kad is pat ryto atbegt ir nusiaubt ir.... vaikas taip susirgo, kad vietoj prismos lekem i ligonine  verysad.gif
na, ka padarysi... bus dar tu akciju iki kaledu. tikiuosi smile.gif

beje, norejau pasiklausti ismananciu. 36 lt uz dideli (ta pilka) smulkiuju ledo pada cia gera kaina?

susižiūrėk inete skaičiukus (Lego kodukus kurie parašyti ant kiekvieno rinkinio) ir paprašyk kad kas nors nupirktų būtent tuos kur tu nori. kainos tai super išeina thumbup.gif palikau šiandien prismoj 500 lt, bet pripirkau labai labai daug. o paskui primečiau kad vien lego prisirinkau už 480 lt, jei jie būtų be nuolaidos. kainos beje neišpūstos, tokios ir yra realiai, aš ne tik Lietuvoje lego žiūrinėju ir nepasakyčiau kad buvo pakeltos akcijai kainos, bent jau lego tikrai ne. kadangi kai kurie kiti didieji prekybos centrai jau įsigudrino darydami akciją žaislams, lego iš šios akcijos išskirti, aš nieko nelaukiau ir pasinaudojau šiandien prismos gerumu. malačiai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, na as irgi buvau Prizmoj Vilniuje, nusigriebiau kelis lego duplo rinkinukus.as buvau lygiai ant 8 val tai sakyciau po 8:15 jau lego duplo lentyna visiskai tuscia buvo, nzn kaip veliau gal papildo. o kainomis tai tikrai likau patenkinta, neuzkeltos buvo ir prekes neisnestos , nes maciau mamos ir zoo soda pasiiemusios buvo(as nespejau:)) ir greitoji ta mazute buvo ir kur su skaiciais tas rinkinukas as tai spejau gaisrine paciupt (4977), trala su masinytemis (5684) ir policijos masina ta didesne(5680)
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 11 12, 14:10)
sveikos, na as irgi buvau Prizmoj Vilniuje, nusigriebiau kelis lego duplo rinkinukus.as buvau lygiai ant 8 val tai sakyciau po 8:15 jau lego duplo lentyna visiskai tuscia buvo


Aš netgi, sakyčiau, kad 8.05 ta lentyna jau gerokai tuščia buvo. O mano norimo rinkinio, panašu, apskritai nebuvo...
Atsakyti
Na kaip jums smagu, kad Prisma turit mirksiukas.gif , buciau ir as prasisukus nuo 8 - ech verysad.gif .
Papildyta:
QUOTE(syu @ 2011 11 12, 14:24)
as jau vakar viska apziurejau, ka pirksiu numaciau, kad is pat ryto atbegt ir nusiaubt ir.... vaikas taip susirgo, kad vietoj prismos lekem i ligonine  verysad.gif
na, ka padarysi... bus dar tu akciju iki kaledu. tikiuosi smile.gif

beje, norejau pasiklausti ismananciu. 36 lt uz dideli (ta pilka) smulkiuju ledo pada cia gera kaina?

Normali, sakyciau. Gal uz 34-35 dar butu galima uzmatyt, kai akciju sulauksim Vaiku mieste, Zaislu planetoj... Bet neaisku, kiek kam taikys ir ar kainu nesukels. O gal dar ir nuo miesto, kuriame parduotuve yra, priklauso kaina kazkiek g.gif - sunku pasakyt.
Atsakyti
Kaune kiek vakar apsižiūrėjau,tiek šįryt 9 val dar visko absoliučiai radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 11 12, 16:23)
Na kaip jums smagu, kad Prisma turit  mirksiukas.gif , buciau ir as prasisukus nuo 8  - ech  verysad.gif .
Papildyta:

Normali, sakyciau. Gal uz 34-35 dar butu galima uzmatyt, kai akciju sulauksim Vaiku mieste, Zaislu planetoj... Bet neaisku, kiek kam taikys ir ar kainu nesukels. O gal dar ir nuo miesto, kuriame parduotuve yra, priklauso kaina kazkiek  g.gif - sunku pasakyt.


tai gerai, kad bent ta vakar nupirkau dukrytei ax.gif

o siandien man jau ne iki lego... tiek prisistresavau... o tokiu metu jau net nebera prasmes i prisma vaziuoti doh.gif nieko. uztat pinigu neisleidau biggrin.gif bus dar tu akciju irnesakyk.gif

norejau nukaut creator ta nama nemaza, bet jis vakar ten tik vienas berods gulejo, tai siandien speju 8:05 jo jau nebebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2011 11 12, 16:55)
tai gerai, kad bent ta vakar nupirkau dukrytei  ax.gif

o siandien man jau ne iki lego... tiek prisistresavau... o tokiu metu jau net nebera prasmes i prisma vaziuoti  doh.gif nieko. uztat pinigu neisleidau  biggrin.gif bus dar tu akciju irnesakyk.gif

norejau nukaut creator ta nama nemaza, bet jis vakar ten tik vienas berods gulejo, tai siandien speju 8:05 jo jau nebebuvo  lotuliukas.gif

buvo creator du namų modeliai, ir nemažai jų buvo, pamėgink dar pasižiūrėt.buvo jų ir stende kur tik įėjus, ir paskui prie žaislų. aš apie 10.30 iš prismos išėjau, tai lego buvo likę daaaaaaaaug dar. jei netoli važiuot,patariu pamėgint 4u.gif
Atsakyti