Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 27, 15:06)
O per kiek laiko ateina siuntiniai? Dabar sunku pasakyti ar dar kazko reikes ir ar tam daiktui pritaikys nuolaida.

Lyg Rody zadejai pirkt, jei nesumaisiau ko ? http://www.mytoys.de...sl05.02/1209286 Cia irgi akcija dabar.
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 09 27, 19:38)
Siuntiniai ateina per 10dienu. Man is esmes tai nesvarbu, galiu ir palaukt, jei tikrai kas nores kooperuotis.Tik nelabai tikiu, kad dar LEGO nuolaidu bus didesniu nei yra, nes ir taip LEGO pigiausi sioj parduotuvej...

Aisku, garantijos jokios, kad nuziuretam daiktui bus ir ar isvis jis dar bus toj pard. Per buvusias Kaledas- iki Nauju turejau saraseli netrumpa... jame buvo duplo Seimos namas, kaledinis smulkiuju lego rinkinys, mazi smulkiuju rinkinukai po 1eur, Advento kalendorius uz 12eur (vienu metu net 10eur buvo, bet tada jau l. greitai ispirko), dar kazkas buvo sarase... Bet tikrai ne su 20proc. nuolaida, nes as tokiu net neziuriu ax.gif . Mane domina tik 40-60proc. nuolaidos...gaila, kad neisejo uzsisakyt - drauge kaip tik tuo laikot. buvo Lietuvoj be kreditines korteles nr.... verysad.gif. Aisku, jokios garantijos, kad pasiulys kazka gero ir sioms Kaledoms... gal perkamumas bus didelis ir nematys reikalo nuolaidas daryt 4u.gif .
Atsakyti
Aha, zadejau ir nusipirkom Rody, tik dar nelabai jam idomu doh.gif Tuo metu ir sitame puslapyje ziurejau, bet nuolaidos nebuvo, o jei dar buciau zinojusi, kad tik 13 Euru siuntimo mokestis tai jau seniai is ten buciau uzsisakiusi, pries pusmeti labai neblogu nuolaidu buvo. Nors gimines sake, kad ir liepos pabaigoje buna dideli ispardavimai, bet jie buvo daugiausiai lauko zaislams. Siaip ar taip jau nusiziurejau Big paspiriama automobili su priekaba ir turbut dar rogutes reikes issirinkti, kaip tik pries Kaledas joms turetu buti nuolaidos smile.gif Gal ir dar ka sugalvosim, reikes draugiu paklausti, gal ir jos ko nors nores. Siuntimas tada is vis mazas gausis. As galesiu uzsakyti, tik reikes uzsiregistruoti is anksto, kad paskui nebezaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 28, 08:30)
Bet tikrai ne su 20proc. nuolaida, nes as tokiu net neziuriu  ax.gif . Mane domina tik 40-60proc. nuolaidos...


matai, as ziuriu ne pagal nuolaidas. Mane domina tam tikri dalykai ir butent ju reikia- yra nuolaida, ar ne. Pvz dabar noriu atsisiust LEGO DUPLO ligonine( nuolaidos jai ne keliu proc nera verysad.gif , gal netycia pries Kaledas nors 20proc ismes bigsmile.gif ), dar noriu LEGO DUPLO vaisiu parduotuves ir iskylaujancios seimos su autobusiuku.
Papildyta:
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 28, 08:43)
As galesiu uzsakyti, tik reikes uzsiregistruoti is anksto, kad paskui nebezaisti smile.gif


As jungsiuosi prie uzsakymo, jei priimsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 09 28, 10:09)
As jungsiuosi prie uzsakymo, jei priimsit  4u.gif


mes is Siauliu, kazkaip reiketu daiktus tokiu atveju persiusti g.gif

NATELE, o kada daugmaz skelbia Kaledines nuolaidas, butu is vis gerai, jei iki nauju metu gautume, bet turbut nerealu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kursuotoja: 28 rugsėjo 2011 - 09:14
Atsargiai su kooperacijom o tai gausit įspėjimą kaip, kad aš gavau lotuliukas.gif pasiūlius prisijungt merginom kad siuntimas pasidalintų doh.gif dar pažiūrėkit amazon.co.uk išmeta karts nuo karto nuolaidų visokių gerų įvairiem rinkiniam, tai irgi galit susikooperuot siųst. yra tema be tarpininkių kur perkam, tai ten gal prisijungt daugiau norinčių bus. aš jau čia bijau ir cyptelt, kad vėl negaučiau velnių biggrin.gif
o iš mytoys.de perkant pirmąkart galima panaudot koduką -10eu, tai siuntimas gautųsi tik 4eu iki lietuvos wink.gif kiek aš pirkau tai per pora trejetą savaičių ateina jei viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomiike: 28 rugsėjo 2011 - 09:14
Geras bigsmile.gif Vakar dar nebuvo jokios nuolaidos, o sian ligoninei jau 11proc bigsmile.gif Ziurek iki Kaledu jau kokie 20 proc ir bus biggrin.gif Nes zaislas prie brangiausiuju unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tomiike @ 2011 09 28, 09:14)

o iš mytoys.de perkant pirmąkart galima panaudot koduką -10eu, tai siuntimas gautųsi tik 4eu iki lietuvos wink.gif kiek aš pirkau tai per pora trejetą savaičių ateina jei viskas gerai.


Va sito as nezinojau ir nepanaudojau verysad.gif O kas blogai su kooperacijom? unsure.gif
Atsakyti
Nežinau kas blogai buvo, gal prie komercijos priskyrė, gal nevietoj, nesiaiškinau per daug, nieko neįrodysi jei kitiem atrodo kitaip 4u.gif tiesiog aiškiai buvo parašyta kad kooperuojames tik siuntimas skaičiuosis, jokių procentų ar pan. tai ir kliuvau biggrin.gif g.gif

tai būna kartais tų kodukų nuolaidinių dar 10 ar 20 proc internete tiesiog paieškot reikia, įvedus mytoys.de code ar pan, tik reikia pasitikrint ar jei veikia nes būna neveikiančių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(tomiike @ 2011 09 28, 09:21)
Nežinau kas blogai buvo, gal prie komercijos priskyrė, gal nevietoj, nesiaiškinau per daug, nieko neįrodysi jei kitiem atrodo kitaip 4u.gif tiesiog aiškiai buvo parašyta kad kooperuojames tik siuntimas skaičiuosis, jokių procentų ar pan. tai ir kliuvau biggrin.gif  g.gif

tai būna kartais tų kodukų nuolaidinių dar 10 ar 20 proc internete tiesiog paieškot reikia,  įvedus mytoys.de code ar pan, tik reikia pasitikrint ar jei veikia nes būna neveikiančių 4u.gif


Aisku. Tai kooperuotis galima juk per AZ tada, kai mazdaug zinomi norintys biggrin.gif

Matai, kai man vokieciu kalba dzindzilin, tai as ir uzsakinedavau tik orentuodamasi mazdaug, kaip sumoket ir viskas, man nuolaidu kodai tamsus miskas. Buvo siuntiniuose kazkokiu nuolaidos kodu su 5e, bet kai nesuprantu vokiskai, tai tie kuponai siukslinen nuejo blush2.gif
Atsakyti
Tai aš praktiškai moku tik lietuvių ir anglų biggrin.gif o perkant internetu beveik išmokau vokiečių ir prancūzų lotuliukas.gif o kai dažnai iš ten perki tai visus niuansus ir žinai su tais kodukais ir pan 4u.gif

Sekmės perkant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 09 28, 10:35)
Aisku. Tai kooperuotis galima juk per AZ tada, kai mazdaug zinomi norintys  biggrin.gif 

Matai, kai man vokieciu kalba dzindzilin, tai as ir uzsakinedavau tik orentuodamasi mazdaug, kaip sumoket ir viskas, man nuolaidu kodai tamsus miskas. Buvo siuntiniuose kazkokiu nuolaidos kodu su 5e, bet kai nesuprantu vokiskai, tai tie kuponai siukslinen nuejo  blush2.gif

Tai blogai, kad ismetei... Nors ten lyg budavo parasyta, kad dovanok draugui - tai ,,susipazinimo kuponas" kaip ir , kazin ar leistu panaudot jau pirkusiam... buvom po pirmo apsipirkimo ir 10proc. kupona gave, tai ta isnaudojom.Bet galima dar ir paste paziuret - pernai [ries Kaledas buvo atsiunte kodu - 5,8proc... be gal tik neakcijinem prekem, nepamenu...
Papildyta:
QUOTE(tomiike @ 2011 09 28, 10:14)
Atsargiai su kooperacijom o tai gausit įspėjimą kaip, kad aš gavau lotuliukas.gif pasiūlius prisijungt merginom kad siuntimas pasidalintų doh.gif dar pažiūrėkit amazon.co.uk išmeta karts nuo karto nuolaidų visokių gerų įvairiem rinkiniam, tai irgi galit susikooperuot siųst. yra tema be tarpininkių kur perkam, tai ten gal prisijungt daugiau norinčių bus. aš jau čia bijau ir cyptelt, kad vėl negaučiau velnių biggrin.gif
o iš mytoys.de perkant pirmąkart galima panaudot koduką -10eu, tai siuntimas gautųsi tik 4eu iki lietuvos wink.gif kiek aš pirkau tai per pora trejetą savaičių ateina jei viskas gerai.

Tikrai kartais perlenkia lazda su tais ,,ispejimais". Kartais deda i tema pardavimo skelbimus ir niekas nieko neispeja... o va nori del ko nors pasitart ar pasiulyt, kaip ir rasei, o ne parduot, tai kaip nusikaltelis jauties... O apie lego kur daugiau diskutuot ir pigesnius variantus aptarinet, jei ne sitoj temoj? Sunkiai isivaizduoju, juk cia lego ,,myletojos" renkasi thumbup.gif . Kitur vargiai kam idomus butu toks musu pokalbis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 28, 10:13)
mes is Siauliu, kazkaip reiketu daiktus tokiu atveju persiusti g.gif

NATELE, o kada daugmaz skelbia Kaledines nuolaidas, butu is vis gerai, jei iki nauju metu gautume, bet turbut nerealu ax.gif

Ir negaliu atsakyt i sita klausima... daugeli ju laisku esu istrynus, nes daznai siuncia. prasideda gruodi gal, o tarp Kaledu ir Nauju kaip ispardavimas kai kuriu rinkinuku buvo... Bet tada jau turi ciupt, nes nezinai kiek kas uzsibus, o gal ir pasiseks - jei palauksi ir neispirks - didesne nuolaida gausi... Bet cia neaisku, kam tos geros nuolaidos bus. g.gif
Atsakyti