Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(Pelene @ 2011 09 24, 22:14)
Nebus artimiausiu metu uzsakinejanciu is toys.de? Noreciau keliu lego duplo rinkinuku, sakau, jei kooperuotis su kuo, siuntimas pigiau butu...

O esat bandzius siustis is ten? man kazkaip mazoka suma uz siuntima pasirode, kazkada i Lietuva g.gif.
Atsakyti
Taip , siunciausi jau kelis kartus( musu daug lego is sitos parduotuves). Butent, perki kiek nori, o siuntimo kaina viena ir ta pati( nors ir visa parduotuve nupirk biggrin.gif ) tik siuo metu man reik dvieju rinkinuku, tad per brangu vienai siustis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 09 26, 20:09)
Taip , siunciausi jau kelis kartus( musu daug lego is sitos parduotuves). Butent, perki kiek nori, o siuntimo kaina viena ir ta pati( nors ir visa parduotuve nupirk  biggrin.gif ) tik siuo metu man reik dvieju rinkinuku, tad per brangu vienai siustis sad.gif



O kokia siuntimo kaina?? As kaip tik ten paspiriama masinele nusiziurejau bigsmile.gif
Atsakyti
mergaitisku Lego daug mazesnis pasirinkimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 26, 19:16)
O kokia siuntimo kaina?? As kaip tik ten paspiriama masinele nusiziurejau bigsmile.gif


14e 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(banginute @ 2011 09 26, 19:56)
mergaitisku Lego daug mazesnis pasirinkimas g.gif


O as kaip tik noriu mergaitiskus uzsakyt-tik siuo atveju LEGO DUPLO. O mazuju lego gi Belville serija mergytems yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2011 09 26, 20:09)
Taip , siunciausi jau kelis kartus( musu daug lego is sitos parduotuves). Butent, perki kiek nori, o siuntimo kaina viena ir ta pati( nors ir visa parduotuve nupirk  biggrin.gif ) tik siuo metu man reik dvieju rinkinuku, tad per brangu vienai siustis sad.gif

Pas mane irgi yra is tos pard., bet as vis drauges prasydavau, nes Vokietijos riobose tik 3eur...Tai po kokio pusmecio arba mes vaziuodavom, arba kas parvezdavo biggrin.gif . Mergaitiskas Belville yra su 20proc. nuolaida - vyresnems panytems, bet manajai dar gerookai per anksti. Pries menesi gera pasiulyma i pasta buvau gavus, buciau pasinaudojus, jei butumei pasiulius siustis (gal matei is lego city) verysad.gif . Drauge mano dabar labai uzsiemus - dirba+dukrytei tik pora menesiuku, vyras per 2 darbus... tai jau ranka nekyla ko nors prasyt smile.gif .
Siaip tai kiek stebiu sitos pard. nuolaidas, tai geriausi pasiulymai apie Kaledas pabyra... Gal tada kooperuotis, jei ka gero uzmatysim?
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 27, 08:21)
Pas mane irgi yra is tos pard., bet as vis drauges prasydavau, nes Vokietijos riobose tik 3eur...Tai po kokio pusmecio arba mes vaziuodavom, arba kas parvezdavo  biggrin.gif .  Mergaitiskas Belville yra su 20proc. nuolaida - vyresnems panytems, bet manajai dar gerookai per anksti. Pries menesi gera pasiulyma i pasta buvau gavus, buciau pasinaudojus, jei butumei pasiulius siustis (gal matei is lego city) verysad.gif . Drauge mano dabar labai uzsiemus - dirba+dukrytei tik pora menesiuku, vyras per 2 darbus... tai jau ranka nekyla ko nors prasyt smile.gif .
Siaip tai kiek stebiu sitos pard. nuolaidas, tai geriausi pasiulymai apie Kaledas pabyra... Gal tada kooperuotis, jei ka gero uzmatysim?


Gal ir geriau palaukti nuolaidu, nedaug cia iki Kaledu ir liko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 27, 09:38)
Gal ir geriau palaukti nuolaidu, nedaug cia iki Kaledu ir liko rolleyes.gif

Tik jei reikia
Kaledu seniui dovanos, tai nespetume gaut, greiciausiai pries pat Kaledas uzsisake... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 27, 14:50)
Tik jei reikia
Kaledu seniui dovanos, tai nespetume gaut, greiciausiai pries pat Kaledas uzsisake...  4u.gif


O per kiek laiko ateina siuntiniai? Dabar sunku pasakyti ar dar kazko reikes ir ar tam daiktui pritaikys nuolaida.
Atsakyti
sveikos norejau pasiteirauti, ar su lego smulkesnemis tinka COBI konstruktoriai ir cCOCO konstruktoriai


mega block tai tinka ir su smulkesnemis ir su tokiomis kaip lego duplo

gal galit patarti kas dar tinka su lego duplo
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2011 09 27, 15:51)
sveikos norejau pasiteirauti, ar su lego smulkesnemis tinka COBI konstruktoriai ir cCOCO konstruktoriai
mega block tai tinka ir su smulkesnemis ir su tokiomis kaip lego duplo

gal galit patarti kas dar  tinka su lego duplo

Smulkieji lego tinka ir su mega bloks mazosiomis, ir su COBI. Mes turim visu triju bendroj kruvoj. O del kitu nezinau - neperkam, nes visiskai nepasitikiu kokybe.
Is duplo ir mega bloksu tokio dydzio kaladeliu dar lyg Tyco esam tureje , tai tiko, ir nuo duplo plasmase visai nesiskyre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 27 rugsėjo 2011 - 15:07
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 09 27, 14:06)
O per kiek laiko ateina siuntiniai? Dabar sunku pasakyti ar dar kazko reikes ir ar tam daiktui pritaikys nuolaida.


Siuntiniai ateina per 10dienu. Man is esmes tai nesvarbu, galiu ir palaukt, jei tikrai kas nores kooperuotis.Tik nelabai tikiu, kad dar LEGO nuolaidu bus didesniu nei yra, nes ir taip LEGO pigiausi sioj parduotuvej...
Atsakyti