Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(Kačia @ 2011 09 21, 08:41)
Per pietus buvau, tai tu traukiniu ne kvapo ir viskas taip "prasluota", is geresniu zaislsu nelabai kas buvo like unsure.gif Gerai kad pries tai apsipirkau kitoje Maximoje (daugiausia pirkau kitokiu zaislu) is Lego tai suneliui 2 rinkinukus is Ratu paemiau, o dukrytei maza rinkinuka su MIke Pukuotuku ir Mega blokus pirkau su Dora (galetu ir Lego kazka mergaitem sugalvot cool.gif)

Kad lego kazkodel labai atsilieka su tais populiariais personazais... gal ir taip nebespeja gamint , o cia dar turi papildomai sumoket uz tokiu dalyku kopijavima smile.gif . Mega bloksai jau po pirmojo Ratu filmo pradejo gamint ju masinytes duplo dydzio....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 21 rugsėjo 2011 - 08:10
QUOTE(Kačia @ 2011 09 21, 07:41)
Per pietus buvau, tai tu traukiniu ne kvapo ir viskas taip "prasluota", is geresniu zaislsu nelabai kas buvo like unsure.gif


Aš apie 10 val. buvau, tai lentynos jau tuštokos buvo, tuštokos..... Nors įdomesnių rinkinių dar buvo po kokį vieną likę - tik kad nereikia jų mums doh.gif Pati labai stebėjausi, kad tie traukiniai stovi, nes, maniau, kad juos tai pačius pirmus išneš hihihi.gif O su maniškio interesais, tai man, kartais, net gerai gaunasi - nei kas tuos Ninjago labai perka, o Hero Factory, tai apskritai visada būna hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 21, 09:09)
Kad lego kazkodel labai atsilieka su tais populiariais personazais... gal ir taip nebespeja gamint , o cia dar  turi papildomai sumoket uz tokiu dalyku kopijavima  smile.gif . Mega bloksai jau po pirmojo Ratu filmo pradejo gamint ju masinytes duplo dydzio....


As tai Lego mergaitisku rinkinuku pasigendu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kas turi kokiu lego konstrukturiu parduoti...laukiu jusu pasiulymu i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 20, 15:55)
As 3 rinkinukus geltonom kainom pirkau - visiems taike (jusu isvardintu pas mus nebuvo). O kiek kemperis pas jus su ta geltona kaina? Pas mus ner ju... seniai sunus apie dvirati is sito rinkinuko svajoja  doh.gif .


be geltonos kainos sesiasdesimt su kapeikom.
su geltona penkiasdesimt su kapeikom. vnz padaryta 7 ar 8 lt nuolaida doh.gif

bet blyn, esu viena syki taip bandzius pirkt su geltona kaina - ir nuolaidos nedave unsure.gif

QUOTE(SSDD @ 2011 09 20, 17:58)
user posted image
šitas, jei apie tą patį kalbam.


ja ja - apie sita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 09 21, 14:19)
be geltonos kainos sesiasdesimt su kapeikom.
su geltona penkiasdesimt su kapeikom. vnz padaryta 7 ar 8 lt nuolaida  doh.gif

bet blyn, esu viena syki taip bandzius pirkt su geltona kaina - ir nuolaidos nedave  unsure.gif
ja ja - apie sita smile.gif

Yra ir taip buve - vienamsu geltona kaina dave, kitam ne... Zodziu, kasininkiu kankinimas...
Atsakyti
o tai ta kemperi bandet pirkt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 09 21, 09:59)
As tai Lego mergaitisku rinkinuku pasigendu rolleyes.gif


Ateinančiais metais lego mergaitėms turėtų nebetrūkti. Žadama išleisti dvi naujas serijas. Tai būtų friends (jau galima pamatyti nuotraukas internete) ir duplo serija - Disney Princess
Atsakyti
QUOTE(Smile... @ 2011 09 22, 16:01)
Ateinančiais metais lego mergaitėms turėtų nebetrūkti. Žadama išleisti dvi naujas serijas. Tai būtų friends (jau galima pamatyti nuotraukas internete)  ir duplo serija - Disney Princess

Bet kol pasieks prekybcentrius ir dar nuolaidos jiems sulauksim, tai dar negreit bus doh.gif . Gal turit kokia nuorodele su pavyzdziu imest?
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 09 23, 09:39)
Bet kol pasieks prekybcentrius ir dar nuolaidos jiems sulauksim, tai dar negreit bus  doh.gif . Gal turit kokia nuorodele su pavyzdziu imest?

Gal kas ir pasieks, bet aisku ne viskas.
va radau mirksiukas.gif
http://en.bricker.ru...iends&year=2012
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 09 23, 16:46)
Gal kas ir pasieks, bet aisku ne viskas.
va radau mirksiukas.gif
http://en.bricker.ru...iends&year=2012

Neblogai visai. smile.gif
Atsakyti
Nebus artimiausiu metu uzsakinejanciu is toys.de? Noreciau keliu lego duplo rinkinuku, sakau, jei kooperuotis su kuo, siuntimas pigiau butu...
Atsakyti