Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na merginos ir groziu prisiziejau bigsmile.gif visos saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jungiuos ir as i pabaigtuku bureli su Nimue Elfine. Siuvineta ant blizgios aidos DMC ir mohera.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 31 sausio 2011 - 07:40
bigsmile.gif Jau užbaigei Nimukę thumbup.gif thumbup.gif Aš savo BS'o niekaip nepadarau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2011 01 31, 00:32)
egzistuoja ant sio svieto tokia vyru rusis, kuriai patinka siuvineti paveikslai, jie jais labai zavisi..  mirksiukas.gif  pati tokiu asmeniskai pazystu  smile.gif  taigi nematau nieko cia keisto ..  4u.gif

yra netgis siuvinėjančių vyrų ir tai yra labai gražu thumbup.gif

Višniuke bigsmile.gif wub.gif labai dailu
Papildyta:
QUOTE(astisius @ 2011 01 30, 22:17)
o man kažkaip nedera vyras ir dovanų siuvinėtas darbas....

tėčiui siuvinėjau šį user posted image

Vyrui šį user posted image

ir jie labai patenkinti liko tokiom dovanom, nematau čia nieko keisto ar smerktino, kad vyras, tai vadinasi tokia dovana jau š... g.gif
Atsakyti
manau kaip ir rašė, yra tokia kategorija vyrų kuriem tinka ir patinka. taip pat kaip mes pirkom vyrui pakvietimą į SPA centrą, juk ir ne kiekvienam tokia dovana tiks. Kai pažįsti žmogų artimiau, gali ir rinkti ką dovanot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 30, 22:17)
o man kažkaip nedera vyras ir dovanų siuvinėtas darbas....

lotuliukas.gif nedaug ir aš tokių vyrų, kurie tikrai vertintų rankdarbius pažįstu, bet visgi tokių yra biggrin.gif

dovanojau vyrui telefono dėklą siuvinėtą (pats prašė) ir dar užsiprašė darbo kalendoriaus aprengto ax.gif tik pernai nespėjau, kitoms Kalėdoms pasižadėjau ax.gif

Vyšniukė, elfė nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
Paukščiuk, tavo knygelės visos iki vienos labai mielos wub.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai- wau wub.gif

Del dovanu vyrams- sutinku. Visi skirtingi, visu skoniai skirtingi, todel ir dovanos buna skirtingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 31, 10:00)
bigsmile.gif Jau užbaigei Nimukę  thumbup.gif  thumbup.gif Aš savo BS'o niekaip nepadarau  blush2.gif


Aga pabaigiau, taip "skaniai" ji man siuvinejos wub.gif

QUOTE(Plaštaka @ 2011 01 31, 10:23)
...Vyšniukė, elfė nuostabi wub.gif  wub.gif  wub.gif
...

Dekui 4u.gif
Dzeine, 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 01 31, 07:40)
Na merginos ir groziu prisiziejau bigsmile.gif visos saunuoles 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nuostabi wub.gif
o kur tokia blizgia pirkt? kiek metras kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 01 31, 12:44)
nuostabi  wub.gif
o kur tokia blizgia pirkt? kiek metras kainuoja?


va cia blizgi Aida

na o as rodausi su paskutiniu savo darbeliu smile.gif nesu patenkinta 100 proc.
Blizgi Aida, DMC siuliukai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 01 31, 07:17)

ir jie labai patenkinti liko tokiom dovanom, nematau čia nieko keisto ar smerktino, kad vyras, tai vadinasi tokia dovana jau š...  g.gif


Praeitą savaitę turėjom svečių. Vyro draugas nekreipė dėmesio į ant sienos kabantį siuvinėtą peizažą, kol jo žmona nepasakė, kad čia siuvinėtas ir pradėjo manęs klausinėti kas ir kaip. Apžiūrinėjo nosį prikišęs čiut ne išsižiojęs lotuliukas.gif Darbą tikrai įvertino, sakė, kad iš pradžių pagalvojo, kad pieštas ir įrėmintas. O paprasčiausias vyrukas, menininkas tik tiek, kiek leidžia statybininko profesija pasireikšti biggrin.gif Buvau pamaloninta, ką ir besakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 01 31, 11:19)
va cia blizgi Aida

na o as rodausi su paskutiniu savo darbeliu smile.gif nesu patenkinta 100 proc.
Blizgi Aida, DMC siuliukai

wub.gif nuostabi

nesu bandzius blizgios. o ranksluostukam naudojat 10cm plocio juostele?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 01 30, 11:08)
Na štai, pagaliau baigtas išplautas ir išlygintas :love:
Jannlynn. A view from the window.
dydis 24x30 cm. 32 spalvos, iš ju 1 blendingas


Džeine, negaliu nepagirti tavo darbelio - jis nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti