Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Florestina @ 2011 01 30, 21:36)
Kreinikas.


Aišku. O ten kur apačioj pažymėjau, tai su kiekvienu nurodytu siūlu jį naudot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 30, 19:37)
Aišku. O ten kur apačioj pažymėjau, tai su kiekvienu nurodytu siūlu jį naudot? g.gif


Irgi po dvi, bet man rodos po vieną pilnai užtektų.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 30, 21:39)
Irgi po dvi, bet man rodos po vieną pilnai užtektų.


Ačiū labai 4u.gif Aš ir manau imti po vieną siūlą mirksiukas.gif
Atsakyti
Paukščiukai - dailu ir paprasta, puikios užrašinės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 30, 17:25)
tuo pačiu parodysiu savo užrašines, jom siuvau lininius (lietuviškas linas) marškynėlius  smile.gif

ogo, kiek daug knyguciu ir kokios visos fainos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 01 30, 19:06)
Bus pagalvele:

Dailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 30, 19:15)
Džeine o tai ką nors žinai apie tą vyriškį, kuom jis kvėpuoja? daryk kažką su jumoru, pasiuvinėk pirties siaučiamą rankšluostį, tą trumpesnį, kur moterim skirtas  biggrin.gif

jo visiškai nepažįstu, net nemačius doh.gif ...
reiks pasiūlit toki varianta biggrin.gif

QUOTE(Donalita @ 2011 01 30, 19:27)
Džeine, juk sakei turi užsitaupius neapiformintų darbų. Gal iš atsargų užsakovams kas tiks?

yra 2 darbai tokie tinkamesni g.gif , sakė atlėks pažiūrėt, nes kol kas tik telefonu viska derinom

Ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
laba visoms darbstuolems smile.gif noreciau prisijungti prie jusu ir kurti tokius nuostabius darbelius wub.gif
gal turite kas pinigu medzio( kad galeciau grynus pinigelius prikomponuoti) schemute, buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sevcenkiene @ 2011 01 30, 22:52)
laba visoms darbstuolems  smile.gif noreciau prisijungti prie jusu ir kurti tokius nuostabius darbelius  wub.gif 
gal turite kas pinigu medzio( kad galeciau grynus pinigelius prikomponuoti) schemute, buciau dekinga  ax.gif

atsakiau i az
Atsakyti
o gal ruko tas vyras,ar pypkiuoja. Galetum tabako maiseli padaryt, ar dekliuka pypkem susidet, ir visiem jos pribumbasam. Gal krepsinio fanas,ale kokia maike.Jei koks mastytojas ar filosofas galima uzrasu knyga,kad pradetu rasytr savo nueito puses gyvenimo kelio aprasyma. Jei megejas padrybsoti,tai kokia pagalve su uzrasu nejudu-gyvensiu amzinai.....aisku cia prispangau biggrin.gif o gal netycia tiks kas unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 01 30, 20:51)
Merginos, gavau tokia užduoti, išsiuvinėt kažka  vyrui 50-mešio proga ...
Gal turit kokiu minčių??


moteriškai lyčiai dar kažkaip itikt lengva, o ka vyrui??  g.gif



Sveika,
As manau puikiausiai tiktu peizazas su jura. kad ir neseniai cia, sitam forume matytas (vaizdas pro langa i jura). toks raminantis, atpalaiduojantis, tinkantis visiems) thumbup.gif
Arba kazka is egipto temos pasiulyciau su faraonais. wub.gif
na, nebet nenori uzsiimti didelio paveikslo tai tada galima kazka ir su humoru. tipo atvirute smaikscia;)
Papildyta:
Arba galima 50 mecio proga koki grazu, tivrta azuola issiuvineti-o dovanojant pasakyti kad linkime buti tvirtam, ilgaamziui ir sveikam kaip azuolui!
juk neveltui ir vainikus pina is azuolo jubilijatams;)
Atsakyti
o man kažkaip nedera vyras ir dovanų siuvinėtas darbas....
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 01 30, 23:17)
o man kažkaip nedera vyras ir dovanų siuvinėtas darbas....

egzistuoja ant sio svieto tokia vyru rusis, kuriai patinka siuvineti paveikslai, jie jais labai zavisi.. mirksiukas.gif pati tokiu asmeniskai pazystu smile.gif taigi nematau nieko cia keisto .. 4u.gif
Atsakyti