Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Prasau pasidalinti kontaktais ir atsiliepimais apie Kauno visazistes.
Gerai visazistei turetume pastoviu uzsakymu. Labai svarbi kaina, todel nenorime dirbti su salonais, kur kainos prasideda nuo 100lt. Makiazai reikalingi fotosesijoms, reikalavimai nedideli: dazniausiai reikalingas naturalus makiazas, turi buti naudojama gera kosmetika, pageidautina kad visaziste atvyktu i fotostudija (tai derinama).
Prasau supermamyciu pagalbos, gal kas galetumete parekomenduoti nebrangiai ir kokybiskai dirbancia visaziste smile.gif

Uzsiprenumeruosiu sia tema ir seksiu Jusu atsiliepimus.
Jei atsirastu susidomejusiu visazisciu, prasome kreiptis az arba
skype: rasa.ne
email: rasan@esolutions.lt
tel: 868491145
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o as norciau pasidalinti ne apie geriausia, o apie nelabi gera makiaza.
man akar padre figaro makiaza... uz 150 lt doh.gif doh.gif doh.gif nors administratore sake, kad kainuos apie 60-70 lt blush2.gif makiazas prastas, daug kanavo, nudaze negraziai, nors yra vienas pliusas, is tikruju netgi 2 lotuliukas.gif : isdaze per 15-20 min ir gerai laikesi lotuliukas.gif lupos ir siandien issausejusios nuo lupu dazu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2007 12 29, 15:17)
sveikos 4u.gif
o as norciau pasidalinti ne apie geriausia, o apie nelabi gera makiaza.
man akar padre figaro makiaza... uz 150 lt doh.gif  doh.gif  doh.gif  nors administratore sake, kad kainuos apie 60-70 lt blush2.gif  makiazas prastas, daug kanavo, nudaze negraziai, nors yra vienas pliusas, is tikruju netgi 2 lotuliukas.gif : isdaze per 15-20 min ir gerai laikesi lotuliukas.gif  lupos ir siandien issausejusios nuo lupu dazu lotuliukas.gif

O siaube,tokios sumos buciau nemokejus,kad ir uz tobula makiaza blink.gif schmoll.gif

Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(Uggnele @ 2008 01 02, 23:04)
O siaube,tokios sumos buciau nemokejus,kad ir uz tobula makiaza blink.gif  schmoll.gif

nebuvo kur detis ax.gif juk nesakysiu, nuvalykit man ta "grozi", nereikia ir uz dyka lotuliukas.gif be to, ta vakara pas brangiausia buvo gimtadienis ir visi sveciai jau namuose buvo susirinke blush2.gif
Atsakyti
Nesu mokejusi uz makiaza daugiau nei 60Lt.Visada budavau patenkinta.
Atsakyti
As taip pat noreciau pasidalinti savo patirtimi. Buvau KOSMEDIJOJ (Pamenkalnio g.) salono interjeras grazus, aptarnavimas malonus, paslaugu kainos nemazos, sakyciau tai ne vidutinis, o aukstesnes klases salonas, nu bet kaip man makiaza dare, tai likau nustebus. Visu pirma krempudra pradejo tepti tiesiai ant nenuvalyto veido (paprastai nuvalo pieneliu, toniku, patepa kokiu kremu) gerai, kad dar be makiazo buvau. Blizgiu seseliu neturejo, pudros su blizgesiu ar ko nors panasaus taip pat, nors dabar tai labai madinga. Del tuso taip pat paklause ar turiu, sakiau kad nesinesioju, tai kai padare makiaza liepe eiti pas administratore, is jos paimt ir eit i tulika pasidazyt (kazkaip idomiai). Kai vede kontura, tai su kazkokiu astriu daiktu, skaudejo (matesi, kad teptuku nelabai turi). Prasiau makiazo ryskesnio nei dieninio, bet ir ne vakarinio (tarpinio), nes eisiu i santuru darbo vakareli ofise. Isdaze atsiprasant kaip stoties kekse, arba transvestita is karnavalo, labai ryskiai ir vulgariai (ryskus melyni seseliai, ryskios ruzavos lupos, su dar ryskesniu konturu, pudros visas kalnas ant veido). Liepiau nuvalyt ir pataisyt, nes issigandau, bijojau tokia net namo vaziuot nusipraust. Sumokejau 120.
Kitas nusivylimas buvo SIMONOI (Pasilaiciuose) ten kirpykla tikrai auksto lygio, labai geri meistrai, o vat visaziste seip sau. Nedailiai suformavo veida, ir akis netinkamai isdaze. Atrodziau kaip pulinys is Adamsu biggrin.gif
Teigiamai galiu atsiliepti apie NEFERTITE (Pamenkalnio g). Ir kainos nedideles, gal kosmetika ir ne make up fot ever bet padaze tikrai dailiai
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2008 01 08, 17:37)
As taip pat noreciau pasidalinti savo patirtimi. Buvau KOSMEDIJOJ (Pamenkalnio g.) salono interjeras grazus, aptarnavimas malonus, paslaugu kainos nemazos, sakyciau tai ne vidutinis, o aukstesnes klases salonas, nu bet kaip man makiaza dare, tai likau nustebus. Visu pirma krempudra pradejo tepti tiesiai ant nenuvalyto veido (paprastai nuvalo pieneliu, toniku, patepa kokiu kremu) gerai, kad dar be makiazo buvau. Blizgiu seseliu neturejo, pudros su blizgesiu ar ko nors panasaus taip pat, nors dabar tai labai madinga. Del tuso taip pat paklause ar turiu, sakiau kad nesinesioju, tai kai padare makiaza liepe eiti pas administratore, is jos paimt ir eit i tulika pasidazyt (kazkaip idomiai). Kai vede kontura, tai su kazkokiu astriu daiktu, skaudejo (matesi, kad teptuku nelabai turi). Prasiau makiazo ryskesnio nei dieninio, bet ir ne vakarinio (tarpinio), nes eisiu i santuru darbo vakareli ofise. Isdaze atsiprasant kaip stoties kekse, arba transvestita is karnavalo, labai ryskiai ir vulgariai (ryskus melyni seseliai, ryskios ruzavos lupos, su dar ryskesniu konturu, pudros visas kalnas ant veido). Liepiau nuvalyt ir pataisyt, nes issigandau, bijojau tokia net namo vaziuot nusipraust. Sumokejau 120.
Kitas nusivylimas buvo SIMONOI (Pasilaiciuose) ten kirpykla tikrai auksto lygio, labai geri meistrai, o vat visaziste seip sau. Nedailiai suformavo veida, ir akis netinkamai isdaze. Atrodziau kaip pulinys is Adamsu biggrin.gif
Teigiamai galiu atsiliepti apie NEFERTITE (Pamenkalnio g). Ir kainos nedideles, gal kosmetika ir ne make up fot ever bet padaze tikrai dailiai

nu cia taip bent naujiena blink.gif esu kosmedijos nuolatine kliente, bet tokio cirko dar negirdejau, nors, makiazo ten niekad nesidariau, bet... kad lieptu eiti i tulika paciai blakstienas dazyt... doh.gif lotuliukas.gif ryt kaip tik einu i kosmedija, tai reikes uzklausti kosmetologes, ir padekoti, kad man neliepe begti i tulika kaukes nusivalyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Esu ne viena procedura dariusi Kosmedijoj, likau patenkinta, bet makiaza prastai padare, ir kai paklausiau ar galima kaip nors pataisyti, ar apvalyti, tai pradejo aiskinti, kad neimanoma, reikia is naujo nuvalyti viska, kad daug darbo, ir kad aplamai reikia ateiti pasidaryti bandomaji makiaza, kad taip visos daro, o ne pries pat vakareli. Na netiku, kad taip jau ir daro visos tuos bandomuosius makiazus, suprantu kai pries vestuves, ar seip pries koki dideli ivyki, likau durnes vietoje, buvo labai nemalonu. Ta panele visaziste tai fana is isvaizdos, tikrai nesitikejau, kad sugebes padaryti toki pigios neskoningos fyfos makiaza.
Papildyta:
Pasidalinkit savo ispudziais:) Gal galit rekomenduoti koki gera makiazo meistra Vilniuje?
Atsakyti
Kaip keista skaityti tokius atsiliepimus apie kosmedija,atrodo tokiam zinomam salone turetu dirbti patikimi meistrai,vat ir zinok,pas ka papulsi doh.gif Man irgi anksciau taip pasitaikydavo,kol nesuradau savo visazistes.
Atsakyti
o kur tu daraisi makiaza? Pas kokia visaziste?
Papildyta:
Aplamai as tos nuomones, kad buti makiazo meistru yra labai sunku. Ir kad makiazas yra labai individualus, kad kiekvienam itikti labai sudetinga. As pati seip graziai moku dazytis, drauges neretai pamaliavoju, esu susidurus su tuo, kad kas vienam rysku, kitam visai blanku, kas vienam grazu, kitam baisu. Cia grynai skonio reikalas. Bet is makiazo meistro visada tikiuosi, kad jis graziai padengs veideli pudra (kad nesimatytu, jog jos didelis sluoksnis, kad nebutu per tamsi ar per sviesi), kad seselius graziai uzteps ir t.t.. Bet deja pasitaiko visokiu "vistarankiu" kad net dazant tusu sugeba istepti akiu vokus.
Atsakyti
Pasidaliniusiu ir aš savo patirtimi, apie saloną "Viva" Klaipėdoje. Kaip jau ir minėta, šiame salone dirbanti visažistė Viktorija tikrai super, dariausi makiažą vestuvėms, išties labai gražiai padarė, jokių nusiskundimų neturiu, tačiau problema tame, kad ne visada gali būti tikras, kad užsirašęs makiažui pas Viktoriją, pas ją ir pateksi. Tuo metu, kai man darė makiažą, dar bent dvi merginos buvo atiduotos kitai visažistei, nes Viktorijai joms neužteko laiko... Tikrai mačiau, kad mergina makiažu nesidžiaugė (jai baigė makiažą anksčiau nei man), o ir pati Viktorija palikusi mane bėgo šiai merginai makiažo koreguoti........ Tada pagalvojau, kad nenorėčiau būti šios merginos vietoj........, tačiau teko. Kai užsirašiau dar kartą makiažui pas Viktoriją (akcentavau administratorei, kad noriu tik jos daromo makiažo) ir atėjau sutartu laiku, administratorė lyg niekur nieko pasakė, kad Viktorija turėjo išvykti ir makiažą man darys ADMINISTRATORĖ doh.gif . Pamačiusi nelabai patenkintą mano veido išraišką, ji tik paklausė, ar aš norėsiu makiažo (iki man labai svarbaus vakaro buvo likusios 2h) blink.gif . Taigi, makiažą ji man padarė, jeigu tai galima vadinti makiažu............... verysad.gif O pasiteiravus, kodėl nebuvau informuota, kad Viktorijos nebus, buvo pasakyta, kad pamiršo....... Tai va toks superinis Klaipėdos "Viva" salona..............
Atsakyti
QUOTE(laureena @ 2008 01 19, 19:27)
o kur tu daraisi makiaza? Pas kokia visaziste?
Papildyta:


as tai Kaune,pas visaziste Jurgita smile.gif
Atsakyti