Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

QUOTE(organizatore @ 2007 07 19, 10:23)
labai girdeta...  g.gif



Kazkada Balticum tv dirbo, o dabar nezinau, kur ja rasti. Gal dar tebedirba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 06 20, 14:44)
Ir Lina  iš ten pat, ne vieną gerą atsiliepimą skaičiau, kad vienos geriausių visažisčių  Klaipėdoj  thumbup.gif


mano sesuo ėjo į vestuves,tai ir savę ir busimą nuotaką užrašė prieš pusmetį į Vivą,pas Viktoriją...nežinau,kas iš tikrųjų joms makijažus padarė (nes girdėjau tokių atvėjų,kad Viktorija kartais kad ir iš anksto užsirašiusių nepriima,daro kitas žmogus) matyt,šįkart taip ir atsitiko,nes kai priėjau arčiau man bloga pasidarė blink.gif tiek špakliaus ant žmogaus veido neesu mačiusi doh.gif visas veidas nuo tonalinio ir pudros buvo kaip šašais nusėtas blink.gif nors pagal viską atvirkščiai turėjo odą išlyginti g.gif išriškėjo visos iki paskutinės raukšlelės ......niekada negalvojau,kad mano sesuo jų tiek gali turėti schmoll.gif ...ir su nuotaka tas pats. iš tolo gerai,bet iš arti siaubiakas,tikrai
tik nepagalvokit,kad esu priekabi perfekcionistė 4u.gif bet tokio rezultato tikrai nesitikėjau,nes apie Vivoje daromą makijažą girdėjau tik gerą
Atsakyti
vilniuje kristianoje isdaze labai graziai thumbup.gif bet cia buvo jau senokai, berots Gerda visazistes vardas su clinique dirbo thumbup.gif nes ejau i vestuves biggrin.gif visiems labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudojuosi vienos LT žurnalams ir telikams nuolat dirbančios visažistės paslaugomis. Atvažiuoja į vietą, kur man reikia, dirba lėtai, bet sudeda visą širdį. Tiesą pasakius net nemoka skubėti, nes į tai žiūri kaip į kurybą. Padaro nuo gaivaus dieninio irk fatališko vakarinio ir teatrinio- helovyninio grimo. Ji man ir ką rengtis ir kaip šukuotis pataria. ir tikrai tinka smile.gif
Čia kontaktų neduosiu, nes nežinau ar ji norėtų. Jei kuri norės, tegu man į až parašo, duosiu.
a, apie kainas. Jos standartinės, kaip ir visur Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2007 02 08, 19:10)
As dirbu Kaune Kestucio 79. Siaip esu kosmetologe, baigus Kauno medicinos kolegija, Jau 2 metai kosmetologe, 5 metai kaip dirbu visazistes darba fotostudijose, reklamose. Darau vestuvinius, vakarinisu, dieninius ir taip pat fantastinius makiazus. Jei kas norit paziureti darbus parasykit man savo emaila atsiusiu. smile.gif

Atsiusk ir man 4u.gif labai idomu,noreciau konsultacijos kasdieniam makiazui blush2.gif
Arvydas007@freemail.lt
Atsakyti
Na pasisakysiu ir AŠ apie VIVA saloną Klaipėdoj. Tai man ten makiažą darė pati Viktorija ir prieš užsirašant būtinai reikia pasitikslint kad ji asmeniškai jį darytų. Žinoma makiažo pagrindą uždėjo jos pagalbininkė ,o visą meną atliko ji pati, ir blakstienas priaugino ir antakiukus padarė, nu likau begalo patenkinta, nes ir lūpdažis vos ne visą dieną išliko nes laką užtepė saugantį dažą. Esu tikrai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSkorpione @ 2007 10 14, 14:38)
Atsiusk ir man  4u.gif labai idomu,noreciau konsultacijos kasdieniam makiazui blush2.gif
Arvydas007@freemail.lt


Ir as labai to paties noriu:
Super_Skarlet@yahoo.com
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSkorpione @ 2007 10 14, 11:38)
Atsiusk ir man  4u.gif labai idomu,noreciau konsultacijos kasdieniam makiazui blush2.gif
Arvydas007@freemail.lt



Issiunciau jums nuoroda i mano darbus smile.gif

As jau nebedirbu Kestucio 79, pakolkas iki kitu metu vazineju i namus, o paskiau ziuresim ka gero likimas paiulys mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei dar kam nors reikia visazistes , su profesionalia ir brangia kosmetika (make up forever, estee lauder, collistar, lancome ir kt.) graziai darau dieninius, vakarinius, proginius makiazus. Kaune atvaziuoju i namus arba pas save pasikvieciu smile.gif (kaip kam patogiau), nuo nauju metu dirbsiu salone. Jei kas susidomes galesiu atsiust savo makiazu nuotrauku pavyzdziu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalim @ 2007 11 26, 22:56)
Jei dar kam nors reikia visazistes , su profesionalia ir brangia kosmetika (make up forever, estee lauder, collistar, lancome ir kt.) graziai darau dieninius, vakarinius, proginius makiazus. Kaune atvaziuoju i namus arba pas save pasikvieciu smile.gif (kaip kam patogiau), nuo nauju metu dirbsiu salone. Jei kas susidomes galesiu atsiust savo makiazu nuotrauku pavyzdziu.  smile.gif



o gal galetum i foruma ideti? blush2.gif butu tau zymiai paprasciau nei visom po viena tau reikes siustis . P.S. As kaip tik noriu pasidaryti makiaza gruodziu vidury mirksiukas.gif noreciau paziureti tavo dazymo braiza 4u.gif
Atsakyti
Noriu rekomenduoti man patikusia visaziste Siauliuose. ji dirba "Miraze". vardo nezinau, taciau man atrodo ji viena ir dirba tame salone. kai reikia vakarinio makiazo patikiu veiduka jai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levrete: 28 lapkričio 2007 - 11:23
Sveikos, merginos. Gal galit gera vizaziste pasiulyti Vilniuje? Domina vakarinis makiazas iki 50 Lt smile.gif
Atsakyti