Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Ieskau visazisto Vilniuje liepos 5 d. makiazui (nieko ypatingo) padaryti. O jei dar ir is plauku ka nors sumeistrautu isvis butu nepakartojama. Jei galite pasiulymus ar rekomendacijas i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 06 12, 16:11)
Sveiki,
ir dar, gal kas turit atsiliepimu apie Alinka??


Super mergina, labai profesionali, tačiau kartu ir draugiška! Ji gražino mane ir dar kelias moteris mano vestuvių dieną. Visas mus padažė pasakiškai, tiek mamas, tiek jaunesnes merginas, o be to ir labai operatyviai! Neabejodama rinkčiausi ją ir dar kartelį jei tik prireiktų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ademita @ 2012 06 16, 23:36)
Super mergina, labai profesionali, tačiau kartu ir draugiška! Ji gražino mane ir dar kelias moteris mano vestuvių dieną. Visas mus padažė pasakiškai, tiek mamas, tiek jaunesnes merginas, o be to ir labai operatyviai! Neabejodama rinkčiausi ją ir dar kartelį jei tik prireiktų.. smile.gif



dekui uz komentara, bet deja jivis del to uzimta mano diena..
Atsakyti
Uzsirasiau pas Povilo rekomenduota Katerina makiazui, tik pamirsau paklausti, ar ji viena dirba, ar ten yra galimybe ir sukuosena pasidaryti? Gal kas pas ja buvot?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 19 birželio 2012 - 13:12
QUOTE(Povila$ @ 2012 05 21, 21:58)

kur ji dirba?
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 06 23, 10:58)
kur ji dirba?

Klaipėdoje.
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti visažistę kokią Kaune aišku prieinamom kainom ? 4u.gif
Atsakyti
Rykute, dirba Pjesėje mirksiukas.gif Labai kruopšti, man patiko 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite Lilijos Bytautaites kontakta makiazui ? Ar zinote, kur ji dirba ?
Atsakyti
Gal galit patarti gera visazinta Panevezyje?reikalingas makijazas jaunajai..
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2012 06 23, 10:58)
kur ji dirba?

Vizažistė-grimerė Vidaja
Klaipėda/Vilnius
www.grimokambarys.lt
Atsakyti
Butu malonu jei kas i pm parasytu lauros kreivytes telefono numeri. Busiu labai dekinga
Atsakyti